О переименовании улицы
Решение акима сельского округа Каракеткен Жалагашского района Кызылординской области от 07 июля 2016 года № 6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 04 августа 2016 года № 5574
В соответсвии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года “О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан”, Законом Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года “Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан” и заключением Кызылординской областной ономастической комиссии от 13 апреля 2016 года № 2 аким сельского округа Каракеткен РЕШИЛ:
1. Переименовать улицу “Жалағаш” именем “Ақшонық Шәменова” села Каракеткен сельского округа Каракеткен Жалагашского района.
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким сельского округа
Каракеткен К.Олментай

Көшені қайта атау туралы
Қызылорда облысы Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округі әкімінің 2016 жылғы 07 шілдедегі № 6 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 04 тамызда № 5574 болып тіркелді
“Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы” Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, “Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы” Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы Заңына және Қызылорда облыстық ономастикалық комиссиясының 2016 жылғы 13 сәуірдегі № 2 қорытындысына сәйкес Қаракеткен ауылдық округінің әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жалағаш ауданы Қаракеткен ауылдық округінің Қаракеткен ауылындағы “Жалағаш” көшесі “Ақшонық Шәменова” есімімен қайта аталсын.
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қаракеткен ауылдық
округінің әкімі Қ. Өлментай