Об утверждении проекта (схемы) зонирования земель, границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 29 июня 2016 года № 4-7. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 03 августа 2016 года № 5570. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17 марта 2017 года № 10-7
Сноска. Утратило силу решением Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 17.03.2017 № 10-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 8, 11 Кодекса Республики Казахстан от 20 июня 2003 года “Земельный кодекс Республики Казахстан”, статьей 387 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года “О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)” и подпункту 13) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить проект (схему) зонирования земель поселка Жалагаш согласно приложению 1 к настоящему решению.
2. Утвердить границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Жалагаш согласно приложению 2 к настоящему решению.
3. Признать утратившими силу следующие решения Жалагашского районного маслихата:
1) Решение Жалагашского районного маслихата от 09 октября 2008 года № 12-2 “Об утверждении поправочных коэффициентов к налоговым базовым ставкам платы за земельные участки по поселку Жалагаш и проекта (схемы) зонирования земли” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-6-107, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 05 ноября 2008 года);
2) Решение Жалагашского районного маслихата от 31 марта 2010 года № 28-3 “О внесении изменений и дополнений в некоторые решения Жалагашского районного маслихата” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 10-6-144, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 10 апреля 2010 года);
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Председатель 4 – сессии Секретарь
Жалагашского районного Жалагашского районного
маслихата маслихата
СУЛЕЙМЕНОВ К. ЕСПАНОВ М.
Приложение 1 к решению
Жалагашского районного маслихата
от “29” июня 2016 года № 4-7
Проект (схема) зонирования земель поселка Жалагаш
Приложение 2 к решению
Жалагашского районного маслихата
от “29” июня 2016 года №4-7
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки поселка Жалагаш
Номер зоны
Поправочные коэффициенты
Земельно-кадастровый номер и описание зон
Площадь зоны,
гектар
I
1,5

Жерлерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын), бағалау аймақтарының шекараларын және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларының түзету коэффициенттерін бекіту туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 29 маусымдағы № 4-7 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 03 тамызда № 5570 болып тіркелді. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2017 жылғы 17 наурыздағы № 10-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 17.03.2017 № 10-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
“Қазақстан Республикасының Жер кодексі” Қазақстан Республикасының 2003 жылғы 20 маусымдағы Кодексінің 8, 11-баптарына, “Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Кодексінің 387-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 13) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы) осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Жалағаш кентіндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
3. Жалағаш аудандық мәслихатының келесі шешімдерінің күші жойылды деп танылсын:
1) “Жалағаш кенті бойынша жер учаскелері үшін салықтық төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффиценттерін және жерді аймақтарға бөлу жобасын (схемасын) бекіту туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2008 жылғы 09 қазандағы № 12-2 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-6-107 нөмірімен тіркелген, 2008 жылғы 05 қарашада “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған);
2) “Жалағаш аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2010 жылғы 31 наурыздағы № 28-3 шешімі (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 10-6-144 нөмірімен тіркелген, 2010 жылғы 10 сәуірде “Жалағаш жаршысы” газетінде жарияланған).
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының 4- сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
К. СУЛЕЙМЕНОВ М. ЕСПАНОВ
2016 жылғы “29” маусымдағы №4-7
Жалағаш аудандық мәслихатының шешiмiне
1-қосымша
Жалағаш кентінің жерлерін аймақтарға бөлу жобасы (схемасы)
2016 жылғы “29” маусымдағы №4-7
Жалағаш аудандық мәслихатының шешiмiне
2-қосымша
Жалағаш кентіндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ нөмірі
Түзету коэффициенттерi
Жер-кадастрлық нөмірі және аймақтардың сипаттамасы
Аймақ ауданы, гектар
I
1,5

(кварталы 001, 002,003, 004)
150,0
Зона расположена в центре поселка. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена красным цветом.
С западной стороны ограничена территорией элеватора, улицами Нурылда Алмаганбетова, Байбола Соппекова, Омирбай Шешена. С северной стороны ограничена улицами Абая,Толе би, Бухарбай Естекбайулы, Морали Шаменова, Темирбека Жургенова. С восточной стороны ограничена улицами Сарке батыра, Абая, переулком Октября и территорией кладбища. С южной стороны ограничена железной дорогой.
II
1,3

(001,002,003,004 кварталдары)
150,0
Аймақ кент орталығында орналасқан. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) қызыл түспен белгіленген. Батыс жағынан элеватор аумағымен, Нұрылда Әлмағанбетов, Байбол Соппеков, Өмірбай Шешен көшелерімен шектеледі. Солтүстік жағынан Абай, Төле би, Бұқарбай Естекбайұлы, Мөрәлі Шәменов, Темірбек Жүргенов көшелерімен шектеледі. Шығыс жағынан Сәрке батыр, Абай, Октябрь тұйығымен және зират аумағымен шектеледі.
Оңтүстік жағынан темір жолмен шектеледі.
II
1,3

(кварталы 001, 002,003, 004)
304,0
Зона расположена ближе к центру поселка. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена желтым цветом. Территория зоны расположена вокруг зоны I. С западной стороны ограничена улицами Дауимбая, Алдабергена Бисенова и Нурылда Алмаганбетова. С северной стороны ограничена улицами Морали Шаменова, Ныгмета Мырзалиева и Аймкуль Изтелеуовой. С восточной стороны ограничена улицами Сарке батыра, Кали Мусилимулы Нурпеисова, Мубарака Тайтикова и границей территории поселка. С южной стороны ограничена улицами Омирзака Тунгишбаева, ПМК-9 и Улы Женистин 50 жылдыгы.
III
1,2

(001,002,003,004 кварталдары)
304,0
Аймақ кент орталығына жақын орналасқан. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) сары түспен белгіленген. Аймақ аумағы І аймақтың айналасында орналасқан. Батыс жағынан Дәуімбай, Алдаберген Бисенов және Нұрылда Әлмағанбетов көшелерімен шектеледі.
Солтүстік жағынан Мөрәлі Шәменов, Нығымет Мырзалиев және Аймкүл Ізтелеуова көшелерімен шектеледі. Шығыс жағынан Сәрке батыр, Қали Мүсілімұлы Нүрпейісов, Мүбарак Тәйтіков көшелерімен және кент аумағының шекарасымен шектеледі.
Оңтүстік жағынан Өмірзақ Тұнғышбаев, ПМК-9 және Ұлы Жеңістің 50 жылдығы көшелерімен шектеледі.
III
1,2

(кварталы 001, 002,003, 004)
245,0
Зона расположена ближе к окраине поселка. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена серым цветом. Территория зоны расположена вокруг зон I и ІІ.
С западной стороны ограничена границей поселка и улицей Кенжебая Рахимова. С северной стороны ограничена улицами Ильяса Кабылова и Сакыбая Калыбаева. С северо-восточной и с восточной стороны ограничена границей поселка. С южной стороны ограничена границей поселка, улицами Ивана Панфилова и Улы Женистин 50 жылдыгы.
IV
Зона расположена на окраинах поселка. На проекте (схеме) зонирования земель обозначена зеленым цветом. Зона разделена на два участка и расположены на северо-западе и юге поселка.

(001,002,003,004 кварталдары)
245,0
Аймақ кенттің шетіне жақын орналасқан. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) сұр түспен белгіленген. Аймақ аумағы І және ІІ аймақтардың айналасында орналасқан. Батыс жағынан кент аумағының шекарасымен және Кенжебай Рахимов көшесімен шектеледі.
Солтүстік жағынан Ілияс Қабылов және Сақыбай Қалыбаев көшелерімен шектеледі.
Солтүстік-шығыс және шығыс жағынан кент шекарасымен шектеледі.
Оңтүстік жағынан кент шекарасымен, Иван Панфилов және Ұлы Жеңістің 50 жылдығы көшелерімен шектеледі.
IV
1,0
Аймақ кенттің шеттерінде орналасқан. Жерлерді аймақтарға бөлу жобасында (схемасында) жасыл түспен белгіленген. Аймақ екі учаскеге бөлінген және кенттің солтүстік-батысында және оңтүстігінде орналасқан.