О внесении изменений в решение районного маслихата от 24 декабря 2015 года №339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Жанакорганского районного маслихата Кызылординской области от 02 декабря 2016 года № 01-01-03/79. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 07 декабря 2016 года № 5662. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 109, 110 кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Бюджетный кодекс Республики Казахстан" подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жанакорганского районного маслихата РЕШИЛ:
Внести в решение Жанакорганского районного маслихата от 24 декабря 2015 года № 339 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5283, опубликовано в газете "Жаңақорған тынысы" от 16 января 2016 года) следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
1. Утвердить районный бюджет на 2016-2018 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 10 823 471,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям – 2871357,6 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 14 171 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 21 365 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 7 916 569,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 036 670,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 142 245 тысяч тенге;
бюджетные кредиты – 197 253 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 55 008 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 355 444,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета -
355 444,3 тысяч тенге.
поступление займов – 197 253 тысяч тенге;
погашение займов – 55 008 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 213 199,3 тысяч тенге;
2. Приложения 1, 4 к решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит фициальному опубликованию
Председатель внеочередной ІХ сессии
маслихата Жанакорганского районного Н.Колжанов
Секретарь маслихата
Жанакорганского района Е.Ильясов
Приложение 1 к решению внеочередной
XI сессии Жанакорганского районного
маслихата от 2 декабря №01-01-03/79
Приложение 1 к решению очередной XLIX
сессии Жанакорганского районного
маслихата от 24 декабря 2015 года №339
Районный бюджет на 2016 год
Категория
Класс
Сумма,
Подкласс
тысяч
Специфика
тенге
1
2
3
4
Наименование
1.Доходы

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудан мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы №339 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Жаңақорған аудандық мәслихатының 2016 жылғы 02 желтоқсандағы № 01-01-03/79 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 07 желтоқсанда № 5662 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы кодексінің 109, 110 баптарына және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 1-тармағы 1) тармақшасына сәйкес Жаңақорған аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ :
1."2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Жаңақорған аудандық мәслихатының 2015 жылғы 24 желтоқсандағы № 339 шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу Тізілімінде №5283 болып тіркелген, 2016 жылдың 16 қаңтарында "Жаңақорған тынысы" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
аталған шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
1. 2016 – 2018 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 12 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кірістер –10 823 471,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер –2 871 357,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14 171 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21 365 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 7 916 569,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 036 670,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 142 245 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 197 253 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 55 008 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 355 444,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығы қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 355 444,3 мың теңге.
қарыздар түсімі – 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 55 008 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 213 199,3 мың теңге.";.
аталған шешімнің 1, 4 – қосымшалары осы шешімнің 1, 2 - қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қантарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Жаңақорған аудандық мәслихатының
кезектен тыс ІХ сессиясының төрағасы Н.Көлжанов
Жаңақорған аудандық мәслихат хатшысы Е.Ильясов
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2016 жылғы 2 желтоқсандағы кезектен тыс
IX сессиясының №01-01-03/79 шешіміне
1-қосымша
Жаңақорған аудандық мәслихатының
2015 жылғы 24 желтоқсандағы кезекті
ХLIX сессиясының №339 шешіміне
1-қосымша
2016 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сыныбы
Сомасы,
Ішкі сыныбы
мың
Ерекшелігі
теңге
Атауы
1.Кірістер