О внесении изменения в решение 2 сессии Темиртауского городского маслихата от 19 апреля 2016 года № 2/4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций"
Решение Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 13 июля 2016 года № 5/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 21 июля 2016 года № 3912. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29 июля 2020 года № 59/4
Сноска. Утратило силу решением Темиртауского городского маслихата Карагандинской области от 29.07.2020 № 59/4 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 17 марта 1995 года "О порядке организации и проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 2 сессии Темиртауского городского маслихата от 19 апреля 2016 года № 2/4 "О дополнительном регламентировании порядка проведения мирных собраний, митингов, шествий, пикетов и демонстраций" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 3810, опубликовано в газете "Стальная гвардия" № 3 от 31 мая 2016 года, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 16 июня 2016 года), следующее изменение:
пункт 1 на государственном языке изложить в следующей редакции:
"1. Қосымшаға сәйкес Теміртау қаласы және Ақтау кенті аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібі қосымша реттелсін.".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии,
секретарь маслихата В.Свиридов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
государственного учреждения
"Отдел внутренней политики
города Темиртау"
___________ Д. Жунусова
13 июля 2016 года

Теміртау қаласы мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі 2 сессиясының № 2/4 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 13 шілдедегі № 5/5 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 3912 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 29 шілдедегі № 59/4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Теміртау қалалық мәслихатының 29.07.2020 № 59/4 (алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 17 наурыздағы "Қазақстан Республикасында бейбiт жиналыстар, митингiлер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар ұйымдастыру мен өткiзу тәртiбi туралы" Заңына сәйкес, қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Теміртау қаласы мәслихатының 2016 жылғы 19 сәуірдегі 2 сессиясының № 2/4 "Бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібін қосымша реттеу туралы" шешімінің 1 тармағы мемлекеттік тілде (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3810 болып тіркелген, 2016 жылғы 31 мамырдағы № 3 "Стальная гвардия" газетінде жарияланған, 2016 жылдың 16 маусымында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған), шешіміне келесі өзгеріс енгізілсін:
1 тармақ мемлекеттік тілде келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. Қосымшаға сәйкес Теміртау қаласы және Ақтау кенті аумағында бейбіт жиналыстар, митингілер, шерулер, пикеттер және демонстрациялар өткізу тәртібі қосымша реттелсін.".
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
мәслихат хатшысы
В.Свиридов
КЕЛІСІЛДІ
"Теміртау қаласының ішкі
саясат бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_______________ Д.Жүнісова
13 шілде 2016 жыл