О внесении изменений в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года №48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы"
Решение Шиелийского районного маслихата Кызылординской области от 11 ноября 2016 года № 6/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Кызылординской области 15 ноября 2016 года № 5643. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года "Бюджетный кодекс Республики Казахстан", подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Шиелийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение районного маслихата от 23 декабря 2015 года № 48/5 "О районном бюджете на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5285 от 30 декабря 2015 года, опубликовано в газете "Өскен Өңір" от 20 января 2016 года) следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы - 11 413 701,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговым поступлениям - 2 317 703 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям - 15 854 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала - 37 163 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов - 9 042 981,8 тысяч тенге;
2) затраты - 11 905 446,5 тысяч тенге";
подпункты 5), 6) пункта 1 изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета - - 648 203,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 648 203,7 тысяч тенге;
поступления займов - 197 253 тысяч тенге;
погашение займов - 40 794 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств - 491 744,7 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.
приложение 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
приложение 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему решению.
приложение 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Председатель cессии
районного маслихата А. Әбдикадырова
Секретарь районного
маслихата Ә. Оразбекұлы
Приложение 1
к решению 6 сессии Шиелийского районного
маслихата от "11" ноября 2016 года №6/2
Приложение 1
к решению Шиелийского районного маслихата

"2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы №48/5 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қызылорда облысы Шиелі аудандық мәслихатының 2016 жылғы 11 қарашадағы № 6/2 шешімі. Қызылорда облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 15 қарашада № 5643 болып тіркелді. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
"Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі" Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы кодексіне, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шиелі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. "2016-2018 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" аудандық мәслихаттың 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № 48/5 шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 2015 жылғы 30 желтоқсанда 5285 нөмірімен тіркелген, 2016 жылдың 20 қаңтарда "Өскен Өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1- тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 11 413 701,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 2 317 703 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 15 854 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 37 163 мың теңге;
трансферттер түсімі - 9 042 981,8 мың теңге;
2) шығындар - 11 905 446,5 мың теңге;";
1-тармақтың 5), 6) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) - - 648 203,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 648 203,7 мың теңге;
қарыздар түсімі - 197 253 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 40 794 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 491 744,7 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 4-қосымшасы осы шешімнің 2-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 7-қосымшасы осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
аталған шешімнің 8-қосымшасы осы шешімнің 4-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялауға жатады.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы А. Әбдіқадырова
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ә. Оразбекұлы
Шиелі аудандық мәслихатының
2016 жылғы "11" қарашадағы 6-сессиясының
№6/2 шешіміне 1-қосымша
Шиелі аудандық мәслихатының

119714,6
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
118398,6
003
Капитальные расходы государственного органа
1316
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
645430
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
373305
022
Капитальные расходы государственного органа
12534
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
259591
452
Отдел финансов района (города областного значения)
28941
001
Услуги по реализации государственной политики в области исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
28391
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
210
018
Капитальные расходы государственного органа
340
453
Отдел экономики и бюджетного планирования района (города областного значения)
29680
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, системы государственного планирования
29680
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
20116
013
Капитальные расходы государственного органа
94886
467
Отдел строительства района (города областного значения)
58000
040
Развитие объектов государственных органов
58000
493
Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)
12741
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства, промышленности и туризма
12401
003
Капитальные расходы государственного органа
340
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
59975
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния
57635
010
Капитальные расходы государственного органа
2340
02
Оборона
1309
122
Аппарат акима района (города областного значения)
1309
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1309
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
5986
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

119714,6
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
118398,6
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1316
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
645430
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
373305
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
12534
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
259591
452
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) қаржы бөлімі
28941
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджетін орындау және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
28391
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
210
018
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
29680
001
Экономикалық саясатты, мемлекеттік жоспарлау жүйесін қалыптастыру және дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29680
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115002
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
20116
013
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
94886
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
58000
040
Мемлекеттік органдардың объектілерін дамыту
58000
493
Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі
12741
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті, өнеркәсіпті және туризмді дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
12401
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
340
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
59975
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал актілерін тіркеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57635
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
2340
02
Қорғаныс
1309
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
1309
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1309
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
5986
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

2660,8
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
2660,8
801
Отдел занятости, социальных программ и регистрации актов гражданского состояния района (города областного значения)
300996
004
Программа занятости
12595
005
Оказание ритуальных услуг по захоронению умерших Героев Советского Союза, "Халық Қаһарманы", Героев Социалистического труда, награжденных Орденом Славы трех степеней и орденом "Отан" из числа участников и инвалидов войны
76
006
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
40053
007
Оказание жилищной помощи
11835
008
Социальная поддержка граждан, награжденных от 26 июля 1999 года орденами "Отан", "Данк", удостоенных высокого звания "Халық қаһарманы", почетных званий республики
242
009
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
6681
011
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
95310
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
60208
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
64432
018
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
1870
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
2876
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
4818
464
Отдел образования района (города областного значения)
9964
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
9964
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
584069
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
237493
008
Освещение улиц населенных пунктов
79216
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
22805
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
95889
027
Ремонт и благоустройство объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
39583
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
1872
024
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020

2660,8
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
2660,8
801
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту, әлеуметтік бағдарламалар және азаматтық хал атілерін тіркеу бөлімі
300996
004
Жұмыспен қамту бағдарламасы
12595
005
Қайтыс болған Совет Одағының батырларын, "Халық қаһармандарын", Социалистік Еңбек ерлерін, Даңқ Орденінің үш дәрежесімен және "Отан" орденімен марапатталған соғыс ардагерлері мен мүгедектерін жерлеу рәсімдері бойынша қызмет көрсету
76
006
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
40053
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
11835
008
1999 жылдың 26 шілдесінде "Отан", "Даңқ" ордендерімен марапатталған, "Халық Қаһарманы" атағын және республиканың құрметті атақтарын алған азаматтарды әлеуметтік қолдау
242
009
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
6681
011
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
95310
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
60208
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
64432
018
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
1870
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
2876
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
4818
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
9964
030
Патыранат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағы
9964
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
584069
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
237493
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
79216
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
22805
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
95889
027
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу және абаттандыру
39583
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
1872
024
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу