О внесении изменений в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение 8 сессии Нуринского районного маслихата Карагандинской области от 15 декабря 2016 года № 81. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 15 декабря 2016 года № 4054
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение 41 сессии Нуринского районного маслихата от 22 декабря 2015 года № 429 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3584 , опубликовано в газете "Нұра" от 9 января 2016 года № 1 (5439), в информационно-правовой системе "Әділет" 15 января 2016 года), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2016 - 2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 399971 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 882543 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 5632 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 3 733 тысяч тенге;
поступлениятрансфертов –2 508063 тысяч тенге;
2) затраты – 3 426 139 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование- 29 612 тысяч тенге:
бюджетные кредиты –46 946 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов –17 334 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 55 780 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 55780 тысяч тенге:
поступление займов – 46 946 тысяч тенге;
погашение займов – 19958 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 28 792 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 5370 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии С. Ныгметов
Секретарь районного маслихата Т. Оспанов
СОГЛАСОВАНО:
Руководитель отдела экономики и
финансов Нуринского района
___________ М. Мухамеджанова

Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" № 429 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Нұра аудандық мәслихатының 2016 жылғы 15 желтоқсандағы 8 сессиясының № 81 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 желтоқсанда № 4054 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Нұра аудандық мәслихатының 2015 жылғы 22 желтоқсандағы 41 сессиясының № 429 "2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3584 болып тіркелген, 2016 жылғы 9 қаңтардағы № 1 (5439) "Нұра" газетінде, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2016 жылы 15 қаңтарда жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 399 971 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 882 543 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 632 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 3 733 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 508 063 мың теңге;
2) шығындар – 3 426 139 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелеу - 29 612 мың теңге:
бюджеттік несиелеу – 46 946 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 17 334 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 55 780 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 55 780 мың теңге:
қарыздар түсімдері – 46 946 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 19 958 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 28 792 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда мазмұндалсын:
"6. Жергілікті атқарушы органның резерві 5 370 мың теңге көлемінде бекітілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 8, 9, 11, 12, 13 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С. Ныгметов
Аудандық мәслихаттың хатшысы Т. Оспанов
КЕЛІСІЛДІ:
Нұра ауданының экономика және
қаржы бөлімінің басшысы
______________ М. Мұхамеджанова

1 403
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
2 932
на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов (увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами)
2 932
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
8 262
на ремонт объектов культуры
2 718
на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства по Дорожной карте занятости 2020
5 544
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
13 348
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
8 728
на возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
4 620
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24 846
на проведение профилактической дезинсекции и дератизации (за исключением дезинсекции и дератизации на территории природных очагов инфекционных и паразитарных заболеваний, а также в очагах инфекционных и паразитарных заболеваний)
1 600
на текущий ремонт автомобильных дорог
12 500
на ремонт объектов жилищно-коммунального хозяйства
10 746
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
519
на создание электронных геоинформационных карт населенных пунктов
519
Аппарат акима района (города областного значения)
1 360
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния
1 360
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
761 832
на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
72 441
для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
689 391
Бюджетные кредиты
46 946
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
46 946
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
46 946
Приложение 3
к решению 8 сессии
Нуринского районного маслихата
от 15 декабря 2016 года № 81
Приложение 7
к решению 41 сессии
Нуринского районного маслихата
от 22 декабря 2015 года № 429
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа на 2016 год
Наименование
Cумма (тысяч тенге)
1
2
3
Всего
275399
1
Аппарат акима поселка Киевка
24252
2
Аппарат акима поселка Шубарколь

1 403
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
2932
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту бойынша Іс-шаралар жоспарын іске асыруға (мүгедектерді міндетті гигиеналық заттармен қамтамасыз ету нормасын ұлғайту).
2 932
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
8262
мәдениет нысандарын жөндеуге
2 718
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы үйі нысандарын жөндеуге
5 544
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
13348
жергілікті атқарушы органдардың агроөнеркәсіптік кешен бөлімшелерін ұстауға
8 728
қолданыстан шығарылатын және жойылатын ауру малдардың, азық-түліктердің және жануар тектес шикізаттардың құнын иелелеріне өтеуге
4 620
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24 846
профилактикалық дезинсекция мен дератизация жүргізуге (инфекциялық және паразиттік аурулардың табиғи ошақтарының аумағындағы, сондай-ақ инфекциялық және паразиттік аурулардың ошақтарындағы дезинсекция мен дератизацияны қоспағанда)
1 600
автомобиль жолдарының ағымдағы жөндеуіне
12 500
тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы нысандарын жөндеуге
10 746
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
519
елді мекендердің электрондық геоақпараттық картасын құруға
519
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1360
азаматтық жағдайдағы актілерді тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға
1 360
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
761832
мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
72441
жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге
689 391
Бюджеттік кредиттер
46946
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
46946
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
46946
Нұра аудандық мәслихаттың
2016 жылғы 7 желтоқсандағы
8 сессиясының № 81 шешіміне
3 қосымша
Нұра аудандық мәслихаттың
2015 жылғы 22 желтоқсандағы
41 сессиясының № 429 шешіміне
7 қосымша
2016 жылға қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Атауы
Cома (мың теңге)
1
2
3
Барлығы
275399
1
Киевка кенті әкімінің аппараты
24252
2
Шұбаркөл кенті әкімінің аппараты

058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
200
в том числе:
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей в поселке Киевка Нуринского района
100
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей села Кобетей Нуринского района
50
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию водопроводных сетей села Байтуган Нуринского района
50
12
Транспорт и коммуникация
500
1
Автомобильный транспорт
500
492
Отдел жилищно - коммунального хозяйства, пассажирского транспорта ,автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
500
020
Развитие транспортной инфраструктуры
500

058
Елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
200
оның ішінде:
Нұра ауданы Киевка кентінің су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
100
Нұра ауданы Көбетей селосының су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50
Нұра ауданы Байтуған селосының су құбырлары желілерін қайта құрылымдауына жобалық-сметалық құжаттаманы әзірлеу
50
12
Көлiк және коммуникация
500
1
Автомобиль көлiгi
500
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
500
020
Көлік инфрақұрылымын дамыту
500