Об определении перечня социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Карагандинской области
Решение III сессии Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2016 года № 64. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 25 июля 2016 года № 3917.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 1 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" областной маслихат РЕШИЛ:
1. Определить перечень социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Карагандинской области согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Отменить некоторые решения Карагандинского областного маслихата согласно приложению 2 к настоящему решению.

Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастар тізбесін айқындау туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 маусымдағы III сессиясының № 64 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 шілдеде № 3917 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңының 14 бабы 1 тармағының 5) тармақшасына сәйкес, облыстық маслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастар тізбесі осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес айқындалсын.
2. Осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес Қарағанды облыстық мәслихатының кейбір шешімдерінің күші жойылсын.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию по строительству, транспорту и коммунальному хозяйству.
Сноска. Пункт 3 – в редакции решения Карагандинского областного маслихата от 18.04.2023 № 30 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования.
Председатель сессии Н. Иманов
Секретарь областного маслихата Р. Адбикеров
Приложение 1
к решению Карагандинского
областного маслихата
от 30 июня 2016 года №64
Перечень социально значимых межрайонных (междугородных внутриобластных) сообщений Карагандинской области

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау құрылыс, көлік және коммуналдық шаруаршылық жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облыстық мәслихатының 18.04.2023 № 30 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күннен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Н. Иманов
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Әбдікеров
Қарағанды облыстық мәслихатының
2016 жылғы 30 маусымдағы
№64 шешіміне 1-қосымша
Қарағанды облысының әлеуметтік маңызы бар ауданаралық (облысішілік қалааралық) қатынастар тізбесі

1. Решение XXXV сессии Карагандинского областного маслихата от 30 августа 2011 года № 408 "Об определении перечня социально значимых пригородных, внутригородских, внутрирайонных, межрайонных (междугородных внутриобластных) автомобильных сообщений".
2. Решение XLI сессии Карагандинского областного маслихата от 29 ноября 2011 года № 468 "О внесении изменения в решение XXXV сессии Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2011 года №408 "Об определении перечня социально значимых пригородных, внутригородских, внутрирайонных, межрайонных (междугородных внутриобластных) автомобильных сообщений".
3.Решение XXIV сессии Карагандинского областного маслихата от 15 апреля 2014 года № 277 "О внесении изменений и дополнений в решение XXXV сессии Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2011 года № 408 "Об определении перечня социально значимых пригородных, внутригородских, внутрирайонных, межрайонных (междугородных, внутриобластных) автомобильных сообщений".
4. Решение XXX сессии Карагандинского областного маслихата от 20 ноября 2014 года № 333 "О внесении изменения в решение XXXV сессии Карагандинского областного маслихата от 30 июня 2011 года № 408 "Об определении перечня социально значимых пригородных, внутригородских, внутрирайонных, межрайонных (междугородных, внутриобластных) автомобильных сообщений".

1. Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы XXXV сессиясының "Әлеуметтік маңызы бар қала маңындағы, қалаішілік, ауданішілік ауданаралық (облысішілік қалааралық) автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" № 408 шешімі.
2. Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 29 қарашадағы XLI сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы XXXV сессиясының "Әлеуметтік маңызы бар қала маңындағы, қалаішілік, ауданішілік ауданаралық (облысішілік қалааралық) автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" № 408 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 468 шешімі.
3. Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 15 сәуірдегі XХIV сессиясының "Әлеуметтік маңызы бар қала маңындағы, қалаішілік, ауданішілік ауданаралық (облысішілік қалааралық) автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы XXXV сессиясының № 408 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" № 277 шешімі.
4. Қарағанды облыстық мәслихатының 2014 жылғы 20 қарашадағы XXX сессиясының "Қарағанды облыстық мәслихатының 2011 жылғы 30 маусымдағы XXXV сессиясының "Әлеуметтік маңызы бар қала маңындағы, қалаішілік, ауданішілік ауданаралық (облысішілік қалааралық) автомобиль қатынастарының тізбесін айқындау туралы" № 408 шешіміне өзгеріс енгізу туралы" № 333 шешімі.