О бюджете района на 2017-2019 годы
Решение VII сессии Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 23 декабря 2016 года № 67. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 6 января 2017 года № 4086. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет района на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 928 313 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 869 878 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 402 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 236 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 53 797 тысяч тенге;
2) затраты – 5 184 917 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 65 362 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 78 281 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 919 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 94 856 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 94 856 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – минус 416 822 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 416 822 тысяч тенге:
поступление займов – 78 281 тысяч тенге;
погашение займов – 12 919 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 351 460 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 08.12.2017 № 138 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Установить на 2017 год нормативы распределения доходов в бюджет района в следующих размерах:
1) по индивидуальному подоходному налогу – 99 процентов;
2) по социальному налогу – 99 процентов.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 11.10.2017 № 130 (вводится в действие с 01.01.2017).
3. Учесть объем бюджетного изъятия из районного бюджета на 2017 год передаваемый в областной бюджет в сумме 1 052 005 тысяч тенге.
4. Установить на 2017 год гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии, работающим в сельской местности, финансируемым из районного бюджета, повыщенные не менее чем на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.

2017-2019 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы
Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 желтоқсандағы VII сессиясының № 67 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2017 жылғы 6 қаңтарда № 4086 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3–қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 4 928 313 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 869 878 мың теңге;
салықтық емес түсімдер -4 402 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 236 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 53 797 мың теңге;
2) шығындар – 5 184 917 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 65 362 мың теңге:
бюджеттік кредиттер –78 281 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 919 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 94 856 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 94 856 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – алу 416 822 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 416 822 мың теңге:
қарыздар түсімі – 78 281 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 919 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 351 460 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 138 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2017 жылға арналған аудан бюджетіне кірістерді бөлу нормативтері келесі мөлшерде белгіленсін:
1) Жеке табыс салығы бойынша - 99 пайыз;
2) Әлеуметтік салық бойынша - 99 пайыз.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 11.10.2017 № 130 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2017 жылға арналған бюджетте аудандық бюджеттен облыстық бюджетке берілетін бюджеттік алудың көлемі 1052005 мың теңге ескерілсін.
4. 2017 жылға аудандық бюджеттен қаржыландыратын, ауылдық жерде жұмыс істейтін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет, спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілерінің жалақыларымен және ставкаларымен салыстырғанда кемінде жиырма бес процентке жоғары лауазымдық жалақылар мен тарифтік ставкалар белгіленсін.

5. Утвердить резерв акимата Улытауского района на 2017 год в сумме 24173 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 08.12.2017 № 138 (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Установить в составе бюджета района на 2017 год целевые трансферты и бюджетные кредиты согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ бюджета района на 2017 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов согласно приложению 5.

5. Ұлытау ауданы әкімдігінің 2017 жылға арналған резерві 24173 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 138 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
7. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі 5 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

8. Утвердить затраты бюджета района на 2017 год по реализации бюджетных программ через аппараты акима поселка, сельского округа согласно приложению 6.
9. Установить в составе бюджета района на 2017 год трансферты органам местного самоуправления согласно приложению 7.
10. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения бюджета района на 2016 год согласно приложению 8.

8. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің кент, ауылдық округ әкімінің аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды іске асыру бойынша шығындар 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
9. 2017 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер 7 қосымшаға сәйкес белгіленсін.
10. 2017 жылға арналған аудан бюджетін атқару барысында секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 8 қосымшаға сәйкес бекітілсін.

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
0
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
0
Категория
Класс
Подгруппа
Наименование
1
2
3
4
Используемые остатки бюджетных средств
0
Приложение 4
к решению VII сессии
Улытауского районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 67
Целевые трансферты и бюджетные кредиты в составе бюджета района на 2017 год
Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 08.12.2017 № 138 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
132078
Целевые текущие трансферты
53797
Бюджетные кредиты
78281
в том числе:
Целевые текущие трансферты
53797
На реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы.
1468
На возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1740
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
3547
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
2512
На развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
3956
На укрепление материально-технической базы и проведение ремонтов объектов образования
4000
На создание цифровой образовательной инфраструктуры
25730
На повышение квалификации и переподготовку учителей
0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов бюджетам районов (городов областного значения) на оказание услуг по вакцинации, транспортировке и хранению ветеринарных препаратов
2645
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение квалификации, подготовку и переподготовку кадров в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы
8199
Бюджетные кредиты
78281
Бюджетные кредиты местным исполнительным органам для реализации мер социальной поддержки специалистов
78281
Приложение 5
к решению VII сессии
Улытауского районного маслихата
от 23 декабря 2016 года № 67
Перечень бюджетных программ бюджета района на 2017 год, направленных на реализацию бюджетных инвестиционных проектов
Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Улытауского районного маслихата Карагандинской области от 08.12.2017 № 138 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Сумма (тысяч тенге)
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
1
2
3
4
5
6
Всего

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
0
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
Санаты
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1
2
3
4
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
0
Ұлытау аудандық мәслихатының
VII сессиясының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 67 шешіміне 4 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің құрамында нысаналы трансферттер мен бюджеттік кредиттер
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 138 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
Барлығы
132078
Ағымдағы нысаналы трансферттер
53797
Бюджеттік кредиттер
78281
оның ішінде:
Ағымдағы нысаналы трансферттер
53797
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға
1468
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1740
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
3547
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
2512
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға
3956
Білім беру нысандарының материалдық-техникалық базасын нығайтуға және жөндеу жүргізуге
4000
Цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға
25730
Мұғалімдердің біліктілігін арттыруға және қайта даярлауға
0
Вакцинация бойынша қызметтер көрсету, ветеринариялық препараттарды сақтау және тасымалдау аудандардың бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферт
2645
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 - 2021 жылдарға арналған бағдарламасы шеңберінде кадрлардың біліктілігін арттыру, даярлау және қайта даярлауға аудан (облыстық маңызы бар қала) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8199
Бюджеттік кредиттер
78281
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін жергілікті атқарушы органдарға берілетін бюджеттік кредиттер
78281
Ұлытау аудандық мәслихатының
VII сессиясының
2016 жылғы 23 желтоқсандағы
№ 67 шешіміне 5 қосымша
2017 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға бағытталған бағдарламаларының тізбесі
Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қарағанды облысы Ұлытау аудандық мәслихатының 08.12.2017 № 138 (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Функционалдық топ
Сома (мың теңге)
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
6
Барлығы: