О городском бюджете на 2017-2019 годы
Решение Кызылординского городского маслихата от 14 декабря 2016 года № 49-9/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 26 декабря 2016 года № 5680. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кызылординский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить городской бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 143 812,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 224 752,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 456 173,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 382 392 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 21 080 495,4 тысяч тенге;
2) затраты – 41 309 715,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 127 448,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 137 936,4 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 488 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 170 000,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 170 000,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 463 350,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3 463 350,7 тысяч тенге;
поступление займов – 3 444 114,5 тысяч тенге;
погашение займов – 751 246,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 20.02.2017 № 68-11/1; с изменениями, внесенными решениями Кызылординского городского маслихата от 22.05.2017 № 83-13/1; 21.07.2017 № 98-15/1; 27.10.2017 № 110-17/2; 29.11.2017 № 119-18/1; 21.12.2017 № 133-20/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Определить норматив распределения доходов в городской бюджет на 2017 год в следующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" 70 процентов;
3) по коду 101.202 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, не облагаемых у источника выплаты" 70 процентов.
3. Предусмотреть в городском бюджете на 2017 год объемы субвенций, передаваемых из областного бюджета в сумме 9 574 834 тысяч тенге.

2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы
Қызылорда қалалық мәслихатының 2016 жылғы 14 желтоқсандағы № 49-9/1 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 26 желтоқсанда № 5680 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-ІV кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қызылорда қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 143 812,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 224 752,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 456 173,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 382 392 мың теңге;
трансферттер түсімі - 21 080 495,4 мың теңге;
2) шығындар – 41 309 715,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 127 448,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 137 936,4 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 488 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 170 000,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 170 000,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 463 350,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 3 463 350,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 3 444 114,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 751 246,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда қалалық мәслихатының 20.02.2017 № 68-11/1; өзгерістер енгізілді - Қызылорда қалалық мәслихатының 22.05.2017 № 83-13/1; 21.07.2017 № 98-15/1; 27.10.2017 № 110-17/2; 29.11.2017 № 119-18/1; 21.12.2017 № 133-20/2 шешімдерімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға Қызылорда қаласы бюджетіне кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша 70 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша 70 пайыз;
3) 101.202 "Төлем көзінен салық салынбайтын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" коды бойынша 70 пайыз.
3. 2017 жылға арналған қала бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 9 574 834 мың теңге болып көзделсін.

4. Утвердить резерв местного исполнительного органа в сумме 209 701,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Кызылординского городского маслихата от 21.12.2017 № 133-20/2 (вводится в действие с 01.01.2017).
5. Утвердить объем расходов предусмотренных на 2017-2019 годы по бюджетным программам поселков и сельских округов согласно приложениям 4, 5 и 6.
6. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между селами, поселками, сельскими округами на 2017-2019 год согласно приложениям 7, 8, 9.

4. Жергілікті атқарушы органының резерві 209 701,4 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Қызылорда қалалық мәслихатының 21.12.2017 № 133-20/2 шешімімен (01.01.2017 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Кент және ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалары бойынша 2017-2019 жылдарға арналған шығындар көлемі 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес бекітілсін.
6. 2017-2019 жылдарға арналған жергілікті өзін-өзі басқару органдарына трансферттердің ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлінуі 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

7. Утвердить перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городского бюджета на 2017 год согласно приложению 10.
8. Настоящее решение вступает в силу с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной Секретарь Кызылординского
IХ сессии Кызылординского городского маслихата
городского маслихата
М. КАРИМБАЕВ Р. БУХАНОВА
Приложение 1
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 14 декабря 2016 года № 49-9/1
Городской бюджет на 2017 год

7. 2017 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі 10-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қызылорда қалалық Қызылорда қалалық
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
ІХ сессиясының төрағасы
М. КӘРІМБАЕВ Р. БОХАНОВА
Қызылорда қалалық мәслихатының
2016 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 49-9/1 шешіміне 1 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджет

1 456 173,4
01
Доходы от государственной собственности
47 855,0
1
Поступления части чистого дохода государственных предприятий
296,0
02
Поступления части чистого дохода коммунальных государственных предприятий
296,0
5
Доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности
36 746,0
08
Доходы от аренды имущества, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды имущества коммунальной собственности района (города областного значения), находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
8 746,0
09
Доходы от аренды жилищ из жилищного фонда, находящегося в коммунальной собственности района (города областного значения), за исключением доходов от аренды государственного имущества, находящегося в управлении акимов города районного значения, села, поселка, сельского округа
28 000,0
7
Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета
10 813,0
03
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из областного бюджета местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
0,0
06
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета специализированным организациям
1 458,5
13
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета физическим лицам
9 354,5
9
Прочие доходы от государственной собственности
0,0
10
Плата за сервитут по земельным участкам, находящихся в коммунальной собственности
0,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20,0
1
Поступления от реализации товаров (работ, услуг) государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
20,0
02
Поступления от реализации товаров (работ, услуг), предоставляемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
20,0
03
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1 790,0
1
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета
1 790,0
02
Поступления денег от проведения государственных закупок, организуемых государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета
1 790,0
04
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан
3 199,0
1
Штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из государственного бюджета, а также содержащимися и финансируемыми из бюджета (сметы расходов) Национального Банка Республики Казахстан, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
3 199,0
05
Административные штрафы, пени, санкции, взыскания налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из областного бюджета
0,0
14
Прочие штрафы, пени, санкции, взыскания, налагаемые государственными учреждениями, финансируемыми из местного бюджета

1 456 173,4
01
Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер
47 855,0
1
Мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісі бөлігінің түсімдері
296,0
02
Коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындардың таза кірісінің бір бөлігінің түсімдері
296,0
5
Мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер
36 746,0
08
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстерді қоспағанда, ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiнiң мүлкiн жалға беруден түсетiн кiрiстер
8 746,0
09
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімдерінің басқаруындағы мемлекеттік мүлікті жалға беруден түсетін кірістерді қоспағанда ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншiгiндегi тұрғын үй қорынан үйлерді жалға беруден түсетiн кiрiстер
28 000,0
7
Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар
10 813,0
03
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына облыстық бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
0,0
06
Мамандандырылған ұйымдарға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
1 458,5
13
Жеке тұлғаларға жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
9 354,5
9
Мемлекет меншігінен түсетін басқа да кірістер
0,0
10
Коммуналдық меншігіне жататын жер учаскелері бойынша сервитут үшін төлемақы
0,0
02
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
20,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
20,0
02
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелердің тауарларды (жұмыстарды, қызметтерді) өткізуінен түсетін түсімдер
20,0
03
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1 790,0
1
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттік сатып алуды өткізуден түсетін ақша түсімдері
1 790,0
02
Жергiлiктi бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер ұйымдастыратын мемлекеттiк сатып алуды өткiзуден түсетiн ақшаның түсiмi
1 790,0
04
Мемлекеттік бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің бюджетінен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелер салатын айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар, өндіріп алулар
3 199,0
1
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетiн түсiмдердi қоспағанда, мемлекеттiк бюджеттен қаржыландырылатын, сондай-ақ Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкiнiң бюджетiнен (шығыстар сметасынан) қамтылатын және қаржыландырылатын мемлекеттiк мекемелер салатын айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
3 199,0
05
Облыстық бюджеттен қаржыландыратын мемлекеттiк мекемелер салатын әкiмшiлiк айыппұлдар, өсiмпұлдар, санкциялар, өндiрiп алулар
0,0
14
Жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік мекемелермен алынатын өзге де айыппұлдар, өсімпұлдар, санкциялар

127
58
Приложение 10
к решению Кызылординского
городского маслихата
от 14 декабря 2016 года № 49-9/1
Перечень городских бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения городских бюджетов на 2017 год
Наименование
Образование
Общий образование
Здравоохранение
Организация в экстренных случях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь

127
58
Қызылорда қалалық мәслихаттың
2016 жылғы 14 желтоқсандағы
№ 49-9/1 шешіміне 10 қосымша
2017 жылға арналған қалалық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын қалалық бюджеттік бағдарламалар тізбесі
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына жеткізуді ұйымдастыру