О внесении изменений в решение ХХХІІ сессии районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 32/283 "О повышении ставки земельного налога и ставки единного земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельского хозяйственного назначения"
Решение Шетского районного маслихата Карагандинской области от 18 февраля 2016 года № 38/325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Карагандинской области 14 марта 2016 года № 3705
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение ХХХІІ сессии районного маслихата от 17 сентября 2015 года № 32/283 "О повышении ставки земельного налога и ставки единного земельного налога на неиспользуемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельского хозяйственного назначения" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3421, опубликовано в газете "Шет Шұғыласы" от 7 октября 2015 года № 41 (10 557), в информационно-правовой системе "Әділет" 23 октября 2015 года), следующие изменения:
преамбулу к указанному решению изложить в новой редакции:
"В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:";
наименование указанного решений на государственном языке изложить в следующей редакции:
"Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии К. Кошкарбаева
Секретарь районного
маслихата
А. Смагулулы

Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 қыркүйектегі ХХХІІ сессиясының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының ставкасын және бірыңғай жер салығының ставкасын жоғарылату туралы" № 32/283 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қарағанды облысы Шет аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № 38/325 шешімі. Қарағанды облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 3705 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 17 қыркүйектегі ХХХІІ сессиясының "Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының ставкасын және бірыңғай жер салығының ставкасын жоғарылату туралы" № 32/283 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3421 болып тіркелген, 2015 жылғы 7 қазандағы "Шет Шұғыласы" № 41 (10 557) газетінде, "Әділет" ақпараттық–құқықтық жүйесінде 2015 жылдың 23 қазанында жарияланған), келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:";
көрсетілген шешімнің атауы мынандай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы К. Қошқарбаева
Аудандық мәслихаттың
Хатшысы Ә. Смағұлұлы