Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 16 февраля 2016 года № 04/21. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 10 марта 2016 года № 3699. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 21 июля 2016 года № 20/25
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Жезказган Карагандинской области от 21.07.2016 № 20/25 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по городу Жезказган согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Акилбекову З.Д.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б. Ахметов
Приложение к постановлению
акимата города Жезказган

Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 04/21 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 10 наурызда № 3699 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 20/25 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 21.07.2016 № 20/25 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармақшасына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1.Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жезқазған қаласы бойынша мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2.Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары З.Д. Ақылбековаға жүктелсін.
3.Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Б. Ахметов
Жезқазған қаласы әкімдігінің

от 16 февраля 2016 года
№ 04/21
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и
родительской платы
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (в тенге)
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
1
детский сад

2016 жылғы 16 ақпандағы
№04/21 қаулысына қосымша
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
1
балабақша