О внесении изменений в решение 38 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 349 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 7 сессии Актогайского районного маслихата Карагандинской области от 12 октября 2016 года № 74. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2016 года № 3990. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 38 сессии Актогайского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 349 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3606, опубликовано в газете "Тоқырауын тынысы" от 29 января 2016 года № 4(7532), в информационно-правовой системе "Әділет" 4 февраля 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 2881774 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1316245 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 7057 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 8750 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 1549722 тысяч тенге;
2) затраты – 3046624 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 33152 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 47834 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14682 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 198002 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 198002 тысяч тенге:
поступление займов – 47834 тысяч тенге;
погашение займов – 16650 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 166818 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Установить на 2016 год нормативы распределения доходов в районный бюджет в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу:
с доходов, облагаемых у источника выплаты – 30 процентов;
с доходов, не облагаемых у источника выплаты – 100 процентов;
с доходов инстранных граждан, не облагаемых у источника выплаты - 100 процентов;
2) по социальному налогу – 70 процентов.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:

Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 38 сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 349 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Ақтоғай аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы 7 сессиясының № 74 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қазанда № 3990 болып тіркелді. Қабылданған мерзімінің өтуіне байланысты өзінің қолданылуын тоқтатады
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Ақтоғай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 38 сессиясының "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 349 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізіліміне № 3606 болып тіркелген, 2016 жылғы 29 қаңтардағы "Тоқырауын тынысы" № 4(7532) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 4 ақпанда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2881774 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1316245 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7057 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 8750 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1549722 мың теңге;
2) шығындар – 3046624 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 33152 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 47834 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14682 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 198002 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 198002 мың теңге:
қарыздар түсімдері - 47834 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 16650 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 166818 мың теңге.";
2 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"2. 2016 жылға арналған аудандық бюджетке кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерлерде белгіленсін:
1) жеке табыс салығы бойынша:
төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын – 30 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын - 100 пайыздан;
төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын - 100 пайыздан;
2) әлеуметтік салық бойынша - 70 пайыздан.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын: