О внесении изменений в решение XLIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 44/387 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение VII сессии Каркаралинского районного маслихата Карагандинской области от 7 октября 2016 года № VI-7/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 17 октября 2016 года № 3991
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение XLIV сессии Каркаралинского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 44/387 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3611, опубликовано в газете "Қарқаралы" от 16 января 2016 года № 5-6 (11440), в информационно-правовой системе "Әділет" 28 января 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 4306141 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 565150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 18327 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 12221 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 3710443 тысячи тенге;
2) затраты – 4409684 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6332 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 12726 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 6394 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 109875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 109875 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 12726 тысяч тенге;
погашение займов – 7650 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 104799 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить резерв акимата района на 2016 год в сумме 8500 тысяч тенге.";

Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы XLIV сессиясының № 44/387 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Қарқаралы ауданының мәслихатының 2016 жылғы 7 қазандағы VII сессиясының № VI-7/58 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 17 қазанда № 3991 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қарқаралы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы XLIV сессиясының № 44/387 "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3611 тіркелген, 2016 жылғы 16 қаңтардағы "Қарқаралы" № 5-6 (11440) газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылғы 28 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4306141 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 565150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 18327 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 12221 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3710443 мың теңге;
2) шығындар – 4409684 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 6332 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 12726 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 6394 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 109875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 109875 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 12726 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 7650 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 104799 мың теңге.";
5-тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"5. Аудан әкімдігінің 2016 жылға арналған резерві 8500 мың теңге сомасында бекітілсін.";

561
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
73821
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
41090
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
41467
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
41467
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
40184
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1283
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
140292
1
Жилищное хозяйство
120975
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
7917
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
3428
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4489
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
7839
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7839
464
Отдел образования района (города областного значения)
14624
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14624
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
2761
009
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2761
483
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
87834
010
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84504
051
Развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
400
055
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2930
2
Коммунальное хозяйство
5657
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
5657
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
5657
3
Благоустройство населенных пунктов
13660
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

561
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
73821
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
41090
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
41467
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
41467
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
40184
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1283
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
140292
1
Тұрғын үй шаруашылығы
120975
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
7917
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
3428
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
4489
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
7839
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7839
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14624
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
14624
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
2761
009
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2761
483
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
87834
010
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
84504
051
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
400
055
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2930
2
Коммуналдық шаруашылық
5657
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
5657
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
5657
3
Елді-мекендерді көркейту
13660
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

17420
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
49415
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
25810
На текущий ремонт автомобильных дорог районного значения (улиц города) и улиц населенных пунктов
10000
На ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
4489
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4599
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
620
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
3331
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
648
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
7384
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1978
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
5292
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
114
Отдел образования района (города областного значения)
699698
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
13639
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
582607
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2045
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
87783
На ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
13624
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
2756
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
1039
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1503
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов

17420
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
49415
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
25810
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді мекендердің көшелерін ағымдағы жөндеуден өткізуге
10000
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге және абаттандыруға
4489
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4599
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
620
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
3331
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
648
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
7384
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1978
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
5292
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
114
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
699698
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарына мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
13639
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
582607
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2045
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
87783
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеуге
13624
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
2756
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
1039
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1503
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге

687
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2780
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
610
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
41486
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
529
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
1365
На содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
14435
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
23207
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1950
Отдел земельных отношений, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
4057
Для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
464
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
2586
На обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
456
На создание информационных систем
551
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
4765
На субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
726
На проведение профилактической дезинсекции и дератизации
4039
Целевые трансферты на развитие
84904
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)
84904
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
84504
На развитие и/или сооружение недостающих объектов инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках второго направления Дорожной карты занятости 2020
400
Бюджетные кредиты
12726
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
12726
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
12726
Приложение 3
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 7 октября 2016 года № VI-7/58
Приложение 6
к решению Каркаралинского
районного маслихата
от 24 декабря 2015 года № 44/387
Трансферты органам местного самоуправления
Наименование
Сумма (тысяч тенге)
1
2
Всего

687
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2780
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
610
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
41486
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
529
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
1365
Агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға
14435
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеуге
23207
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
1950
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары, сәулет және қала құрылысы бөлімі
4057
Жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
464
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
2586
Жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге
456
Ақпараттық жүйелер құруға
551
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4765
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялауға
726
Профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге
4039
Нысаналы даму трансферттері
84904
оның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары, құрылыс және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
84904
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
84504
Жұмыспен қамту 2020 жол картасының екінші бағыты шеңберінде жетіспейтін инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды дамыту және/немесе салу
400
Бюджеттік кредиттер
12726
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
7 қазандағы № VI-7/58 шешіміне
3 қосымша
Қарқаралы аудандық
мәслихатының 2015 жылғы
24 желтоқсандағы № 44/387 шешіміне
6 қосымша
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
Атауы
Сомасы (мың тенге)
1
2
Барлығы