О внесении изменения в решение 49 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 512 "О городском бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 4 сессии Саранского городского маслихата Карагандинской области от 16 августа 2016 года № 49. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 августа 2016 года № 3937. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Саранский городской маслихат РЕШИЛ:

"2016 - 2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы 49 сессиясының № 512 шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қарағанды облысы Саран қалалық мәслихатының 2016 жылғы 16 тамыздағы 4 сессиясының № 49 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 тамызда № 3937 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Саран қалалық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:

1. Внести в решение 49 сессии Саранского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 512 "О городском бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3581, опубликовано в газете "Саран газеті" от 31 декабря 2015 года № 54, в информационно-правовой системе "Әділет" 13 января 2016 года) следующее изменение:
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

1. "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" Саран қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы 49 сессиясының № 512 шешіміне (нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеудің тізілімінде № 3581 болып тіркелген, "Саран газеті" газетінің 2015 жылғы 31 желтоқсандағы № 54 санында, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 13 қаңтарда жарияланған) келесі өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

12851
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19129
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
29612
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
638
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
234228
1
Социальное обеспечение
6065
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
6065
005
Государственная адресная социальная помощь
1070
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
3665
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1330
2
Социальная помощь
196028
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
11546
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
11546
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
180082
002
Программа занятости
35656
006
Оказание жилищной помощи
21293
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
22230
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
800
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
53334
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
46769
464
Отдел образования района (города областного значения)
4400
008
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения в виде льготного проезда на общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
4400
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
32135
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
32135
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
27284
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
591
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

12851
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19129
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
29612
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
638
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
234228
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
6065
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
6065
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1070
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
3665
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1330
2
Әлеуметтiк көмек
196028
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
11546
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
11546
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
180082
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35656
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
21293
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
22230
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
800
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
53334
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
46769
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
4400
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанында оқитындар мен тәрбиеленушілерді қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен жол жүру түрінде әлеуметтік қолдау
4400
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
32135
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
32135
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27284
06
9
451
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
591
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру