О внесении изменений в постановление акимата Аральского района от 23 февраля 2015 года № 42-қ "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов"
Постановление Аральского районного акимата Кызылординской области от 27 января 2016 года N 18-қ. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 февраля 2016 года N 5333
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан" и Законом Республики Казахстан от 24 марта 1998 года "О нормативных правовых актах" акимат Аральского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Аральского района от 23 февраля 2015 года № 42-қ "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером № 4886 от 25 февраля 2015 года, опубликовано в газете "Толқын" от 7 марта 2015 года) следующие изменения:
приложение указанного постановления изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на руководителя коммунального государственного учреждения "Аппарат акима Аральского района" Н. Бохаева.
3. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
АКИМ РАЙОНА А. МУХИМОВ
"Согласовано"
Председатель Аральской
районной избирательной комиссии
____________________Б. Дабылов
"27" января 2016 год
Приложение к постановлению
акимата Аральскогорайона
№ 18-қ от "27" января 2016 года
Приложение к постановлению
акимата Аральского района
№ 42-қ от "23" февраля 2016 года
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
п/н
Название населенного пункта
Место расположения
1
Город Аральск
Щит перед городским домом культуры имени З.Шукирова, расположенного в доме № 35 улицы Бактыбай батыра
2
Город Аральск
Три щита перед районной детской школой искусств, расположенной в доме № 27 улицы Бактыбай батыра
3
Город Аральск
Шит возле магазина автозапчастей "Аян", расположенного в доме без номера улицы Бактыбай батыра
4
Город Аральск
Тумба перед площадью "Тәуелсіздік", расположенной по улице Тауелсиздик аланы
5
Город Аральск
Тумба перед районной центральной больницей с амбулаторно-поликлинической услугой, расположенной в доме № 2 улицы Абилхайырхана
6
Город Аральск
Щит возле республиканского государственного учреждения "Барсакельмесский государственный природный заповедник" расположенной в доме № 1 улицы Ж. Алимбетова
7
Город Аральск
Щит возле Ясли сада Сартай расположенной в доме

"Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 42-қ қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Арал ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 27 қаңтардағы N 18-қ қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 ақпанда N 5333 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық Заңына және "Нормативтік құқықтық актілер туралы" Қазақстан Республикасының 1998 жылғы 24 наурыздағы Заңына сәйкес Арал ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгілеу туралы" Арал ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 ақпандағы № 42-қ қаулысына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылдың 25 ақпанда № 4886 болып тіркелген, "Толқын" газетінде 2015 жылғы 7 наурызда жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген қаулының қосымшасы осы қаулының қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қаулының орындалуын бақылау "Арал ауданы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің басшысы Н. Бохаевқа жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
АУДАН ӘКІМІ А. МҰХИМОВ
"Келісілді"
Арал аудандық сайлау
комиссиясының төрағасы
____________Б. Дабылов
"27" қаңтар 2016 жыл
Арал аудан әкімдігінің
2016 жылғы "27" қаңтардағы
№ 18-қ қаулысына қосымша
Арал аудан әкімдігінің
2015 жылғы "23" ақпандағы
№ 42-қ қаулысына қосымша
Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасқан жері
1
Арал қаласы
Бақтыбай батыр көшесі № 35 үйде орналасқан З. Шүкіров атындағы қалалық мәдениет үйінің алдындағы тақта
2
Арал қаласы
Бақтыбай батыр көшесі № 27 үйде орналасқан аудандық балалар өнер мектебінің алдындағы үш тақталар
3
Арал қаласы
Бақтыбай батыр көшесі нөмірсіз үйде орналасқан "Аян" автобөлшек дүкені жанындағы тақта
4
Арал қаласы
Тәуелсіздік алаңы көшесінің бойында орналасқан "Тәуелсіздік" алаңының алдындағы тұғырлық
5
Арал қаласы
Әбілхайырхан көшесі № 2 үйде орналасқан амбулаториялық-емханалық қызметі бар аудандық орталық аурухананың алдындағы тұғырлық
6
Арал қаласы
Ж. Әлімбетов көшесі № 1 үйде орналасқан "Барсакелмес мемлекеттік табиғи қорығы" республикалық мемлекеттік мекемесінің алдындағы тақта
7
Арал қаласы

№ 5 "б" улицы № 40 летие Казахстана
8
Поселок Саксаульск
Стенд перед средней школой № 87, расположенного
в доме № 9 улицы Привокзальная
9
Поселок Жаксыкылыш
Стенд перед средней школой № 19, расположенного
в доме № 48 "а" улицы Жаксыкылыш
10
Село Жаланаш сельского округа Мергенсай
Стенд возле средней школы № 58, расположенной
в доме № 119 улицы Жаланаш
11
Село Куланды сельского округа Беларан
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 61 улицы Куланды
12
Село Акбасты сельского округа Куланды
Стенд возле средней школы № 22, расположенной
в доме № 87 улицы Акбасты
13
Село Жанаконыс сельского округа Каратерен
Стенд возле средней школы № 82, расположенной
в доме № 135 улицы Жанаконыс
14
Село Сазды сельского округа Сазды
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 47 улицы Сазды
15
Село Райым сельского округа Жетес би
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 30 улицы Райым
16
Село Косжар сельского округа Косжар
Стенд возле средней школы № 67, расположенной
в доме № 23 улицы Косжар
17
Село Сапак сельского округа Сапак
Стенд возле средней школы № 69, расположенной
в доме № 88 улицы Сапак
18
Село Коктем сельского округа Сапак
Стенд возле медицинского пункта, расположенного
в доме № 43 улицы Коктем
19
Село Жинишкекум сельского округа Атанши
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 99 улицы Жинишкекум
20
Село Атанши сельского округа Атанши
Стенд возле медицинского пункта, расположенного
в доме № 4 улицы Атанши
21
Село Бекбауыл сельского округа Бекбауыл
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 165 улицы Бекбауыл
22
Село Кумбазар сельского округа Бекбауыл
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 80 улицы Кумбазар
23
Село Укилисай сельского округа Бекбауыл
Стенд возле основной школы № 265, расположенной
в доме № 44 улицы Укилисай
24
Село Шижага сельского округа Октябрь
Стенд возле дома культуры, расположенного в доме
№ 387 улицы Шижаға
25
Село Аманоткель сельского округа Аманоткель
Стенд возле средней школы № 73, расположенной
в доме № 134 улицы Аманоткель
26
Село Акшатау сельского округа Аманоткель
Стенд возле начальной школы, расположенной в доме № 4 улицы Акшатау
27
Село Аккулак сельского округа Аманоткель
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 47 улицы Аккулак
28
Село Боген сельского округа Боген
Стенд возле средней школы № 20 имени
З. Шукирова, расположенной в доме № 176 улицы Боген
29
Село Карашалан сельского округа Боген
Стенд возле средней школы № 75, расположенной
в доме № 99 улицы Карашалан
30
Село Кызылжар сельского округа Райым
Стенд возле дома культуры, расположенного в доме
№ 12 улицы Кызылжар
31
Село Шомишколь сельского округа Райым

Арал қаласы, 40 жылдық Қазақстан көшесі № 5 "б", Сартай бөбекжайы алдындағы тақта
8
Сексеуіл кенті
Привокзальная көшесі № 9 үйде орналасқан № 87 орта мектебінің алдындағы стенді
9
Жақсықылыш кенті
Жақсықылыш көшесі № 48 "а" үйде орналасқан № 19 орта мектебінің алдындағы стенді
10
Мергенсай ауылдық округінің
Жалаңаш ауылы
Жалаңаш көшесі № 119 үйде орналасқан № 58 орта мектебінің жанындағы стенді
11
Беларан ауылдық
округінің Құланды ауылы
Құланды көшесі № 61 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
12
Құланды ауылдық округінің
Ақбасты ауылы
Ақбасты көшесі № 87 үйде орналасқан № 22 орта мектебінің жанындағы стенді
13
Қаратерең ауылдық округінің
Жаңақоныс ауылы
Жаңақоныс көшесі № 135 үйде орналасқан № 82 орта мектебінің жанындағы стенді
14
Сазды ауылдық округінің Сазды ауылы
Сазды көшесі № 47 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
15
Жетес би ауылдық округінің
Райым ауылы
Райым көшесі № 30 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
16
Қосжар ауылдық округінің Қосжар ауылы
Қосжар көшесі № 23 үйде орналасқан № 67 орта мектебінің жанындағы стенді
17
Сапақ ауылдық округінің Сапақ ауылы
Сапақ көшесі № 88 үйде орналасқан № 69 орта мектебінің жанындағы стенді
18
Сапақ ауылдық округінің Көктем ауылы
Көктем көшесі № 43 үйде орналасқан медициналық пунктінің жанындағы стенді
19
Атанши ауылдық округінің Жіңішкеқұм ауылы
Жіңішкеқұм көшесі № 99 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
20
Атанши ауылдық округінің Атанши ауылы
Атанши көшесі № 4 үйде орналасқан медициналық пунктінің жанындағы стенді
21
Бекбауыл ауылдық округінің
Бекбауыл ауылы
Бекбауыл көшесі № 165 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
22
Бекбауыл ауылдық округінің
Құмбазар ауылы
Құмбазар көшесі № 80 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
23
Бекбауыл ауылдық округінің
Үкілісай ауылы
Үкілісай көшесі № 44 үйде орналасқан № 265 негізгі мектебінің жанындағы стенді
24
Октябрь ауылдық округінің Шижаға ауылы
Шижаға көшесі № 387 үйде орналасқан мәдениет үйінің жанындағы стенді
25
Аманөткел ауылдық округінің
Аманөткел ауылы
Аманөткел көшесі № 134 үйде орналасқан № 73 орта мектебінің жанындағы стенді
26
Аманөткел ауылдық округінің
Ақшатау ауылы
Ақшатау көшесі № 4 үйде орналасқан бастауыш мектебінің жанындағы стенді
27
Аманөткел ауылдық округінің
Аққұлақ ауылы
Аққұлақ көшесі № 47 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
28
Бөген ауылдық округінің Бөген ауылы
Бөген көшесі № 176 үйде орналасқан З. Шүкіров атындағы № 20 орта мектебінің жанындағы стенді
29
Бөген ауылдық округінің Қарашалаң ауылы
Қарашалаң көшесі № 99 үйде орналасқан № 75 орта мектебінің жанындағы стенді
30
Райым ауылдық округінің Қызылжар ауылы
Қызылжар көшесі № 12 үйде орналасқан мәдениет үйінің жанындағы стенді
31
Райым ауылдық округінің Шөмішкөл ауылы

Стенд возле средней школы № 66, расположенной в доме № 104 улицы Шомишколь
32
Село Камыстыбас сельского округа Камыстыбас
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 99 улицы Камыстыбас
33
Село Косаман сельского округа Косаман
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 61 улицы Косаман
34
Село Акеспе сельского округа Косаман
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 31 улицы Акеспе
35
Село Абай сельского округа Каракум
Стенд возле средней школы № 59, расположенной
в доме № 355 улицы Абай
36
Село Еримбетжага сельского округа Каракум
Стенд возле основной школы № 18, расположенной
в доме № 41 улицы Еримбетжага
37
Село Аралкум сельского округа Аралкум
Стенд возле средней школы № 61, расположенной
в доме № 2 улицы Аралкум
38
Село Шомиш сельского округа Аралкум
Стенд возле основной школы № 263, расположенной
в доме № 1 улицы Шомиш
39
Село Жанакурылыс сельского округа Жанакурылыс
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 154 улицы Жанакурылыс
40
Село Акбай сельского округа Акирек
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 151 улицы Акбай
41
Село Токабай сельского округа Жинишкекум
Стенд возле сельского клуба, расположенного в доме
№ 133 улицы Токабай

Шөмішкөл көшесі № 104 үйде орналасқан № 66 орта мектебінің жанындағы стенді
32
Қамыстыбас ауылдық округінің
Қамыстыбас ауылы
Қамыстыбас көшесі № 99 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
33
Қосаман ауылдық округінің Қосаман ауылы
Қосаман көшесі № 61 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
34
Қосаман ауылдық округінің Ақеспе ауылы
Ақеспе көшесі № 31 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
35
Қарақұм ауылдық округінің Абай ауылы
Абай көшесі № 355 үйде орналасқан № 59 орта мектебінің жанындағы стенді
36
Қарақұм ауылдық округінің Ерімбетжаға ауылы
Ерімбетжаға көшесі № 41 үйде орналасқан № 18 негізгі мектебінің жанындағы стенді
37
Аралқұм ауылдық округінің Аралқұм ауылы
Аралқұм көшесі № 2 үйде орналасқан № 61 орта мектебінің жанындағы стенді
38
Аралқұм ауылдық округінің Шөміш ауылы
Шөміш көшесі № 1 үйде орналасқан № 263 негізгі мектебінің жанындағы стенді
39
Жаңақұрылыс ауылдық округінің Жаңақұрылыс ауылы
Жаңақұрылыс көшесі № 154 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
40
Ақирек ауылдық округінің Ақбай ауылы
Ақбай көшесі № 151 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді
41
Жіңішкеқұм ауылдық округінің Тоқабай ауылы
Тоқабай көшесі № 133 үйде орналасқан ауылдық клубының жанындағы стенді