Об утверждении перечня работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
Постановление акимата города Сатпаев Карагандинской области от 27 мая 2016 года № 17/10. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 22 июня 2016 года № 3867. Утратило силу постановлением акимата города Сатпаев области Ұлытау от 4 апреля 2024 года № 24/01
Сноска. Утратило cилу постановлением акимата города Сатпаев области Ұлытау от 04.04.2024 № 24/01 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках", в целях оптимального и эффективного расходования бюджетных средств, а также повышения прозрачности процедур государственных закупок, акимат города Сатпаев ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Сатпаев Ким А.А.

Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қарағанды облысы Сәтбаев қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 27 мамырдағы № 17/10 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 3867 болып тіркелді. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 2024 жылғы 4 сәуірдегі № 24/01 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ұлытау облысы Сәтбаев қаласының әкімдігінің 04.04.2024 № 24/01 (оның алғашқы ресми жарияланған күннен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2015 жылғы 4 желтоқсандағы "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңдарына сәйкес бюджет қаражаттарын оңтайлы және тиімді жұмсау, сонымен қатар мемлекеттік сатып алу рәсімдерінің айқындылығын арттыру мақсатында Сәтбаев қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі қосымшаға сәйкес бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Сәтбаев қаласы әкімінің орынбасары А.А. Кимге жүктелсін.

3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города Сатпаев А.А. Идрисов
Приложение
к постановлению акимата
города Сатпаев
от 27 мая 2016 года
№ 17/10
Перечень работ, услуг, по которым организация и проведение государственных закупок осуществляется единым организатором
№ п/п
Наименование
1
Работы:
1.1.
строительство новых и реконструкция имеющихся объектов в рамках бюджетных программ развития
1.2.
капитальный ремонт автомобильных дорог городского значения
1.3.
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на строительство и реконструкцию объектов в рамках бюджетных программ развития
1.4.
разработка проектно-сметной документации либо корректировка имеющейся проектно-сметной документации на капитальный ремонт автомобильных дорог городского значения
2
Услуги:
2.1.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при строительстве и реконструкции объектов в рамках бюджетных программ развития
2.2.
оказание инжиниринговых услуг по ведению технического надзора от имени заказчика при проведении капитального ремонта автомобильных дорог городского значения в рамках бюджетных программ развития

3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа еңгізіледі.
Сәтбаев қаласы әкімінің м.а. А.А. Ыдырысов
Сәтбаев қаласы әкімдігінің
2016 жыл "27" 05
№ 17/10 қаулысына
қосымша
Мемлекеттік сатып алуды ұйымдастыруды және өткізуді бірыңғай ұйымдастырушы жүзеге асыратын жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі
Рет №
Атауы
1
Жұмыстар:
1.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа нысандар салу немесе салынғанын қайта құру
1.2.
қалалық маңызы бар автокөлік жолдарын күрделі жөндеу
1.3.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде жаңа нысандар салуға және салынғанын қайта құруға жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
1.4.
қалалық маңызы бар автокөлік жолдарын күрделі жөндеуге жобалық-сметалық құжаттама жасау не бар жобалық-сметалық құжаттаманы түзету
2
Қызметтер:
2.1.
бюджеттік даму бағдарламалары шеңберінде объектілер салу және қайта құру кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету
2.2.
қалалық маңызы бар автокөлік жолдарын күрделі жөндеу кезінде тапсырыс беруші атынан техникалық қадағалау жүргізу бойынша инжинирингтік қызметтер көрсету