О снятии ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Орталық Құс"
Постановление акимата Абайского района Карагандинской области от 23 ноября 2016 года № 45/01. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 24 ноября 2016 года № 4027
В соответствии с подпунктом 18) пункта 1 статьи 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 10) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 10 июля 2002 года "О ветеринарии", на основании представления от 31 октября 2016 года № 07-1-1-33/278 главного государственного ветеринарно-санитарного инспектора Абайского района, акимат Абайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Снять ограничительные мероприятия на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Орталық Құс" села Курма Абайского района.
2. Признать утратившую силу постановление акимата Абайского района от 11 октября 2016 года № 38/01 "Об установлении ограничительных мероприятий на территории товарищества с ограниченной ответственностью "Орталық Құс" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3994, опубликовано в газете "Абай Ақиқат" за № 42 (4144) от 22 октября 2016 года).
3. Отменить постановление акимата Абайского района от 2 ноября 2016 года № 42/01 "О снятии ограничительных мероприятий с территории товарищества с ограниченной ответственностью "Орталық Құс".
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Абайского района.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня его официального опубликования.
Аким Абайского района С. Шайдаров

"Орталық Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы
Қарағанды облысы Абай ауданының әкімдігінің 2016 жылғы 23 қарашадағы № 45/01 қаулысы. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 24 қарашада № 4027 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабы 1 тармағының 18) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 2002 жылғы 10 шілдедегі "Ветеринария туралы" Заңының 10 бабы 2 тармағының 10) тармақшасына сәйкес, Абай ауданының бас мемлекеттік ветеринариялық-санитариялық инспекторының 2016 жылғы 31 қазандағы № 07-1-1-33/278 ұсынысы негізінде Абай ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Абай ауданы Құрма ауылындағы "Орталық Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шаралары тоқтатылсын.
2. Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 11 қазандағы № 38/01 "Орталық Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігі аумағында шектеу іс-шараларын белгілеу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3994 болып тіркелген, 2016 жылғы 22 қазанда № 42 (4144) "Абай Ақиқат" газетінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Абай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 2 қарашадағы № 42/01 "Орталық Құс" жауапкершілігі шектеулі серіктестігінің аумағында шектеу іс-шараларын тоқтату туралы" қаулысы жойылсын.
4. Осы қаулының орындалуын бақылауды салаға басшылық ететін аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
5. Осы қаулы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Абай ауданының әкімі С. Шайдаров