О внесении изменений в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Бухар-Жырауского района"
Решение 6 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 26 сентября 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 11 октября 2016 года № 3983. Утратило силу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 7 февраля 2024 года № 5
Сноска. Утратило cилу решением Бухар-Жырауского районного маслихата Карагандинской области от 07.02.2024 № 5 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 21 сессии Бухар-Жырауского районного маслихата от 28 февраля 2014 года № 4 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Бухар-Жырауского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 2571, опубликовано 7 апреля 2014 года в информационно-правовой системе "Әділет", в районной газете "Бұқар жырау жаршысы" от 13 апреля 2014 года № 14) следующие изменения:
в Правилах оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан Бухар-Жырауского района, утвержденных указанным решением:
1) пункт 26-2 изложить в следующей редакции:
"26-2. Социальный контракт активизации семьи заключается согласно формам, утверждаемым приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 17 мая 2016 года № 385 "Об утверждении форм документов для участия в проекте "Өрлеу" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 13773)";
2) подпункт 2) пункта 6 исключить.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Г. Хомутова
Секретарь маслихата А. Әли

Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 28 ақпандағы № 4 "Бұқар жырау ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 қыркүйектегі 6 сессиясының № 8 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 11 қазанда № 3983 болып тіркелді. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 2024 жылғы 7 ақпандағы № 5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қарағанды облысы Бұқар жырау аудандық мәслихатының 07.02.2024 № 5 шешімімен (оның алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұқар жырау аудандық мәслихатының 21 сессиясының 2014 жылғы 28 ақпандағы №4 "Бұқар жырау ауданының Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2571 болып тіркелген, 2014 жылғы 7 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2014 жылғы 13 сәуірдегі №14 "Бұқар жырау жаршысы" аудандық газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешіммен бекітілген, Бұқар жырау ауданының Әлеуметтiк көмек көрсетудiң, оның мөлшерлерiн белгiлеудiң және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тiзбесiн айқындаудың қағидаларында:
1) 26-2-тармағы келесі редакцияда мазмұндалсын:
"26-2. Отбасының белсенділігін арттырудың әлеуметтік келісімшарты Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 17 мамырындағы "Өрлеу" жобасына қатысуға арналған құжаттар нысанын бекіту туралы" № 385 бұйрығымен бекітілген нысандарға сәйкес жасалады (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13773 болып тіркелген)";
2) 6-тармақтың 2) тармақшасы алынып тасталсын.
2. Осы шешім алғаш ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Г. Хомутова
Мәслихат хатшысы А. Әли