О внесении изменений и дополнений в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года №49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы”
Решение Жалагашского районного маслихата Кызылординской области от 21 сентября 2016 года № 6-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 05 октября 2016 года № 5612. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года “Бюджетный кодекс Республики Казахстан” и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан” Жалагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жалагашского районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 49-3 “О бюджете района на 2016-2018 годы” (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5284, опубликовано в газете “Жалағаш жаршысы” от 13 января 2016 года) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
“1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 732 797 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 1 335 769 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 10 588 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 5 374 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 4 381 066 тысяч тенге;
2) затраты – 5 786 907,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 291 142 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 346 784 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 642 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 10 000 тысяч тенге;
приобретение финансовых активов – 10 000 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -355 252,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 355 252,7 тысяч тенге;
поступление займов – 346 784 тысяч тенге;
погашение займов – 61 611 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 70 079,7 тысяч тенге.”;
дополнить пунктами 1-11 и 1-12 следующего содержания:
“1-11. Учесть что, из областного бюджета в бюджет района на 2016 год дополнительно выделены целевые трансферты на развитие в размере 41 207 тысяч тенге.
1-12. Утвердить перечень целевых трансфертов на развитие выделенных в бюджет района на 2016 год из областного бюджета согласно приложению 14.”;
пункт 2 изложить в новой редакции:
“2. Учесть что, нормативы распределения в составе доходов бюджета района по кодам 101.201 “Индивидуальный подоходный налог с доходов, облагаемых у источника выплаты” и 101.205 “Индивидуальный подоходный налог с доходов иностранных граждан, не облагаемых у источника выплаты” установлены в объеме 91,6 процентов, по коду 103.101 “Социальный налог” в объеме 79,0 процентов.”;

“2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №49-3 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қызылорда облысы Жалағаш аудандық мәслихатының 2016 жылғы 21 қыркүйектегі № 6-2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 05 қазанда № 5612 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
“Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі” Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және “Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жалағаш аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. “2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы” Жалағаш аудандық мәслихатының 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 49-3 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5284 нөмірімен тіркелген, “Жалағаш жаршысы” газетінде 2016 жылғы 13 қаңтарда жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“1. 2016-2018 жылдарға арналған аудан бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 5 732 797 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –1 335 769 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –10 588 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5 374 мың теңге;
трансферттер түсімі – 4 381 066 мың теңге;
2) шығындар – 5 786 907,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 291 142 мың теңге;
бюджеттік кредиттер – 346 784 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 642 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 10 000 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 10 000 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 252,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 355 252,7 мың теңге;
қарыздар түсімі – 346 784 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 61 611 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 70 079,7 мың теңге.”;
мынадай мазмұндағы 1-11 және 1-12-тармақпен толықтырылсын:
“1-11. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен 41 207 мың теңге көлемінде нысаналы даму трансферттер қосымша бөлінгені ескерілсін.
1-12. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген нысаналы даму трансферттер тізбесі 14-қосымшаға сәйкес бекітілсін.”;
2- тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
“2. 2016 жылға арналған аудан бюджетінің кірістерінің құрамында ауданға бөлу нормативтері 101.201 “Төлем көзінен салық салынатын табыстардан ұсталатын жеке табыс салығы” және 101.205 “Төлем көзінен салық салынбайтын шетелдік азаматтар табыстарынан ұсталатын жеке табыс салығы” кодтары бойынша 91,6 пайыз көлемінде, 103.101 “Әлеуметтік салық” коды бойынша 79,0 пайыз көлемінде белгіленгені ескерілсін.”;

дополнить пунктом 4-3 следующего содержания:
“4-3. Учесть что, с целевых текущих трансфертов выделенных из областного бюджета в бюджет района на 2016 год сокращены 19 914 тысяч тенге.”;
приложения 1, 4, 5, 8, 9 указанного решения изложить в новых редакциях согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 14 согласно приложению 6 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель 6 сессии Секретарь Жалагашского
Жалагашского районного районного маслихата
маслихата
БАКБЕРГЕНУЛЫ Е. ЕСПАНОВ М.
Приложение 1
к решению Жалагашского районного

мынадай мазмұндағы 4-3 тармақпен толықтырылсын:
“4-3. 2016 жылға арналған аудан бюджетіне облыстық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттерден 19 914 мың теңге қысқартылғаны ескерілсін. ”;
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 8, 9-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім осы шешімнің 6-қосымшасына сәйкес 14-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жалағаш аудандық Жалағаш аудандық
мәслихатының 6-сессиясының мәслихатының
төрағасы хатшысы
Е. БАҚБЕРГЕНҰЛЫ М. ЕСПАНОВ

19581
007
Оказание жилищной помощи
2829
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами “Отан”, “Даңқ”, удостоенных высокого звания “Халық қаһарманы”, почетных званий республики
146
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
2811
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
39535
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
36253
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
39068
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6443
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1888
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
1888
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
5195
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
377
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
101125,1
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
14938,1
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
14938,1
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
948
002
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
798
049
Проведение энергетического аудита многоквартирных жилых домов
150
464
Отдел образования района (города областного значения)
9953
026
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
9953
467
Отдел строительства района (города областного значения)
41207
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
41207
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

19581
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
2829
008
1999 жылдың 26 шілдесінде “Отан”, “Данқ” ордендерiмен марапатталған, “Халык Қаһарманы” атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтiк қолдау
146
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
2811
011
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
39535
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
36253
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
39068
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6443
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1888
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
1888
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтың хал актілерін тіркеу бөлімі
5195
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
377
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012-2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
101125,1
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл , ауылдық округ әкiмінің аппараты
14938,1
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
14938,1
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
948
002
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
798
049
Көп пәтерлі тұрғын үйлерде энергетикалық аудит жүргізу
150
464
Ауданның (облыстық маңызы ар қаланың) білім бөлімі
9953
026
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
9953
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
41207
004
Инженерлік коммуналдық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
41207
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың ) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

10035
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
4201
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
12355
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3952
Выплата социальной помощи отдельным категориям нуждающихся граждан
15335
Оказание социальной помощи для обучения студентов из числа семей социально- уязвимых слоев населения по востребованным в регионе специальностям
15437
Социальная помощь для больных туберкулезом, находящихся на поддерживающем этапе лечения
4581
Социальная помощь для детей больным лейкозом и анемией
387
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
38689
Развитие массового спорта и национальных видов спорта
10453
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
192186
Приложение 4
к решению Жалагашского районного
маслихата от “21” сентября 2016 года №6-2
Приложение 8
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года №49-3
Перечень дополнительно направленных расходов по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
п/н
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
196791,4
01
Государственные услуги общего характера
30466
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
1021
Капитальные расходы государственного органа
346
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
2489
Капитальные расходы государственного органа
1200
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3562
Капитальные расходы государственного органа
9180
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
543
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования и управления
470
Капитальные расходы государственного органа
332
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
11293
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
30
02
Оборона
272
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
272
04
Образование
19534
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения

10035
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
4201
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
12355
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3952
Мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек төлеу
15335
Өңірге қажет мамандықтар бойынша әлеуметтік тұрғыдан халықтың осал тобы қатарынан білім алушы студенттерге әлеуметтік көмек көрсетуге
15437
Туберкулезбен ауратын, емделудің сүйемелдеу сатысындағы науқастарға әлеуметтік көмек
4581
Лейкоз және анемиямен ауыратын балаларға әлеуметтік көмек
387
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
38689
Ұлттық және бұқаралық спорт түрлерін дамыту
10453
Аудандық маңызы бар елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және орташа жөндеу
192186
2016 жылғы “21” қыркүйектегі № 6-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
4-қосымша
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
8-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қосымша бағытталған шығыстар тізбесі
р/с
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығындар
196791,4
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
30466
Аудан (облыстық маңызы бар қала) маслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
346
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
2489
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1200
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
3562
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
9180
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
543
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
470
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
332
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11293
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
30
02
Қорғаныс
272
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
272
04
Бiлiм беру
19534
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету

1422
Общеобразовательное обучение
1112
Строительство и реконструкция объектов дошкольного воспитания и обучения
7000
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
10000
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
16659
Программа занятости
3000
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3940
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1065
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
5394
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
2260
Обеспечение занятости населения на местном уровне
1000
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
31510,1
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
24791,1
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2500
Изъятие, в том числе путем выкупа земельных участков для государственных надобностей и связанное с этим отчуждение недвижимого имущества
798
Освещение улиц населенных пунктов
2200
Обеспечение санитарии населенных пунктов
1000
Содержание мест захоронений и погребение безродных
221
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
26075
Поддержка культурно-досуговой работына местном уровне
3917
Поддержка культурно-досуговой работы
10038
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
475
Капитальные расходы государственного органа
200
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
7050
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков
140
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
2535
Капитальные расходы государственного органа
1720
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
16858
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства

1422
Жалпы бiлiм беру
1112
Мектепке дейінгі тәрбие және оқыту объектілерін салу және реконструкциялау
7000
Бастауыш,негізгі орта және жалпы орта білім беру обьектілерін салу және реканструкциялау
10000
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
16659
Жұмыспен қамту бағдарламасы
3000
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3940
Ауылдық жерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринармамандарына отын сатып алуға әлеуметтік көмек көрсету
1065
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
5394
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
2260
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
1000
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
31510,1
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
24791,1
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2500
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою, соның iшiнде сатып алу жолымен алып қою және осыған байланысты жылжымайтын мүлiктi иелiктен айыру
798
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
2200
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
1000
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
221
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
26075
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
3917
Мәдени- демалыс жұмысын қолдау
10038
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
475
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
200
Әртүрлі спорт түрлері бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерін дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
7050
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
140
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
2535
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1720
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
16858
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2621
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
3600
Капитальные расходы государственного органа
1146
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
491
Организация работ по зонированию земель
3000
Проведение противоэпизоотических мероприятий
6000
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
6717
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
1200
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
517
Разработка схем градостроительного развития территории района и генеральных планов населенных пунктов
5000
13
Прочие
34235,4
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
19235,4
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
5000
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
10000
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
10000
14
Обслуживание долга
282
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
282
15
Трансферты
13795,9
Целевые текущие трансферты в вышестоящие бюджеты в связи с передачей функций государственных органов из нижестоящего уровня государственного управления в вышестоящий
10736,9
Трансферты органом местного самоуправления
3059
16
Погашение займов
387
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
387
Приложение 5
к решению Жалагашского районного
маслихата от “21” сентября 2016 года №6-2
Приложение 9
к решению Жалагашского районного
маслихата от “23” декабря 2015 года №49-3
Перечень расходов подлежащих к сокращению по бюджетным программам бюджета района на 2016 год
п/н
Наименование
Всего, тысяч тенге
Расходы
119776,1
01
Государственные услуги общего характера
7718
Услуги по обеспечению деятельности маслихата района (города областного значения)
333
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
1921
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1120
Отдел финансов района (города областного значения)
267
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
267
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
32
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
32
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог

2621
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
3600
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1146
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
491
Жерді аймақтарға бөлу жөніндегі жұмыстарды ұйымдастыру
3000
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
6000
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
6717
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1200
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
517
Аудан аумағында қала құрылысын дамыту схемаларын және елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
5000
13
Басқалар
34235,4
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
19235,4
Ауданның ( облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
5000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
10000
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
10000
14
Борышқа қызмет көрсету
282
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
282
15
Трансферттер
13795,9
Мемлекеттік органдардың функцияларын мемлекеттік басқарудың төмен тұрған деңгейлерінен жоғарғы деңгейлерге беруге байланысты жоғары тұрған бюджеттерге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10736,9
Жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттер
3059
16
Қарыздарды өтеу
387
Жергiлiктi атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
387
2016 жылғы “21” қыркүйектегі № 6-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
5-қосымша
2015 жылғы “23” желтоқсандағы № 49-3
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
9-қосымша
2016 жылға арналған аудан бюджетінің бюджеттік бағдарламалары бойынша қысқартылатын шығыстар тізбесі
р/с
Атауы
Барлығы,
мың
теңге
Шығындар
119776,1
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
7718
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
333
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қаланың, кент, ауыл, ауылдық округ әкiмінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
1921
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1120
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
267
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
267
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
32
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

2600
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
1000
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
445
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
445
04
Образование
7885
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
574
Общеобразовательное обучение
2337
Дополнительное образование для детей
2048
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
1217
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1709
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
14489,1
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
300
Государственная адресная социальная помощь
1000
Государственные пособия на детей до 18 лет
11705
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
1185
Программа занятости
299,1
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
55991
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
5955
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
2500
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
832
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)
46380
Освещение улиц населенных пунктов
324
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
2780
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
280
Функционирование районных (городских) библиотек
2500
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
8899
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
6767
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2132
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
1500
Капитальные расходы государственного органа
1500
12
Транспорт и коммуникации
3405
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
3405
13
Прочие
17109
Поддержка предпринимательской деятельности
130
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы “Развитие регионов”
16979
Приложение 6
к решению Жалагашского районного
маслихата от “21” сентября 2016 года №6-2
Приложение 14
к решению Жалагашского районного

2600
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1000
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
445
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
445
04
Бiлiм беру
7885
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
574
Жалпы бiлiм беру
2337
Балаларға қосымша бiлiм беру
2048
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
1217
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1709
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
14489,1
Жергiлiктi өкiлеттi органдардын шешiмі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтiк көмек
300
Мемлекеттiк атаулы әлеуметтiк көмек
1000
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
11705
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
1185
Жұмыспен қамту бағдарламасы
299,1
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
55991
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
5955
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
2500
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
832
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру
46380
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
324
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттык кеңістік
2780
Жастар саясаты саласында іс-шараларды iске асыру
280
Жергілікті деңгейде мәдени- демалыс жұмыстарын қолдау
2500
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
8899
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6767
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2132
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
1500
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1500
12
Көлік және коммуникация
3405
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
3405
13
Басқалар
17109
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
130
“Өңірлерді дамыту” Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
16979
2016 жылғы “21” қыркүйектегі №6-2
Жалағаш аудандық мәслихатының шешіміне
6-қосымша