О внесении изменений и дополнений в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Кармакшинского районного маслихата Кызылординской области от 08 ноября 2016 года № 46. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 28 ноября 2016 года № 5652. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Кармакшинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кармакшинского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 308 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5279, опубликовано в районном газете "Қармақшы таңы" от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 9 137 389,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 084 680 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 45 393 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 27 703,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 979 612,8 тысяч тенге;
2) затраты – 9 260 125,3 тысяч тенге;";
подпункты 4), 5), 6), 13), 15) пункта 4 изложить в новой редакции:
"4) на оказание социальной помощи обучающихся студентов из числа социально-уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям – 25 325 тысяч тенге;
5) на социальную помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения – 14 211 тысяч тенге;
6) на социальную помощь для детей, больных лейкозом и анемией – 968 тысяч тенге;";
"13) на капитальный ремонт улицы Е.Кушербаева в поселке Жосалы Кармакшинского района – 77 651 тысяч тенге;";
"15) на перевод газового отопления 6-ти школ и 1 детского сада в городе Байконыр – 20 573 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 4-1 изложить в новой редакции:
"1) на софинансирование проекта "Развитие и обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры в поселке Жосалы Кармакшинского района" – 66 989,1 тысяч тенге.";
пункт 4-1 дополнить подпунктом 2) нового содержания:
"2) на подпорное сооружение из габионов на протоке Караузяк участка "Кожатай" Кармакшинского района – 5 000 тысяч тенге.";
подпункт 1) пункта 5 изложить в новой редакции:
"1) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 450 933 тысяч тенге;";

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №308 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Қармақшы аудандық мәслихатының 2016 жылғы 08 қарашадағы № 46 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 қарашада № 5652 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Қармақшы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Қармақшы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 308 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 5279 нөмірімен тіркелген, аудандық "Қармақшы таңы" газетінің 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 9 137 389,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 084 680 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 45 393 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 27 703,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 979 612,8 мың теңге;
2) шығындар – 9 260 125,3 мың теңге;";
4-тармақтың 4), 5), 6), 13), 15) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"4) өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтық осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге – 25 325 мың теңге;
5) туберкулез ауруынан емделіп сүйемелдеу сатысында жүрген науқастарға әлеуметтік көмекке – 14 211 мың теңге;
6) лейкоз және анемия ауруларымен ауыратын балаларға әлеуметтік көмекке – 968 мың теңге;";
"13) Қармақшы ауданы Жосалы кентіндегі Е.Көшербаев көшесін күрделі жөндеуге – 77 651 мың теңге;";
"15) Байқоңыр қаласындағы 6 мектеп және 1 балабақшаның жылу жүйесін газға ауыстыру үшін – 20 573 мың теңге.";
4-1 тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) "Қармақшы ауданы Жосалы кентінің инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымын дамыту және жайластыру" жобасын қоса қаржыландыруға – 66 989,1 мың теңге.";
4-1 тармақ жаңа мазмұндағы 2) тармақшамен толықтырылсын:
"2) Қармақшы ауданындағы Қараөзек арнасының "Қожатай" учаскесінде габионнан жасалған су тоспасына – 5 000 мың теңге.";
5-тармақтың 1) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"1) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 450 933 мың теңге;";

пункт 5 дополнить подпунктом 9) нового содержания:
"9) на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу – 3 092 тысяч тенге;".
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Учесть на выплату вознаграждения по бюджетным кредитам, выделенных для реализации мер социальной поддержки специалистов сельских населенных пунктов в сумме 57 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2016 год в сумме 4 934 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной 6-сессии
Кармакшинского районного маслихата
Е.Рзалиев
Секретарь Кармакшинского районного маслихата М. Наятулы
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "08" ноября 2016 года №46
Приложение 1
к решению Кармакшинского районного маслихата
от "23" декабря 2015 года №308
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1.Доходы

5-тармақ жаңа мазмұндағы 9) тармақшамен толықтырылсын:
"9) Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге – 3 092 мың теңге;".
6-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. Ауылдық елді мекендердегі мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақы төлеуге 57 мың теңге сомасында қаралғаны ескерілсін.";
8-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. Ауданның жергілікті атқарушы органының 2016 жылға арналған резерві 4 934 мың теңге сомасында бекітілсін.";
аталған шешімнің 1, 4, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Қармақшы аудандық мәслихатының
кезектен тыс 6-сессиясының төрағасы
Е.Рзалиев
Қармақшы аудандық мәслихатының хатшысы М. Наятұлы
Қармақшы аудандық мәслихатының
2016 жылғы "08" қарашадағы
№46 шешіміне 1- қосымша
Қармақшы аудандық мәслихатының
2015 жылғы "23" желтоқсандағы
№308 шешіміне 1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
1.Кірістер

130600,4
003
Капитальные расходы государственного органа
220
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
310813,7
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
306351,7
022
Капитальные расходы государственного органа
262
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
4200
452
Отдел финансов района (города областного значения)
24121
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
22741
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1258
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
122
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
23812
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
23812
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
22379
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
22379
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
59009
040
Развитие объектов государственных органов
59009
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
19153
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
19153
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
69919
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
69919
02
Оборона
18348
122
Аппарат акима района (города областного значения)
18348
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
18348
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1025
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1025
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1025
04
Образование
6648830,3
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа

130600,4
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
220
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
310813,7
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
306351,7
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
262
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
4200
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
24121
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22741
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1258
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
122
453
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
23812
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
23812
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
22379
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22379
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
59009
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
59009
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
19153
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19153
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
69919
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
69919
02
Қорғаныс
18348
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
18348
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
18348
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1025
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1025
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1025
04
Бiлiм беру
6648830,3
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты

2331
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1270,7
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1270,7
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
481183,7
004
Программа занятости
19684
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
23916,6
007
Оказание жилищной помощи
96515
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4809
010
Государственная адресная социальная помощь
6617,1
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
87304
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
48266
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
104008
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
76792
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1479
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
1066
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
5909
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
198326,8
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
80419
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2894,4
008
Освещение улиц населенных пунктов
4796
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
7183,7
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
57706,4
014
Организация водоснабжения населенных пунктов
1281,9
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
6556,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
42828,3
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
605
004
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан

2331
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1270,7
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1270,7
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
481183,7
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
19684
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
23916,6
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
96515
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4809
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
6617,1
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
87304
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
48266
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
104008
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
76792
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1479
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
1066
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
5909
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
198326,8
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
80419
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2894,4
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
4796
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
7183,7
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
57706,4
014
Елді мекендерді сумен жабдықтауды ұйымдастыру
1281,9
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
6556,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
42828,3
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
605
004
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету