О внесении изменений в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кызылординского областного маслихата от 30 ноября 2016 года № 69. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 декабря 2016 года № 5657. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кызылординского областного маслихата от 10 декабря 2015 года № 325 "Об областном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5269, опубликовано 29 декабря 2015 года в газетах "Сыр бойы" и "Кызылординские вести") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить областной бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 172 102 158,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 865 582,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 713 329,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7 247,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 163 515 999,9 тысяч тенге;
2) затраты – 170 392 522,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15 080 817,1 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 16 741 494,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 1 660 676,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 3 013 953,0 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 3 036 953,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 23 000 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 385 133,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 385 133,8 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить резерв местного исполнительного органа области на 2016 год в сумме 58 398 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 9 сессии
Кызылординского областного маслихата,
Секретарь Кызылординского областного маслихата
Н. Байкадамов
Приложение
к решению внеочередной 9 сессии
Кызылординского областного маслихата
от "30" ноября 2016 года № 69
Приложение 1
к решению 42 сессии Кызылординского областного маслихата
от "10" декабря 2015 года № 325
Областной бюджет на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

"2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облыстық мәслихатының 2016 жылғы 30 қарашадағы № 69 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 желтоқсанда № 5657 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 106-бабының 4-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" Қызылорда облыстық мәслихатының 2015 жылғы 10 желтоқсандағы № 325 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5269 нөмірімен тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Сыр бойы" және "Кызылординские вести" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 172 102 158,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 865 582,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 713 329,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7 247,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 163 515 999,9 мың теңге;
2) шығындар – 170 392 522,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15 080 817,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 16 741 494,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 1 660 676,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 3 013 953,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 3 036 953,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 23 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 385 133,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 385 133,8 мың теңге.";
11-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"11. Облыстың жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 58 398 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда облыстық
мәслихатының кезектен тыс
9-сессиясының төрағасы,
Қызылорда облыстық
мәслихатының хатшысы Н. Байқадамов
Қызылорда облыстық мәслихатының
2016 жылғы "30" қарашадағы
кезектен тыс 9-сессиясының 69 шешіміне
қосымша
Қызылорда облыстық мәслихатының
2015 жылғы "10" желтоқсандағы 42 сессиясының № 325 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған облыстық бюджет
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

17 091,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 287 290,0
025
Подготовка специалистов в организациях послесреднего образования
2 578 260,0
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
8 142 092,0
029
Методическая работа
58 476,0
050
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание вновь вводимых объектов образования
437 322,0
054
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение деятельности организаций образования города Байконур с казахским языком обучения
1 588 104,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
254 983,0
069
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на создание цифровой образовательной инфраструктуры
12 896,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
914 360,9
285
Управление физической культуры и спорта области
2 100 813,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 826 935,0
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
273 878,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
2 504 869,7
011
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
578 424,4
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
1 926 445,3
05
Здравоохранение
38 546 312,7
253
Управление здравоохранения области
32 409 849,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
153 259,7
004
Оказание стационарной и стационарозамещающей медицинской помощи субъектами здравоохранения по направлению специалистов первичной медико-санитарной помощи и медицинских организаций, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
37 860,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
393 441,0
006
Услуги по охране материнства и детства
141 608,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
172 381,1
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ

17 091,0
04
261
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 287 290,0
04
261
025
Орта білімнен кейінгі білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
2 578 260,0
04
261
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 142 092,0
04
261
029
Әдістемелік жұмыс
58 476,0
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңадан іске қосылатын білім беру объектілерін күтіп-ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
437 322,0
054
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Байқоңыр қаласындағы қазақ тілінде білім беру ұйымдарының қызметін қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 588 104,0
04
261
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
254 983,0
069
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне цифрлық білім беру инфрақұрылымын құруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
12 896,0
04
261
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
914 360,9
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
2 100 813,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 826 935,0
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
273 878,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
2 504 869,7
011
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
578 424,4
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
1 926 445,3
05
Денсаулық сақтау
38 546 312,7
05
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
32 409 849,1
05
253
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
153 259,7
05
253
004
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, бастапқы медициналық-санитариялық көмек және медициналық ұйымдар мамандарын жіберу бойынша денсаулық сақтау субъектілерінің стационарлық және стационарды алмастыратын медициналық көмек көрсетуі
37 860,0
05
253
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
393 441,0
05
253
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
141 608,0
05
253
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
172 381,1
05
253
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету

288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
6 136 463,6
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
6 021 770,2
083
Строительство врачебных амбулаторий и фельдшерско-акушерских пунктов, расположенных в сельских населенных пунктах в рамках Дорожной карты занятости 2020
114 693,4
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 454 068,4
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 149 117,4
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
107 135,2
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
258 241,4
003
Социальная поддержка инвалидов
315 561,2
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
6,0
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
518 446,8
014
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
500 802,0
015
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими патологиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
408 464,0
017
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на введение стандартов специальных социальных услуг
922,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
120 233,8
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
5 548,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
218 692,5
046
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы
4 831,0
047
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
6 136 463,6
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
6 021 770,2
083
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде ауылдық елді мекендерде орналасқан дәрігерлік амбулаториялар және фельдшерлік-акушерлік пункттерді салу
114 693,4
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 454 068,4
06
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 149 117,4
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
107 135,2
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
258 241,4
06
256
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
315 561,2
06
256
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
6,0
06
256
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
518 446,8
06
256
014
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
500 802,0
06
256
015
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
408 464,0
06
256
017
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
922,0
06
256
018
Үкіметтік емес секторда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
120 233,8
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
5 548,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
218 692,5
046
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4 831,0
047
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

5 821,0
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
1 061 511,0
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
2 424,0
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
930 696,0
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
2 708 830,0
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
678 563,0
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области
53 988,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере контроля за использованием и охраной земель
53 988,0
719
Управление ветеринарии области
308 224,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
44 586,0
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
3 654,0
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
157 568,0
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
102 416,0
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
385 783,7
724
Управление государственного архитектурно-строительного контроля области
64 717,0
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере государственного архитектурно-строительного контроля на местном уровне
64 717,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
321 066,7
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
298 295,0
114
Целевые трансферты на развитие из местных бюджетов
22 771,7
12
Транспорт и коммуникации
7 621 217,6
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
7 621 217,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области транспорта и коммуникаций
62 442,3
002
Развитие транспортной инфраструктуры
2 860 217,1
003
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
121 440,0
005
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым межрайонным (междугородним) сообщениям

5 821,0
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
1 061 511,0
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
2 424,0
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
930 696,0
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
2 708 830,0
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
678 563,0
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы
53 988,0
001
Жергілікті деңгейде жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 988,0
719
Облыстың ветеринария басқармасы
308 224,0
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 586,0
028
Уақытша сақтау пунктіне дейін ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша көрсетілетін қызметтер
3 654,0
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
157 568,0
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
102 416,0
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
385 783,7
724
Облыстың мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылауы басқармасы
64 717,0
001
Жергілікті деңгейде мемлекеттік сәулет-құрылыс бақылау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
64 717,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
321 066,7
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
298 295,0
114
Жергілікті бюджеттерден берілетін нысаналы даму трансферттері
22 771,7
12
Көлiк және коммуникация
7 621 217,6
12
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
7 621 217,6
12
268
001
Жергілікті деңгейде көлік және коммуникация саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 442,3
12
268
002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
2 860 217,1
12
268
003
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
121 440,0
12
268
005
Әлеуметтiк маңызы бар ауданаралық (қалааралық) қатынастар бойынша жолаушылар тасымалын субсидиялау

17 682,0
007
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие транспортной инфраструктуры
2 680 419,8
025
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог областного значения и улиц населенных пунктов
1 024 906,9
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
854 109,5
13
Прочие
23 465 690,7
120
Аппарат акима области
337 088,0
008
Обеспечение деятельности государственного учреждения "Центр информационных технологий"
337 088,0
257
Управление финансов области
17 585 791,8
012
Резерв местного исполнительного органа области
58 398,0
048
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
816 650,0
055
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) для перехода на новую модель системы оплаты труда гражданских служащих, финансируемых из местных бюджетов, а также выплаты им ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам
14 780 169,0
056
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на обеспечение компенсации потерь местных бюджетов и экономической стабильности регионов
1 930 574,8
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
376 096,0
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
376 096,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2 957 311,1
024
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
2 261 174,1
037
Развитие инженерной инфраструктуры в рамках Программы развития регионов до 2020 года
696 137,0
280
Управление индустриально-инновационного развития области
114 125,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
114 125,0
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
619 610,8
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Единой программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса 2020"
619 610,8

17 682,0
12
268
007
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне көлік инфрақұрылымын дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 680 419,8
12
268
025
Облыстық автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
1 024 906,9
12
268
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
854 109,5
13
Басқалар
23 465 690,7
13
120
Облыс әкімінің аппараты
337 088,0
13
120
008
"Ақпараттық технологиялар орталығы" мемлекеттік мекемесінің қызметін қамтамасыз ету
337 088,0
13
257
Облыстың қаржы басқармасы
17 585 791,8
13
257
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
58 398,0
048
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
816 650,0
055
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттерiне жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын азаматтық қызметшілерге еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделіне көшуге, сонымен қатар оларға лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
14 780 169,0
056
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне жергілікті бюджеттердің шығыстарын өтеуді және өңірлердің экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 930 574,8
13
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
376 096,0
13
258
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
376 096,0
13
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2 957 311,1
13
024
Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
2 261 174,1
037
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде инженерлік инфрақұрылымды дамыту
696 137,0
280
Облыстың индустриялдық-инновациялық даму басқармасы
114 125,0
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
114 125,0
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
619 610,8
051
"Бизнестің жол картасы 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың бірыңғай бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
619 610,8