О внесении изменений и дополнения в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 22 июня 2016 года № 19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 июля 2016 года № 5552. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5279, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнении:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 8 932 191,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 110 161 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 37 334,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 13 085 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 771 611 тысяч тенге;
2) затраты – 9 064 752,5 тысяч тенге;";
подпункты 1)-4) пункта 4 изложить в новой редакции:
"1) на образование – 44 781 тысяч тенге, в том числе на содержание вновь вводимых объектов образования – 8 816 тысяч тенге, на содержание кабинетов психолого-медико-педагогических консультации – 7 015 тысяч тенге, расходы на патронатное воспитание – 1 607 тысяч тенге, на увеличение класс-коплектов в связи с повышением количества учащихся в общеобразовательных школах – 8 481 тысяч тенге, на обеспечение учебниками и учебно-методическими комплексами – 11 902 тысяч тенге, на обеспечение учащихся 1-х классов учебниками и учебно-методическими комплексами – 6 960 тысяч тенге;
2) на единовременную материальную помощь на оздоровление участникам и инвалидам Великой Отечественной войны, вдовам воинов погибшим в годы Великой Отечественной войны, не вступившим в повторный брак, бывшим несовершеннолетним узникам концлагерей в период Второй Мировой войны, лицам, награжденным орденами и медалями бывшего Союза Советских Социалистических Республик за самоотверженный труд и безупречное выполнение воинских обязанностей в тылу в годы Великой Отечественной войны – 891 тысяч тенге;

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 22 маусымдағы № 19 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 шілдеде № 5552 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5279 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 8 932 191,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 110 161 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 37 334,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 13 085 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 771 611 мың теңге;
2) шығындар – 9 064 752,5 мың теңге;";
4-тармақтың 1)-4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) білім беруге – 44 781 мың теңге, оның ішінде жаңадан іске қосылған білім нысандарын ұстауға – 8 816 мың теңге, психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялар кабинеттерін ұстауға – 7 015 мың теңге, патронаттық тәрбиелеу шығындарына – 1 607 мың теңге, жалпы білім беру мектептерінде оқушылардың саны көбеюіне байланысты класс-комплектерін
ұлғайтуға – 8 481 мың теңге, оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге – 11 902 мың теңге, 1 сынып оқушыларын оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендермен қамтамасыз етуге – 6 960 мың теңге;
2) Ұлы Отан соғысының қатысушылары мен мүгедектеріне, Ұлы Отан соғысы жылдарында қаза тапқан жауынгерлердің екінші рет некеге тұрмаған жесірлеріне, Екінші дүниежүзілік соғысы кезінде концлагерлердің жасы кәмелетке толмаған бұрынғы тұтқындарына, Ұлы Отан соғысы жылдарында тылдағы жанқиярлық еңбегі мен әскери міндеттерді мінсіз орындағаны үшін бұрынғы Кеңес Социалистік Республикалар Одағының ордендерімен және медальдарымен марапатталған адамдарға сауықтыруға біржолғы материалдық көмекке – 891 мың теңге;

3) на социальную помощь по оплате коммунальных услуг гражданам, проработавшим в годы Великой Отечественной войны в тылу не менее 6 месяцев – 33 406 тысяч тенге;
4) на оказание социальной помощи для обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 28 228 тысяч тенге;";
дополнить пунктом 6-6 нового содержания:
"6-6. В связи с централизацией расходов связи видео конференц совещаний в районном бюджете на 2016 год учесть возврат в областной бюджет 525,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие со дня первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Председатель очередной
3-сессии Кармакшинского
районного маслихата,
секретарь районного маслихата
___________ М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "22" июня 2016 года №19
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "23" декабря 2015 года №308
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

3) Ұлы Отан соғысы жылдарында тылда кемінде 6 ай жұмыс істеген адамдарға коммуналдық қызметтердің ақысын төлеу бойынша әлеуметтік көмекке – 33 406 мың теңге;
4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтық осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 28 228 мың теңге;";
жаңа мазмұндағы 6-6 тармақпен толықтырылсын:
"6-6. Бейне конференциялық мәжілістерінің байланыс шығындарының орталықтандыруға байланысты 2016 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке 525,6 мың теңгені қайтару көзделсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 6, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған қатынастарға таралады.
Қармақшы аудандық
мәслихатының кезекті
3-сессиясының төрағасы,
аудандық мәслихаттың хатшысы
_________ М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2016 жылғы "22" маусымдағы
№19 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№308 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

306350
022
Капитальные расходы государственного органа
69
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4200
452
Отдел финансов района (города областного значения)
23558
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22237
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1321
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23812
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
23812
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22279
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22279
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
50364
040
Развитие объектов государственных органов
50364
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19026
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19026
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
68507
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
68507
02
Оборона
17392
122
Аппарат акима района (города областного значения)
17392
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
16962
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
430
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1025
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1025
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1025
04
Образование
6470321
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
904932
004
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
680347
005
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в сельской местности
8743
041
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

306350
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
69
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4200
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
23558
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22237
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1321
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23812
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23812
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22279
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22279
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
50364
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
50364
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19026
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19026
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
68507
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
68507
02
Қорғаныс
17392
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
17392
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
16962
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
430
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1025
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1025
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1025
04
Бiлiм беру
6470321
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
904932
004
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
680347
005
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды және кері алып келуді ұйымдастыру
8743
041
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға