О районном бюджете на 2017-2019 годы
Решение Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 26 декабря 2016 года № 70. Зарегистрировано департаментом юстиции Кызылординской области 30 декабря 2016 года № 5688. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года № 95-IV "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года № 148 "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казалинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2017-2019 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2017 год в следующих объемах:
1) доходы – 12833478,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1190839 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17185 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11583204,2 тысяч тенге;
2) затраты – 13014733 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 254552 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 323332 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 68780 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами –4339 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 4339 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -440145,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 440145,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).
2. Определить на 2017 год нормативы распределения доходов с районного бюджета в областной бюджет в нижеследующих размерах:
1) по кодам 101.201 "Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты" и 101.205 "Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты" в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов;
2) по коду 103.101 "Социальный налог" в областной бюджет – 50 процентов, в районный бюджет – 50 процентов.
3. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету района:
1) на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам 5050 тысяч тенге;
2) на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника 7727 тысяч тенге;

2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 желтоқсандағы № 70 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 30 желтоқсанда № 5688 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы № 95-IV кодексінің 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы № 148 Заңының 6-бабына сәйкес Қазалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2017-2019 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2017 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 12833478,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1190839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17185 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11583204,2 мың теңге;
2) шығындар – 13014733 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 254552 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 323332 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 68780 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 4339 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 4339 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -440145,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 440145,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 143 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2017 жылға аудандық бюджеттен облыстық бюджетке кірістерді бөлу нормативі төмендегідей болып белгіленсін:
1) 101.201 "Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы" және 101.205 "Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы" кодтары бойынша облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз;
2) 103.101 "Әлеуметтік салық" коды бойынша облыстық бюджетке – 50 пайыз, аудандық бюджетке – 50 пайыз.
3. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) алынып тасталды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 143 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
2) оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеуге 7727 мың теңге;

3) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства 53292 тысяч тенге;
4) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу" 17108,8 тысяч тенге;
5) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 13898 тысяч тенге;
Сноска. Пункт 3 с изменениями внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).
4. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены нижеследующие целевые текущие трансферты бюджету района:
1) на образование 82620,9 тысяч тенге;
2) на единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны и лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза ССР за самоотверженный труд и безупречную воинскую службу в тылу в годы Великой Отечественной войны 544,6 тысяч тенге;
3) на социальную поддержку лицам, проработавшим (прослужившим) не менее 6 месяцев в тылу в годы Великой Отечественной войны 51256,4 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи для обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям 23486,3 тысяч тенге;
5) на оказание социальной помощи для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающей фазе лечения 19604 тысяч тенге;
6) на оказание социальной помощи детям, состоящим на диспансерном учете с гематологическими заболеваниями, включая гемобластозы и апластическую анемию 173 тысяч тенге;
7) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы 2620,9 тысяч тенге;
8) на приобретение книг городским, районным, сельским библиотекам 764 тысяч тенге;
9) на подготовку документации объектов водного хозяйства 98509,3 тысяч тенге;
10) на капитальный и средний ремонт транспортной инфраструктуры 375893 тысяч тенге;
11) на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства 53648 тысяч тенге;
12) на благоустройство 34530 тысяч тенге;
13) на компенсацию потерь в связи с невыполнением годового прогноза поступлений доходов 100000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 с изменениями внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2017 № 86; 29.05.2017 № 109; 27.07.2017 № 118; 03.11.2017 № 134; 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).

3) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға 53292 мың теңге;
4) "Өрлеу" жобасы бойынша шартты ақшалай көмекті енгізуге 17108,8 мың теңге;
5) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 13898 мың теңге;
Ескерту. 3-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 143 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей ағымдағы нысаналы трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) білім беруге 82620,9 мың теңге;
2) Ұлы Отан соғысына қатысушылары мен мүгедектеріне және Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы қажырлы еңбегі мен мінсіз әскери қызметі үшін бұрынғы КСР Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыру үшін біржолғы материалдық көмекке 544,6 мың теңге;
3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген (қызмет еткен) адамдарды әлеуметтік қолдауға 51256,4 мың теңге;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге 23486,3 мың теңге;
5) туберкулез ауруының қолдаушы фазасында емделіп жүрген науқастарға әлеуметтік көмек көрсетуге 19604 мың теңге;
6) гемобластозадар мен апластикалық анемияны қосқанда гематологиялық аурулармен ауырған диспансерлік есепте тұрған балаларға әлеуметтік көмек көрсетуге 173 мың теңге;
7) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 2620,9 мың теңге;
8) калалық, аудандық, ауылдық кітапханаларға кітап сатып алуға 764 мың теңге;
9) су шаруашылығы нысандарын құжаттандыруды дайындауға 98509,3 мың теңге;
10) көлік инфрақұрылымын күрделі және орташа жөндеуге 375893 мың теңге;
11) нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға 53648 мың теңге;
12) абаттандыруға 34530 мың теңге;
13) жылдық кіріс түсімдері болжамының орындалмауына байланысты жоғалтуларын өтеуге 100000 мың теңге.
Ескерту. 4-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 23.02.2017 № 86; 29.05.2017 № 109; 27.07.2017 № 118; 03.11.2017 № 134; 29.11.2017 № 143 (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.

5. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие целевые трансферты на развитие бюджету района:
1) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 363043 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 с изменениями внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).
6. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год предусмотрены нижеследующие целевые трансферты на развитие бюджету района:
1) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры 93867 тысяч тенге;
2) на развитие систем газоснабжения социальных объектов 99004 тысяч тенге;
3) на развитие транспортной инфраструктуры 94598 тысяч тенге;
4) на софинансирование проектирования, развития и (или) обустройства инженерно-коммуникационной инфраструктуры 42186 тысяч тенге;
5) на развитие социальных объектов 45380,1 тысяч тенге;
6) на строительство скотомогильников 20029,4 тысяч тенге;
7) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда 30000 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 с изменениями внесенными решениями Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2017 № 86; 29.05.2017 № 109; 27.07.2017 № 118; 03.11.2017 № 134; 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).
7. Учесть, что в областном бюджете на 2017 год за счет средств республиканского бюджета предусмотрены нижеследующие кредиты бюджету района:
1) на реализацию мер социальной поддержки специалистов 323332 тысяч тенге.
7-1. В связи с централизацией единой системы электронного документооборота возвратить с бюджета района в областной бюджет 8196 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-1 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2017 № 86 (вводится в действие с 01.01.2017).
7-2. В связи с централизацией видеоконференц-совещаний возвратить с бюджета района в областной бюджет 826 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 03.11.2017 № 134 (вводится в действие с 01.01.2017).
7-3. В связи с уменьшением ставок по отчислениям работодателей на обязательное социальное медицинское страхование в соответствии с Законом Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам здравоохранения" возвратить с бюджета района в областной бюджет 31225 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 7-2 в соответствии с решением Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).

5. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей нысаналы даму трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 363043 мың теңге;
Ескерту. 5-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 143 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне төмендегідей нысаналы даму трансферттердің қаралғаны ескерілсін:
1) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға 93867 мың теңге;
2) әлеуметтік нысандардың газбен жабдықтау жүйесін дамытуға 99004 мың теңге;
3) көлік инфрақұрылымын дамытуға 94598 мың теңге;
4) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруды қоса қаржыландыруға 42186 мың теңге;
5) әлеуметтік нысандарды дамытуға 45380,1 мың теңге;
6) мал көміндісінің құрылысына 20029,4 мың теңге;
7) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялауға 30000 мың теңге.
Ескерту. 6-тармаққа өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 23.02.2017 № 86; 29.05.2017 № 109; 27.07.2017 № 118; 03.11.2017 № 134; 29.11.2017 № 143 (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
7. 2017 жылға арналған облыстық бюджетте аудан бюджетіне республикалық бюджет қаражаты есебінен төмендегідей несие қаралғаны ескерілсін:
1) мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға 323332 мың теңге.
7-1. Аудан бюджетінен электронды құжат айналымы бірыңғай жүйесінің орталықтандырылуына байланысты 8196 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.
Ескерту. Шешім 7-1-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 23.02.2017 № 86 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
7-2. Аудан бюджетінен бейне конференциялық мәжілістерінің байланыс шығындарының орталықтандырылуына байланысты 826 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.
Ескерту. Шешім 7-2-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 03.11.2017 № 134 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
7-3. Аудан бюджетінен "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне денсаулық сақтау мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2017 жылғы 30 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес міндетті әлеуметтік медициналық сақтандыруға жұмыс берушілердің аударымдары бойынша мөлшерлемелерді азайтуға байланысты 31225 мың теңге облыстық бюджетке қайтарылсын.
Ескерту. Шешім 7-3-тармақпен толықтырылды - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 143 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).

8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2017 год в размере 72521 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 27.07.2017 № 118 (вводится в действие с 01.01.2017).
9. Определить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год согласно приложения 4.
10. Утвердить перечень местных бюджетных программ развития и формирования уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц районного бюджета на 2017 год согласно приложения 5.
11. Утвердить индивидуальные планы финансирования администраторов бюджетных программ города, кента, сельских округов на 2017-2019 годы согласно приложениям 6, 7, 8.

8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2017 жылға арналған резерві 72521 мың теңге көлемінде бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 27.07.2017 № 118 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
9. 2017 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес белгiленсiн.
10. 2017 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2017-2019 жылдарға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі 6, 7, 8 - қосымшаларға сәйкес бекітілсін.

12. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2017 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель очередной Х
сессиирайонного маслихата А.Сарабеков
Секретарь районного маслихата К.Назымбеков
Приложение 1
к решению X сессии
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2016 года №70
Районный бюджет на 2017 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование

12. Осы шешім 2017 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың кезекті
Х сессиясының төрағасы: Ә.Сарабеков
Аудандық мәслихат хатшысы: К.Назымбеков
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы "26" желтоқсандағы
X сессиясының №70 шешіміне
1-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджет
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 143 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы

149537
003
Капитальные расходы государственного органа
22882
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
648404
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
516294
022
Капитальные расходы государственного органа
112014
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
20096
452
Отдел финансов района (города областного значения)
38163
1
257
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
29217
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
268
018
Капитальные расходы государственного органа
8678
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
27399
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
27334
004
Капитальные расходы государственного органа
65
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26206
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
26206
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
20894
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
16134
003
Капитальные расходы государственного органа
4760
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
82774
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
79770
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3004
2
Оборона
3998
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2610
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2610
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1388
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
1388
3
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность

149537
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
22882
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
648404
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
516294
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
112014
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
20096
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
38163
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29217
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
268
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
8678
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
27399
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
27334
004
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
65
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26206
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
26206
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
20894
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16134
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
4760
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
82774
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
79770
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
3004
2
Қорғаныс
3998
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2610
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2610
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1388
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
1388
3
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі

464
Отдел образования района (города областного значения)
13960
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
13960
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
106164,8
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
84271
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
21893,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
35774
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
35774
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
406082
004
Программа занятости
134073
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
79
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
33384
007
Оказание жилищной помощи
10624
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
490
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4063
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
102413
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
52743
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
35945
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
32268
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1362,7
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1362,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
16714,5
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1379,3
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы

464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
13960
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
13960
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
106164,8
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
84271
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
21893,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
35774
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
35774
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
406082
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
134073
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
79
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
33384
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
10624
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
490
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4063
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
102413
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
52743
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
35945
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
32268
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1362,7
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1362,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
16714,5
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1379,3
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру

137389
464
Отдел образования района (города областного значения)
7029535
003
Общеобразовательное обучение
6783630
006
Дополнительное образование для детей
245905
464
Отдел образования района (города областного значения)
138462
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
23329
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
59597
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
280
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
27506
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
27750
5
Здравоохранение
170
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
170
002
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
170
6
Социальная помощь и социальное обеспечение
347479
464
Отдел образования района (города областного значения)
14798
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14798
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
78358
010
Государственная адресная социальная помощь
175
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
77049
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту "Өрлеу"
1134
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
38319
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
38319
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
216004
004
Программа занятости
35123
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
84
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
34096
007
Оказание жилищной помощи
16881
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики

137389
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
7029535
003
Жалпы білім беру
6783630
006
Балаларға қосымша білім беру
245905
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
138462
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23329
005
Ауданның (областык маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
59597
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу
280
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынға ақшалай қаражат төлемі
27506
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
27750
5
Денсаулық сақтау
170
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
170
002
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
170
6
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
347479
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
14798
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14798
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
78358
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
175
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
77049
025
"Өрлеу" жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1134
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
38319
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
38319
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
216004
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
35123
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
84
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
34096
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
16881
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау

452
Отдел финансов района (города областного значения)
68722
008
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
68722
Приложение 4
к решению X сессии
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2016 года №70
Перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2017 год
Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.05.2017 № 109 (вводится в действие с 01.01.2017).
Наименование
Образование
Общеобразовательное обучение
Здравоохранение
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Приложение 5
к решению Х сессии
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2016 года №70
Перечень бюджетных программ развития и формирование уставного капитала или увеличение уставного капитала юридических лиц на 2017 год

452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
68722
008
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
68722
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы "26" желтоқсандағы
Х сессиясының №70 шешіміне
4-қосымша
2017 жылға арналған жергілікті бюджеттің атқарылуы процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.05.2017 № 109 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Атауы
Білім беру
Жалпы білім беру
Денсаулық сақтау
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы "26" желтоқсандағы
Х сессиясының №70 шешіміне
5-қосымша
2017 жылға арналған аудандық бюджеттің бюджеттік даму бағдарламаларының және заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту тізбесі

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 23.02.2017 № 86 (вводится в действие с 01.01.2017 и подлежит официальному опубликованию).
Функциональная группа
Администраторы бюджетных программ
Программа
Наименование
1
Государственные услуги общего характера
467
Отдел строительства района (города областного значения)
040
Развитие объектов государственных органов
4
Образование
467
Отдел строительства района (города областного значения)
037
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
024
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
7
Жилищно-коммунальное хозяйство
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
467
Отдел строительства района (города областного значения)
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
022
Развитие инженерно-коммуникационной инфраструктуры в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
028
Развитие коммунального хозяйства
029
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
005
Развитие коммунального хозяйства
006
Развитие системы водоснабжения и водоотведения
8
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
467
Отдел строительства района (города областного значения)
008
Развитие объектов спорта
011
Развитие объектов культуры
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
467
Отдел строительства района (города областного значения)
010
Развитие объектов сельского хозяйства
12
Транспорт и коммуникации
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
022
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 23.02.2017 № 86 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
1
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
4
Бiлiм беру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
024
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
7
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
022
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде инженерлік коммуникациялық инфрақұрылымдардың дамуы
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
028
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
029
Сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
005
Коммуналдық шаруашылығын дамыту
006
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесін дамыту
8
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
008
Cпорт объектілерін дамыту
011
Мәдениет объектілерін дамыту
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
010
Ауыл шаруашылығы объектілерін дамыту
12
Көлiк және коммуникация
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
022
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
452
Отдел финансов района (города областного значения)
014
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
Приложение 6
к решению Х сессии
Казалинского районного маслихата
от 26 декабря 2016 года №70
Обьем индивидуальных планов финансирования по администраторам бюджетных программ аппаратов акима города, поселка, сельских округов на 2017 год
Сноска. Приложение 6 - в редакции решения Казалинского районного маслихата Кызылординской области от 29.11.2017 № 143 (вводится в действие с 01.01.2017).
Функциональная группа
Сумма,
тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
ЗАТРАТЫ

065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
014
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
Аудандық мәслихаттың
2016 жылғы "26" желтоқсандағы
Х сессиясының №70 шешіміне
6-қосымша
Қала, кент, ауылдық округі әкімі аппараттары бюджеттік бағдарлама әкімшілері бойынша 2017 жылға арналған жеке жоспарларының қаржылар көлемі
Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - Қызылорда облысы Қазалы аудандық мәслихатының 29.11.2017 № 143 шешімімен (01.01.2017 жылдан бастап қолданысқа енгізіледі).
Функционалдық топ
Сомасы, мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкiмшiсi
Бағдарлама
Атауы
Шығындар