О внесении изменений в решение городского маслихата от 11 декабря 2015 года №35/335 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз коммунальных отходов по городу Актау"
Решение Актауского городского маслихата Мангистауской области от 11 марта 2016 года № 38/380. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области от 25 апреля 2016 года № 3028. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13 октября 2021 года № 7/58
Сноска. Утратило силу решением Актауского городского маслихата Мангистауской области от 13.10.2021 № 7/58 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 2) статьи 19-1 Экологического Кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, подпунктом 15) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 1 Закона Республики Казахстан от 17 ноября 2015 года "О внесении изменений и дополнений в некоторые законодательные акты Республики Казахстан по вопросам индустриально-инновационной политики" и на основании информационного письма Департамента юстиции Мангистауской области от 14 января 2016 года № 10-11-111 Актауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение городского маслихата от 11 декабря 2015 года № 35/335 "Об утверждении тарифов на сбор и вывоз коммунальных отходов по городу Актау" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 2921, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 31 декабря 2015 года и в газете "Огни Мангистау" от 31 декабря 2015 года № 239-241) следующие изменения:
1) "заголовок указанного решения изложить в новой редакции следующего содержания:
"Об утверждении тарифов на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Актау";
2) пункт 1 изложить в новой редакции следующего содержания:
"1. Утвердить тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Актау согласно приложению.";
3) заголовок приложения изложить в новой редакции следующего содержания:
"Тарифы на сбор и вывоз твердых бытовых отходов по городу Актау".
2. Исполняющей обязанности руководителя аппарата Актауского городского маслихата (Л.Сүйіндік) после государственной регистрации настоящего решения в департаменте юстиции Мангистауской области обеспечить его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы №35/335 "Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2016 жылғы 11 наурыздағы № 38/380 шешімі. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2016 жылғы 25 сәуірде № 3028 болып тіркелді. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 13 қазандағы № 7/58 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Маңғыстау облысы Ақтау қалалық мәслихатының 13.10.2021 № 7/58 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1 бабының 2) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабы 1 тармағының 15) тармақшасына, "Қазақстан Республикасының кейбір заңнамалық актілеріне индустриялық-инновациялық саясат мәселелері бойынша өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" 2015 жылғы 17 қарашадағы Қазақстан Республикасы Заңының 1 бабының 1 тармағына сәйкес және Маңғыстау облысының Әділет Департаментінің 2016 жылғы 14 қаңтардағы № 10-11-111 ақпараттық хатының негізінде Ақтау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қалалық мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 35/335 "Ақтау қаласы бойынша коммуналдық қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 2921 болып тіркелген, 2015 жылдың 31 желтоқсанында "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және 2015 жылғы 31 желтоқсанындағы № 238-239 "Маңғыстау" газетінде жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер енгізілсін:
1) көрсетілген шешімнің тақырыбы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтерін бекіту туралы";
2) 1 тармақ келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтері қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
3) қосымшасының тақырыбы келесі мазмұндағы жаңа редакцияда жазылсын:
"Ақтау қаласы бойынша тұрмыстық қатты қалдықтарды жинау және әкету тарифтері".
2. Ақтау қалалық мәслихаты аппараты басшысының міндетін атқарушы (Л.Сүйіндік) осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін, оның "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на постоянную комиссию городского маслихата по вопросам коммунального хозяйства (Б.Шапкан).
4. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в департаменте юстиции Мангистауской области и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии С.Закенов
Секретарь городского маслихата М.Молдагулов
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел жилищно-коммунального
хозяйства и жилищной инспекции"
Изгалиев Б.
"16" марта 2016 года

3. Осы шешімнің орындалуын бақылау қалалық мәслихаттың коммуналдық шаруашылық мәселелері жөніндегі тұрақты комиссиясына жүктелсін (Б.Шапқан).
4. Осы шешім Маңғыстау облысының әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы С.Зәкенов
Қалалық мәслихат хатшысы М.Молдағұлов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық тұрғын
үй - коммуналдық шаруашылығы
және тұрғын үй инспекциясы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Ізғалиев
"16" наурыз 2016 жылы