О переименовании улицы в селе Кокпекты
Решение акима Кокпектинского сельского округа Бухар-Жырауского района Карагандинской области от 15 апреля 2016 года № 3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 29 апреля 2016 года № 3773
Руководствуясь пунктом 4 статьи 14 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно – территориальном устройстве Республики Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и учитывая мнение жителей, аким Кокпектинского сельского округа РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу Садовая села Кокпекты – на улицу Шакар Кошкимбаева.
2. Контроль за исполнением данного решения оставляю за собой.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его официального опубликования.
Аким Кокпектинского сельского округа Б. Смаилов

Көкпекті ауылындағы көшені қайта атау туралы
Қарағанды облысы Бұқар жырау ауданы Көкпекті ауылдық округінің әкімінің 2016 жылғы 15 сәуірдегі № 3 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 29 сәуірде № 3773 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік – аумақтық құрылысы туралы" Занның 14 бабы 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қантардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Заңына сәйкес және ауыл тұрғындарының пікірін ескере отырып, Көкпекті ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Көкпекті ауылындағы Садовая көшесінің атауы – Шақар Көшкімбаев көшесі болып қайта аталсын.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылауды өзіме қалдырамын
3. Осы шешім алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін он күнтізбелік күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Көкпекті ауылдық округінің әкімі Б. Смаилов