Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год
Постановление акимата города Жезказган Карагандинской области от 21 июля 2016 года № 20/25. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 августа 2016 года № 3943. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" акимат города Жезказган ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы на 2016 год по городу Жезказган согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата города Жезказган от 16 февраля 2016 года № 04/21 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3699, опубликовано 18 марта 2016 года в газете "Сарыарқа" №12 (7972) и в информационно-правовой системе "Әділет" 30 марта 2016 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Жезказган Акилбекову З.Д.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким города Жезказган Б. Ахметов
Приложение к постановлению
акимата города Жезказган

2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Қарағанды облысы Жезқазған қаласының әкімдігінің 2016 жылғы 21 шілдедегі № 20/25 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 тамызда № 3943 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің өтуіне байланысты өз әрекетін тоқтатты
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6 бабы 4 тармағы 8-1) тармағына сәйкес Жезқазған қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Жезқазған қаласы бойынша 2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Жезқазған қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 16 ақпандағы № 04/21 "Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3699 болып тіркелген, 2016 жылғы 18 наурызда № 12 (7972) "Сарыарқа" газетінде және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 30 наурызда жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Жезқазған қаласы әкімінің орынбасары З.Д. Ақылбековаға жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Жезқазған қаласының әкімі Б. Ахметов
Жезқазған қаласы әкімдігінің

от 21 июля 2016 года
№ 20/25
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание
и обучение, размер подушевого финансирования и
родительской платы на 2016 год
Вид дошкольной организации образования
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования дошкольных организаций в месяц (в тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (в тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц не менее (в тенге)
государственный
государственный
государственный
государственный
1
Дошкольный мини-центр при коммунальном государственном учреждении "Общеобразовательная средняя школа №2 села Кенгир отдела образования города Жезказгана"
до 3 лет

2016 жылғы 21 шілдедегі
№ 20/25 қаулысына қосымша
2016 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Мектепке дейінгі білім беру ұйымының түрі
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілер дің саны
Мектепке дейінгі ұйымдардағы жан басына шаққандағы бір айға қаржыландыру мөлшері (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдардағы ата-аналардың бір айға ақы төлеу мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге) кем емес
мемлекеттік
мемлекеттік
мемлекеттік
мемлекеттік
1
"Жезқазған қаласының білім бөлімінің Кеңгір селосының №2 жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі жанындағы мектепке дейінгі шағын орталық
3 жасқа дейін