О присвоении наименования улицы в поселке Тасбогет
Решение акима поселка Тасбогет города Кызылорда от 05 мая 2016 года N 1136. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 мая 2016 года № 5516
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве в Республике Казахстан" и на основании заключения Кызылординской областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года № 2, аким поселка Тасбогет РЕШИЛ:
1. Присвоить улице № 2 поселка Тасбогет, города Кызылорды имя "Талғат Жүнісов".
2. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима поселка Тасбогет Рахматуллаева Е.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким поселка Тасбогет Ж. Алиев

Тасбөгет кентіндегі көшеге атау беру туралы
Қызылорда қаласы Тасбөгет кенті әкімінің 2016 жылғы 05 мамырдағы № 1136 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 мамырда № 5516 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына сәйкес және Қызылорда облыстық ономастика комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысы негізінде, Тасбөгет кентінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қызылорда қаласы, Тасбөгет кентіндегі № 2 көшесіне Талғат Жүнісовтың есімі берілсін.
2. Осы шешімнің орындалуын бақылау Тасбөгет кенті әкімінің орынбасары Е. Рахматуллаевқа жүктелсін.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Тасбөгет кентінің әкімі Ж. Алиев