О внесении изменений и дополнений в решение городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 46/352 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Балхашского городского маслихата Карагандинской области от 4 мая 2016 года № 2/20. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 19 мая 2016 года № 3793. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 46/352 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3610, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" от 19 января 2016 года, в газетах "Балқаш өңірі" от 20 января 2016 года № 5 (12398), "Северное Прибалхашье" от 20 января 2016 года № 5-6 (1470)) следующие изменения и дополнения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 6 100 460 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 887 238 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 36 639 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 51 005 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 125 578 тысяч тенге;
2) затраты – 6 122 740 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – минус 1000 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 1000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 21 280 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 21 280 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 21 280 тысяч тенге.";
2) дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 549 869 тысяч тенге на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов.";
3) дополнить пунктом 14-2 следующего содержания:
"14-2 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 10 000 тысяч тенге на текущий ремонт автомобильных дорог.";

Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 46/352 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қарағанды облысы Балқаш қалалық мәслихатының 2016 жылғы 4 мамырдағы № 2/20 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда № 3793 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШТІ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 46/352 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3610 болып тіркелген, 2016 жылдың 19 қаңтарында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 5 (12398) "Балқаш өңірі", 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 5-6 (1470) "Северное Прибалхашье" газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1 тармағы жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. Осы шешімге қоса тіркелген 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет бекітілсін, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 6 100 460 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 887 238 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 639 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 51 005 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 125 578 мың теңге;
2) шығындар – 6 122 740 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – алу 1000 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 1000 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 21 280 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 21 280 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 21 280 мың теңге.";
2) келесі мазмұндағы 14-1 тармағымен толықтырылсын:
"14-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге 549 869 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
3) келесі мазмұндағы 14-2 тармағымен толықтырылсын:
"14-2. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында автомобиль жолдарын ағымдағы жөндеуге 10 000 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";

4) дополнить пунктом 14-3 следующего содержания:
"14-3 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 500 тысяч тенге на жилищно-коммунальное хозяйство.";
5) дополнить пунктом 14-4 следующего содержания:
"14-4 . Учесть, что в составе поступлений городского бюджета на 2016 год предусмотрены целевые текущие трансферты в сумме 3 551 тысяч тенге на создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов.";
6) приложения 1, 5, и 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению;
7) дополнить пунктом 18-1 следующего содержания:
"18-1. Утвердить перечень бюджетных программ развития городского бюджета на 2016 год, согласно приложению 8 к настоящему решению.";

4) келесі мазмұндағы 14-3 тармағымен толықтырылсын:
"14-3. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығына 500 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
5) келесі мазмұндағы 14-4 тармағымен толықтырылсын:
"14-4. 2016 жылға арналған қалалық бюджет түсімдерінің құрамында елді мекендерінің геоақпараттық электрондық картасын құруға 3 551 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделгені ескерілсін.";
6) көрсетілген шешімге 1, 5 және 6 қосымшалар осы шешімге 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын;
7) келесі мазмұндағы 18-1 тармағымен толықтырылсын:
"18-1. 2016 жылға арналған қалалық бюджеттің дамудың бюджеттік бағдарламаларының тізбесі, осы шешімге 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.";