Об определении мест для осуществления выездной торговли в Жалагашском районе
Постановление акимата Жалагашского района Кызылординской области от 31 мая 2016 года № 116. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 22 июня 2016 года № 5541. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 20 февраля 2019 года № 27
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 20.02.2019 № 27 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” и Законом Республики Казахстан от 12 апреля 2004 года "О регулировании торговой деятельности" акимат Жалагашского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить места для осуществления выездной торговли в Жалагашском районе согласно приложению.

Жалағаш ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындарды белгілеу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 31 мамырдағы № 116 қаулысы. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 маусымда № 5541 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 20 ақпандағы № 27 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 20.02.2019 № 27 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына және “Сауда қызметін реттеу туралы” Қазақстан Республикасының 2004 жылғы 12 сәуірдегі Заңына сәйкес Жалағаш ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Жалағаш ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін орындар белгіленсін.

2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Жалагашского района Елеусинова О.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким Жалагашского района Т. Дуйсебаев
Приложение к постановлению
акимата Жалагашского района
от 31 мая 2016 года № 116
Места, определенные для осуществления выездной торговли в Жалагашском районе
Сноска. Приложение – с изменениями, внесенными постановлением акимата Жалагашского района Кызылординской области от 14.09.2017 № 191 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
п/н
Наименование населенного пункта
Местонахождение
1
2
3
1
поселок Жалагаш
Задний двор кафе “Нурадил”
2
поселок Жалагаш
Западная сторона зданий Кызылординского филиала Республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения “Казводхоз” Комитета по водным ресурсам Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан
3
Село Есет батыр сельского округа Аламесек
Улица Аламесек, правая сторона башни акционерного общества “Казахтелеком”
4
Село Енбек сельского округа Енбек
Правая сторона начала улицы Абая
5
Село Аксу сельского округа Аксу
Задний двор кафе “Акбота”
6
Село Аккыр сельского округа Аккыр
Улица Ыдырыс Акмырзаева, около зданий отделения Акционерного общества “Казпочта”
7
Село Каракеткен сельского округа Каракеткен
Улица Калмахан, левая сторона мечети “Абилда ата”
8
Село М.Шаменов сельского округа М.Шаменов
Левая сторона перекрестка улиц Бухарбай батыр и Абая Кунанбаева
9
Село Мадениет сельского округа Мадениет
Левая сторона начала улицы Калдан батыр
10
Село Темірбека Жүргенова сельского округа Макпалкол
Правая сторона конца улицы Абдикарим Оналбаева
11
Село Тан сельского округа Тан
Улица Орынбай жырау, левая сторона зданий коммунального государственного учреждения “Средней школы № 118” Жалагашского районного отдела образования
12
Село Аккум сельского округа Аккум
Улица Бейбитшилик, около зданий отделения Акционерного общества “Казпочта”
13
Село Жанаталап сельского округа Жанаталап
Перекресток улиц Пирназар Каракулова и Абжалел Кожабаева
14
Село Мырзабай ахун сельского округа Мырзабай ахун
Улица Мадениет, левая сторона зданий отделения Акционерного общества “Казпочта”
15
Село Бухарбай батыр сельского округа Бухарбай батыр
Перекресток улиц Бухарбай батыр и Абая Кунанбаева
16
Село Жанадария сельского округа Жанадария
Западная сторона начала улицы Абая

2. Осы қаулының орындалуын бақылау Жалағаш аудан әкімінің орынбасары Ө.Елеусіновке жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш ауданының әкімі Т. Дүйсебаев
Жалағаш ауданы әкімдігінің
2016 жылғы 31 мамырдағы
№ 116 қаулысына қосымша
Жалағаш ауданында көшпелі сауданы жүзеге асыру үшін белгіленген орындар
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Қызылорда облысы Жалағаш ауданы әкімдігінің 14.09.2017 № 191 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
р/с
Елді мекеннің атауы
Орналасатын орны
1
2
3
1
Жалағаш кенті
“Нұраділ” кафесінің артқы ауласы
2
Жалағаш кенті
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министірлігі Су ресурстары комитеті “Казсушар” шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорының Қызылорда филиалы ғимаратының батыс жағы
3
Аламесек ауылдық округінің Есет батыр ауылы
Аламесек көшесі, “Қазақтелеком” акционерлік қоғамы мұнарасының оң жағы
4
Еңбек ауылдық округінің Еңбек ауылы
Абай көшесі басының оң жағы
5
Ақсу ауылдық округінің Ақсу ауылы
“Ақбота” кафесінің артқы ауласы
6
Аққыр ауылдық округінің Аққыр ауылы
Ыдырыс Ақмырзаев көшесі, “Казпочта” Акционерлік қоғамы бөлімшесі ғимаратының жаны
7
Қаракеткен ауылдық округінің Қаракеткен ауылы
Қалмахан көшесі, “Әбілда ата” мешіттің сол жағы
8
М.Шәменов ауылдық округінің М.Шаменов ауылы
Бұқарбай батыр мен Абай Құнанбаев көшелерінің қиылысының сол жағы
9
Мәдениет ауылдық округінің Мәдениет ауылы
Қалдан батыр көшесі басының сол жағы
10
Мақпалкөл ауылдық округінің Темірбек Жүргенов ауылы
Әбдікәрім Оңалбаев көшесі соңының оң жағы
11
Таң ауылдық округінің Таң ауылы
Орынбай жырау көшесі, Жалағаш аудандық білім бөлімнің “№ 118 орта мектебі” коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының сол жағы
12
Аққұм ауылдық округінің Аққұм ауылы
Бейбітшілік көшесі, “Казпочта” Акционерлік қоғамы бөлімшесі ғимаратының жаны
13
Жаңаталап ауылдық округінің Жаңаталап ауылы
Пірназар Қарақұлов пен Әбжәлел Қожабаев көшелерінің қиылысы
14
Мырзабай ахун ауылдық округінің Мырзабай ахун ауылы
Мәдениет көшесі, “Казпочта” Акционерлік қоғамы бөлімшесі ғимаратының сол жағы
15
Бұқарбай батыр ауылдық округінің Бұқарбай батыр ауылы
Бұқарбай батыр мен Абай Құнанбаев көшелерінің қиылысы
16
Жаңадария ауылдық округінің Жаңадария ауылы
Абай көшесі басының батыс жағы