О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2016 год"
Постановление акимата Кызылординской области от 10 ноября 2016 года № 633. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 18 ноября 2016 года № 5644. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с Кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" акимат Кызылординской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Кызылординской области от 20 января 2016 года № 303 "О некоторых вопросах государственных инвестиционных проектов на 2016 год" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5316, опубликовано 28 января 2016 года в областных газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 4) изложить в новой редакции:
"4) Перечень услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области";";
дополнить подпунктом 5) следующего содержания:
"5) Перечень проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области".";
2) в Перечне бюджетных инвестиционных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области":
строку с порядковым номером первая изложить в новой редакции:
"1 Строительство улично-дорожных сетей в левобережной части реки Сырдарьи города Кызылорды 198 621";
дополнить разделом 3 следующего содержания:
"3. Государственное учреждение "Управление природных ресурсов и регулирования природопользования Кызылординской области"

"2016 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 10 қарашадағы № 633 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 18 қарашада № 5644 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Кодексіне сәйкес Қызылорда облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "2016 жылға арналған мемлекеттік инвестициялық жобалардың кейбір мәселелері туралы" Қызылорда облысы әкімдігінің 2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303 қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5316 тіркелген, облыстық "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде 2016 жылдың 28 қаңтарында жарияланған) келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
4) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"4) "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесі;";
мынадай мазмұндағы 5) тармақшамен толықтырылсын:
"5) конкурстық құжаттамаларын әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажеттi сараптамалар жүргiзу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының Тiзбесi бекітілсін.";
2) аталған қаулымен бекітілген техникалық-экономикалық негiздемелерін әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған бюджеттiк инвестициялық жобалардың Тiзбесiндегі:
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 2 бөлімінің:
реттік нөмірі бірінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"1 Қызылорда қаласында Сырдария өзенінің сол жақ жағалау бөлігінде көше-жолдары желісінің құрылысы 198 621";
мынадай мазмұндағы 3 бөліммен толықтырылсын:
"3. "Қызылорда облысының табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы" мемлекеттік мекемесі

1 Строительство водохранилища на участке Кумискеткен реки Сырдарьи для аккумулирования вод Шиелийского района Кызылординской области 1 000";
3) Перечень концессионных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденный указанным постановлением, изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
4) в Перечне услуг по консультативному сопровождению концессионных проектов на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 2 "Государственное учреждение "Управление здравоохранения Кызылординской области":
строку с порядковым номером первая изложить в новой редакции:
"1 Строительство поликлиники на 500 посещений в городе Кызылорде 6 029";
5) в Перечне услуг по консультативному сопровождению проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, которое осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области", утвержденном указанным постановлением:
в разделе 1 "Государственное учреждение "Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог Кызылординской области":
строку с порядковым номером первая изложить в новой редакции:

1 Қызылорда облысының Шиелі ауданында Сырдария өзенінің Күміскеткен учаскесінде суларды жинау үшін су қоймасын салу 1 000";
3) аталған қаулымен бекітілген конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобалардың Тiзбесi осы қаулының 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
4) аталған қаулымен бекітілген "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобаларды консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесіндегі:
"Қызылорда облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 2 бөлімінің:
реттік нөмірі бірінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:
"1 Қызылорда қаласындағы 500 келушіге арналған емхана құрылысы 6 029";
5) аталған қаулымен бекітілген "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік - жекешелік әріптестік жобаларын консультациялық қолдау жөніндегі қызметтердің Тізбесіндегі:
"Қызылорда облысының жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы" мемлекеттік мекемесі" 1 бөлімінің:
реттік нөмірі бірінші жолы жаңа редакцияда жазылсын:

"1 Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорда 17 932";
6) указанное постановление дополнить приложением согласно приложению 2 к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким Кызылординской области К. Кушербаев
Приложение 1
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "10" ноября 2016 года №633
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от 20 января 2016 года № 303
Перечень концессионных проектов на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций концессионных проектов,
тысяч тенге
1
2
3
1. Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
1

"1 Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалын салу 17 932";
6) аталған қаулы осы қаулының 2-қосымшасына сәйкес қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қызылорда облысының әкімі Қ. Көшербаев
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "10" қараша №633
қаулысына 1-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303
қаулысымен бекітілген
Конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажетті сараптамалар жүргізу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған концессиялық жобалардың Тiзбесi
Жобаның атауы
Концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1

Строительство профессионально-технического лицея на 600 мест с общежитием на 200 мест в районе СПМК-70 города Кызылорды
1491
2
Совершенствование системы образования в Кызылординской области
1491
3
Строительство поликлиники на 500 посещений в городе Кызылорде
1491
Приложение 2
к постановлению акимата
Кызылординской области
от "10" ноября 2016 года №633
Утвержден
постановлением акимата
Кызылординской области
от 20 января 2016 года № 303
Перечень проектов государственно-частного партнерства на 2016 год, разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз конкурсных документаций которых осуществляется за счет средств соответствующей распределяемой бюджетной программы государственного учреждения "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
Название проекта
Сумма финансирования разработки или корректировки, а также проведения необходимых экспертиз конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства,
тысяч тенге
1
2
3
1. Государственное учреждение "Управление экономики и бюджетного планирования Кызылординской области"
1
Передача в аренду физкультурно-оздоровительного комплекса силовых единоборств в городе Кызылорда
2982
2
Открытие поликлиники на 400 посещений в смену по улице Жанкожа батыр в городе Кызылорда
2982
3
Строительство нового пассажирского терминала аэропорта "Коркыт Ата" в городе Кызылорде
1491

Қызылорда қаласы СПМК-70 ауданындағы 200 орындық жатақханасы бар 600 орынға арналған кәсіптік-техникалық лицей құрылысы
1491
2
Қызылорда облысының білім беру жүйесін жетілдіру
1491
3
Қызылорда қаласындағы 500 келушіге арналған емхана құрылысы
1491
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы "10" қараша №633
қаулысына 2-қосымша
Қызылорда облысы әкімдігінің
2016 жылғы 20 қаңтардағы № 303
қаулысымен бекітілген
Конкурстық құжаттамаларын әзiрлеу немесе түзету, сондай-ақ оларға қажеттi сараптамалар жүргiзу "Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің тиісті бөлінетін бюджеттік бағдарламасының қаражаты есебінен жүзеге асырылатын 2016 жылға арналған мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының Тiзбесi
Жобаның атауы
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларының конкурстық құжаттамаларын әзірлеуді немесе түзетуді қаржыландыру, сондай-ақ қажетті сараптамалар жүргізу сомасы,
мың теңге
1
2
3
"Қызылорда облысының экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы" мемлекеттік мекемесі
1
Қызылорда қаласындағы жекпе-жек спорт түрлерінің дене шынықтыру-сауықтыру кешенін жалға беру
2982
2
Қызылорда қаласы Жанқожа батыр көшесінде ауысымына 400 қабылдауға арналған емхананы ашу
2982
3
Қызылорда қаласындағы "Қорқыт Ата" әуежайының жаңа жолаушылар терминалын салу
1491