Об объемах трансфертов общего характера между областным бюджетом и бюджетами районов (городов областного значения) на 2017-2019 годы
Решение VI сессии Карагандинского областного маслихата от 12 декабря 2016 года № 132. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 декабря 2016 года № 4070. Срок действия решения - до 31 декабря 2019 года.
Примечание ИЗПИ.
Срок действия решения - до 31.12.2019 (п.9 решения).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 11 декабря 2014 года № 139 "Об утверждении методики расчетов трансфертов общего характера" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10068) Карагандинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Установить бюджетные изъятия из бюджета Улытауского района в областной бюджет на 2017 год в сумме 1 052 005 тысяч тенге.
2. Установить бюджетные изъятия из бюджета Улытауского района в областной бюджет на 2018 год в сумме 1 889 851 тысячи тенге.
3. Установить бюджетные изъятия из бюджета Улытауского района в областной бюджет на 2019 год в сумме 2 116 635 тысяч тенге.
4. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2017 год в сумме 50 934 748 тысяч тенге, в том числе:
Абайский район– 3 543 781 тысячи тенге;
Актогайский район – 2 306 908 тысяч тенге;
Бухар-Жырауский район – 4 962 764 тысяч тенге;
Жанааркинский район – 3 030 323 тысяч тенге;
Каркаралинский район – 4 518 553 тысяч тенге;
Нуринский район – 2 997 646 тысяч тенге;
Осакаровский район – 3 680 955 тысяч тенге;
Шетский район – 3 759 520 тысяч тенге;
город Балхаш – 3 469 891 тысячи тенге;
город Жезказган – 1 505 394 тысяч тенге;
город Караганда – 2 441 214 тысяч тенге;
город Каражал – 1 556 009 тысяч тенге;
город Приозерск – 1 590 067 тысяч тенге;
город Сарань – 3 238 241 тысячи тенге;
город Сатпаев – 3 811 823 тысяч тенге;
город Темиртау – 698 568 тысяч тенге;
город Шахтинск – 3 823 091 тысячи тенге.
5. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2018 год в сумме 54 222 132 тысяч тенге, в том числе:
Абайский район – 3 930 505 тысяч тенге;
Актогайский район – 2 466 644 тысяч тенге;
Бухар-Жырауский район – 5 410 552 тысяч тенге;
Жанааркинский район – 3 353 972 тысяч тенге;
Каркаралинский район – 4 943 061 тысячи тенге;
Нуринский район – 3 377 513 тысяч тенге;

2017-2019 жылдарға арналған облыстық бюджет пен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттері арасындағы жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдері туралы
Қарағанды облыстық мәслихатының 2016 жылғы 12 желтоқсандағы VI сессиясының № 132 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 желтоқсанда № 4070 болып тіркелді. Шешім 2019 жылдың 31 желтоқсанына дейін қолданыста болды.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Шешімнің қолданыста болу мерзімі - 31.12.2019 дейін (шешімнің 9-т.).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 11 желтоқсандағы "Жалпы сипаттағы трансферттердің есеп-қисап әдістемесін бекіту туралы" № 139 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізіліміне № 10068 болып тіркелді) сәйкес, Қарағанды облыстық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Облыстық бюджетке Ұлытау ауданының бюджетінен берілетін 2017 жылға арналған бюджеттік алулар 1 052 005 мың теңге сомасында белгіленсін.
2. Облыстық бюджетке Ұлытау ауданының бюджетінен берілетін 2018 жылға арналған бюджеттік алулар 1 889 851 мың теңге сомасында белгіленсін.
3. Облыстық бюджетке Ұлытау ауданының бюджетінен берілетін 2019 жылға арналған бюджеттік алулар 2 116 635 мың теңге сомасында белгіленсін.
4. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2017 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 50 934 748 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 3 543 781 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 2 306 908 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 4 962 764 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 3 030 323 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 4 518 553 мың теңге;
Нұра ауданына – 2 997 646 мың теңге;
Осакаров ауданына – 3 680 955 мың теңге;
Шет ауданына – 3 759 520 мың теңге;
Балқаш қаласына – 3 469 891 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 1 505 394 мың теңге;
Қарағанды қаласына – 2 441 214 мың теңге;
Қаражал қаласына – 1 556 009 мың теңге;
Приозерск қаласына – 1 590 067 мың теңге;
Саран қаласына – 3 238 241 мың теңге;
Сәтпаев қаласына – 3 811 823 мың теңге;
Теміртау қаласына – 698 568 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 3 823 091 мың теңге.
5. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2018 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 54 222 132 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 3 930 505 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 2 466 644 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 5 410 552 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 3 353 972 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 4 943 061 мың теңге;
Нұра ауданына – 3 377 513 мың теңге;

Осакаровский район – 3 975 356 тысяч тенге;
Шетский район – 3 851 238 тысяч тенге;
город Балхаш – 3 539 169 тысяч тенге;
город Жезказган – 1 297 220 тысяч тенге;
город Караганда – 1 919 446 тысяч тенге;
город Каражал – 1 669 295 тысяч тенге;
город Приозерск – 1 654 976 тысяч тенге;
город Сарань – 3 390 978 тысяч тенге;
город Сатпаев – 4 126 175 тысяч тенге;
город Темиртау – 1 210 943 тысяч тенге;
город Шахтинск – 4 105 089 тысяч тенге.
6. Установить бюджетные субвенции, передаваемые из областного бюджета в бюджеты районов (городов областного значения) на 2019 год в сумме 52 880 083 тысяч тенге, в том числе:
Абайский район – 3 956 367 тысяч тенге;
Актогайский район – 2 453 774 тысяч тенге;
Бухар-Жырауский район – 5 471 291 тысячи тенге;
Жанааркинский район – 3 382 913 тысяч тенге;
Каркаралинский район – 5 003 437 тысяч тенге;
Нуринский район – 3 417 590 тысяч тенге;
Осакаровский район – 4 016 599 тысяч тенге;
Шетский район – 3 844 964 тысяч тенге;
город Балхаш – 3 436 604 тысяч тенге;
город Жезказган – 1 064 041 тысячи тенге;
город Караганда – 847 964 тысяч тенге;
город Каражал – 1 663 490 тысяч тенге;
город Приозерск – 1 674 640 тысяч тенге;
город Сарань – 3 413 727 тысяч тенге;
город Сатпаев – 4 082 497 тысяч тенге;
город Темиртау – 1 023 448 тысяч тенге;
город Шахтинск – 4 126 737 тысяч тенге.
7. Учесть, что при определении объемов трансфертов общего характера в базу расходов местных бюджетов дополнительно включены мероприятия согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Осакаров ауданына – 3 975 356 мың теңге;
Шет ауданына – 3 851 238 мың теңге;
Балқаш қаласына – 3 539 169 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 1 297 220 мың теңге;
Қарағанды қаласына – 1 919 446 мың теңге;
Қаражал қаласына – 1 669 295 мың теңге;
Приозерск қаласына – 1 654 976 мың теңге;
Саран қаласына – 3 390 978 мың теңге;
Сәтпаев қаласына – 4 126 175 мың теңге;
Теміртау қаласына – 1 210 943 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 4 105 089 мың теңге.
6. Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне берілетін 2019 жылға арналған бюджеттік субвенциялар 52 880 083 мың теңге сомасында белгіленсін, оның ішінде:
Абай ауданына – 3 956 367 мың теңге;
Ақтоғай ауданына – 2 453 774 мың теңге;
Бұқар жырау ауданына – 5 471 291 мың теңге;
Жаңаарқа ауданына – 3 382 913 мың теңге;
Қарқаралы ауданына – 5 003 437 мың теңге;
Нұра ауданына – 3 417 590 мың теңге;
Осакаров ауданына – 4 016 599 мың теңге;
Шет ауданына – 3 844 964 мың теңге;
Балқаш қаласына – 3 436 604 мың теңге;
Жезқазған қаласына – 1 064 041 мың теңге;
Қарағанды қаласына – 847 964 мың теңге;
Қаражал қаласына – 1 663 490 мың теңге;
Приозерск қаласына – 1 674 640 мың теңге;
Саран қаласына – 3 413 727 мың теңге;
Сәтпаев қаласына – 4 082 497 мың теңге;
Теміртау қаласына – 1 023 448 мың теңге;
Шахтинск қаласына – 4 126 737 мың теңге.
7. Жалпы сипаттағы трансферттердің көлемдерін айқындау кезінде жергілікті бюджеттердің шығыстар базасына осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес қосымша іс-шаралар енгізілгені ескерілсін.

8. Установить, что объемы расходов, учтенные при расчете трансфертов общего характера, должны быть предусмотрены в соответствующих местных бюджетах в объемах, не ниже установленных приложениями 1, 2, 3 к настоящему решению.
9. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и действует до 31 декабря 2019 года.
Председатель сессии Г. Прокоп
Секретарь областного маслихата Р. Абдикеров
Приложение 1
к решению VI сессии
Карагандинского областного маслихата
от 12 декабря 2016 года № 132
Дополнительно включенные в базу расходов местных бюджетов,
при определении объемов трансфертов общего характера на

8. Жалпы сипаттағы трансферттерді есептеу кезінде ескерілген шығыстардың көлемдері тиісті жергілікті бюджеттерде осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына белгіленген көлемдерден төмен емес қажеттігінде қарастыру белгіленсін.
9. Осы шешім 2017 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енеді және 2019 жылдың 31 желтоқсанына дейін әрекет етеді.
Сессия төрағасы Г. Прокоп
Облыстық мәслихаттың хатшысы Р. Әбдікеров
Қарағанды облыстық мәслихатының
2016 жылғы 12 желтоқсандағы
VI сессиясының № 132 шешіміне
1-қосымша