О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года №339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 12 октября 2016 года № 01-01-03/58. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 14 октября 2016 года № 5619. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 109 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Бюджетный кодекс Республики Казахстан" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5283, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 16 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 880 371,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2 925 325,5 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 171 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 365 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 919 510,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 093 570,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 245 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 197 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 008 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 444,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 355 444,3 тысяч тенге.
поступление займов – 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 55 008 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 199,3 тысяч тенге;
2. Приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель внеочередной Испольняющий обьязанности
VІІ сессии маслихата секретаря маслихата
Жанакорганского района Жанакорганского района
А. Кыстаубаева Н. Колжанов
Приложение 1 к решению внеочередной
VІІ сессии Жанакорганского районного
маслихата от 12 октября №01-01-03/58
Приложение 1 к решению очередной ХLІХ
сесси Жанакорганского районного
маслихата от 24 декабря 2015 года №339
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Класс
Сумма,
Подкласс
тысяч
Специфика
тенге
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №339 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 12 қазандағы № 01-01-03/58 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 қазанда № 5619 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109 бабына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 5283 болып тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтарында "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2016 - 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 10 880 371,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 925 325,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 365 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 919 510,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 093 570,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 142 245 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 444,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 444,3 мың теңге.
қарыздар түсімі – 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 008 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 199,3 мың теңге.";.
аталған шешімнің 1, 4 - қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық Жаңақорған аудандық
мәслихатының кезетен тыс мәслихат хатшысының
VІІ сессиясының төрағасы міндетін атқарушы
А. Қыстаубаева Н. Көлжанов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2016 жылғы 12 қазандағы кезектен тыс
VІІ сессиясының №01-01-03/58 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті
XLIX сессиясының № 339 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Сомасы,
Ішкі сыныбы
мың
Ерекшелігі
теңге
Атауы
1.Кірістер

8090
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
174302
010
Государственная адресная социальная помощь
1282
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
173020
2
Социальная помощь
307222,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
77059
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
77059
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
230163,5
004
Программа занятости
9417,5
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
41682
007
Оказание жилищной помощи
13233
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
49
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4754
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
80584
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
12016
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
62030
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
6398
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
22566,5
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
12518,5
026
Обеспечение занятости населения на местном уровне
12518,5
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
10048
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
2230
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
3000
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
389707,3
1
Жилищное хозяйство
47434
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
24697
007
Организация сохранения государственного жилищного фонда города районного значения, поселка, села, сельского округа

8090
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
174302
010
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1282
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
173020
2
Әлеуметтiк көмек
307222,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
77059
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
77059
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
230163,5
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
9417,5
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
41682
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
13233
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
49
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4754
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
80584
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
12016
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
62030
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
6398
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
22566,5
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
12518,5
026
Жергілікті деңгейде халықты жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету
12518,5
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімі
10048
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
2230
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
3000
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
389707,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
47434
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
24697
007
Аудандық маңызы бар қаланың, кенттің, ауылдың, ауылдық округтің мемлекеттік тұрғын үй қорының сақталуын ұйымдастыру