О внесении изменений в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 - 2018 годы"
Решение VI сессии VI созыва Шахтинского городского маслихата Карагандинской области от 15 сентября 2016 года № 1332/6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 20 сентября 2016 года № 3963. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLI сессии Шахтинского городского маслихата от 23 декабря 2015 года № 1218/41 "О городском бюджете на 2016 – 2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3598, опубликовано в информационно - правовой системе "Әділет" от 15 января 2016 года, в газете "Шахтинский вестник" № 6 от 12 февраля 2016 года) следующие изменения:
1) пункт 1 изложить в новой редакции:
"1.Утвердить городской бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 532 348 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 118 958 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 22 079 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 72 698 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 2 318 613 тысяч тенге;
2) затраты – 3 709 172 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 176 824 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 176 824 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 176 824 тысячи тенге.";
2) приложения 1, 6, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии,
секретарь городского
маслихата
Ж. Мамерханова
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и финансов города Шахтинска"
Л. Буравко

"Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шахтинск қалалық мәслихатының 2016 жылғы 15 қыркүйектегі VI шақырылған VI сессиясының № 1332/6 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 20 қыркүйекте № 3963 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес қалалық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шахтинск қалалық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы XLI сессиясының № 1218/41 "2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3598 тіркелген, 2016 жылдың 15 қаңтарында "Әділет" ақпараттық – құқықтық жүйесінде, 2016 жылғы 12 ақпандағы № 6 "Шахтинский вестник" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2, 3 және 4 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 532 348 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 1 118 958 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 22 079 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 72 698 мың теңге;
трансферттердің түсімдері бойынша - 2 318 613 мың теңге;
2) шығындар – 3 709 172 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржылық активтермен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджеттің дефициті (профициті ) – алу 176 824 мың теңге;
6) бюджет дефицитін (профицитін пайдалану) қаржыландыру – 176 824 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 0 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылған қалдықтары - 176 824 мың теңге.";
2) көрсетілген шешімге 1, 6, 7, 8 қосымшалары осы шешімге 1, 2, 3, 4 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы,
қалалық мәслихаттың
хатшысы
Ж. Мамерханова
"КЕЛІСІЛДІ"
"Шахтинск қаласының
экономика және қаржы
бөлiмi" мемлекеттiк
мекемесінің басшысы
Л. Буравко

91132
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
90932
003
Капитальные расходы государственного органа
200
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77158
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77158
2
Финансовая деятельность
7191
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7191
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2791
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
4400
9
Прочие государственные услуги общего характера
111740
454
Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)
19538
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и сельского хозяйства
19538
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
36708
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
36708
486
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
19593
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений, архитектуры и градостроительства на местном уровне
19593
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
35901
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
35608
013
Капитальные расходы государственного органа
293
02
Оборона
13827
1
Военные нужды
12356
122
Аппарат акима района (города областного значения)
12356
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
12356
2
Организация работы по чрезвычайным ситуациям
1471
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1471
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
771
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
700
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
8998
9
Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности
8998

91132
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
90932
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
77158
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
77158
2
Қаржылық қызмет
7191
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7191
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2791
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
4400
9
Жалпы сипаттағы өзге де мемлекеттiк қызметтер
111740
454
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі
19538
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және ауыл шаруашылығын дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19538
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
36708
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттың қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
36708
486
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
19593
001
Жергілікті деңгейде жер қатынастары, сәулет және қала құрылысын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19593
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
35901
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35608
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
293
02
Қорғаныс
13827
1
Әскери мұқтаждар
12356
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
12356
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
12356
2
Төтенше жағдайлар жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
1471
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1471
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
771
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елді мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
700
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық - атқару қызметі
8998
9
Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер
8998