О создании особо охраняемой природной территории местного значения
Постановление акимата Карагандинской области от 18 августа 2016 года № 61/03. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 2 сентября 2016 года № 3946
В соответствии с Земельным кодексом Республики Казахстан от 20 июня 2003 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 7 июля 2006 года "Об особо охраняемых природных территориях" в целях создания особо охраняемой природной территории местного значения акимат Карагандинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Создать особо охраняемую природную территорию местного значения коммунального государственного казенного предприятия "Карагандинский государственный зоологический парк" Отдела культуры и развития языков города Караганды.
2. Исключен постановлением акимата Карагандинской области от 05.09.2017 № 55/02 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима области.
4. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
А. Дуйсебаев
СОГЛАСОВАНО
Исполняющий обязанности председателя
Комитета лесного хозяйства и животного мира
Министерства сельского хозяйства
Республики Казахстан ___________ К. Устемиров
от "____" "____________" 2016 года

Жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумақ құру туралы
Қарағанды облысы әкімдігінің 2016 жылғы 18 тамыздағы № 61/03 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 2 қыркүйекте № 3946 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы жер Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына, Қазақстан Республикасының 2006 жылғы 7 шілдедегі "Ерекше қорғалатын табиғи аумақтар туралы" Заңына сәйкес жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумағын құру мақсатында Қарағанды облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қарағанды қаласы мәдениет және тілдерді дамыту бөлімінің "Қарағанды мемлекеттік хайуанаттар бағы" коммуналдық мемлекеттік қазыналық кәсіпорынының жергілікті маңызы бар ерекше қорғалатын табиғи аумағы құрылсын.
2. Алынып тасталды - Қарағанды облысы әкімдігінің 05.09.2017 № 55/02 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi) қаулысымен.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау облыс әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің міндетін атқарушы А. Дүйсебаев
КЕЛІСІЛДІ
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы
министрлігі Орман шаруашылығы және
жануарлар дүниесі комитеті
төрағасының міндетін атқарушы_________ Қ. Үстеміров
2016 жылғы "____" "___________"