О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 26 августа 2016 года № 01-01-03/47. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 06 сентября 2016 года № 5590. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан" и подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5283, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 16 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 843 319,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 888 273,8 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 171 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 365 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 919 510,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 056 519,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 245 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 197 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 008 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 444,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -355 444,3 тысяч тенге.
поступление займов – 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 55 008 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 199,3 тысяч тенге;
Приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Секретаря маслихата
V сессии маслихата Жанакорганского района
Жанакорганского района
А. Кыстаубаева Е. Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной
V cессии Жанакорганского районного

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 26 тамыздағы № 01-01-03/47 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 06 қыркүйекте № 5590 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасы 2008 жылғы4 желтоқсандағы кодексінің 109-бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған ауданы мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5283 болып тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтарында "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 10 843 319,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 888 273,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 365 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 919 510,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 056 519,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 142 245 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 444,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 444,3 мың теңге.
қарыздар түсімі – 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 008 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 199,3 мың теңге.";.
аталған шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған ауданы Жаңақорған ауданы
мәслихатының кезекті мәслихатының хатшысы
V сессиясының төрағасы
Ә. Қыстаубаева Е. Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының

маслихата от 26 августа 2016 года
№ 01-01-03/47
Приложение 4 к решению внеочередной
ХLІX сессии Жанакорганского районного
маслихата от 24 декабря 2015 года № 339
Распределение сумм, предусмотренных на 2016 год поселкам, сельским округам
п/п
Наименование поселков, сельских округов
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
Капитальные расходы государственного органа
Организация в экстренных случаях доставки тяжелобольных людей
до ближайшей организации здравоохранения, оказывающей врачебную помощь
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
Обеспечение санитарии населенных пунктов
Освещение улиц населенных пунктов
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов
в рамках Программы "Развитие регионов"
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и
сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог улиц населенных пунктов
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и
обучения
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
Обеспечение занятости населения на местном уровне
Поддержка культурно-досуговой работы на местном уровне
Реализация физкультурно-оздоровительных и спортивных мероприятий
на местном уровне
Организация бесплатного подвоза учащихся до школы и обратно в
сельской местности
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
Всего
1
паселок Жанакорган

2016 жылғы 26 тамыздағы кезектен тыс
V сессиясының № 01-01-03/47 шешіміне 2-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті
XLIX сессиясының №339 шешіміне 4-қосымша
2016 жылға кент, ауылдық округтерге қаралған қаржы бөлінісі
р/с
Кент, ауылдық округтердің атауы
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық
округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
Шұғыл жағдайларда сырқаты ауыр адамдарды дәрігерлік көмек көрсететін ең жақын денсаулық сақтау ұйымына дейін жеткізуді ұйымдастыру
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру
"Өңірлерді дамыту" Бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және
ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
Елді-мекендер көшелеріндегі автомобиль жолдарын күрделі және
орташа жөндеу
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін
қамтамасыз ету
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
Жергілікті деңгейде мәдени-демалыс жұмыстарын қолдау
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру – сауықтыру және спорттық
іс-шараларды іске асыру
Ауылдық жерлерде балаларды мектепке дейін тегін алып баруды
және кері алып келуді ұйымдастыру
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
Барлығы
1
Жаңақорған кенті