О признании утратившим силу постановления акимата города Актау от 30 ноября 2006 года № 1406 "Об утверждении норм потребления питьевой, технической и горячей воды на 1 человека в сутки"
Постановление акимата города Актау Мангистауской области от 15 декабря 2016 года № 2283. Зарегистрировано Департаментом юстиции Мангистауской области 4 января 2017 года № 3233
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" и на основании постановления акимата Мангистауской области от 24 марта 2016 года № 79 "Об утверждении норм потребления коммунальных услуг по газоснабжению, электроснабжению, водоснабжению, водоотведению и теплоснабжению для потребителей, не имеющих приборов учета в Мангистауской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3024) акимат города Актау ПОСТАНОВЛЯЕТ:
Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 30 ноября 2006 года № 1406 "Об утверждении норм потребления питьевой, технической и горячей воды на 1 человека в сутки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-45, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 16 января 2007 года).
Признать утратившим силу постановление акимата города Актау от 17 сентября 2007 года № 1267 "О внесении изменений в постановление акимата города Актау от 30 ноября 2006 года № 1406 "Об утверждении норм потребления питьевой, технической и горячей воды на 1 человека в сутки" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 11-1-68, опубликовано в газете "Огни Мангистау" от 8 ноября 2007 года).
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Актау Бисакаева У.С.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города С. Трумов
"СОГЛАСОВАНО"
руководитель государственного
учреждения "Актауский городской
отдел жилищно-коммунального
хозяйства"
Б.К.Изгалиев
"15" декабря 2016 г.

Ақтау қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 30 қарашадағы № 1406 "1 адамға тәулігіне ащы, ыстық және ауыз судың тұтыну қалыптарын (нормаларын) бекіту туралы" қаулысының күші жойылды деп тану туралы
Маңғыстау облысы Ақтау қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 15 желтоқсандағы № 2283 қаулысы. Маңғыстау облысы Әділет департаментінде 2017 жылғы 4 қаңтарда № 3233 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңдарына сәйкес және Маңғыстау облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 79 "Маңғыстау облысында есептеу аспаптары жоқ тұтынушылар үшін газбен жабдықтау, электрмен жабдықтау, сумен жабдықтау су бұру және жылумен жабдықтау бойынша коммуналдық қызметтерді тұтыну нормаларын бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 3024 болып тіркелген) негізінде Ақтау қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Ақтау қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 30 қарашадағы № 1406 "1 адамға тәулігіне ащы, ыстық және ауыз судың тұтыну қалыптарын (нормаларын) бекіту туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-45 болып тіркелген, 2007 жылғы 16 қаңтардағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
2. Ақтау қаласы әкімдігінің 2007 жылғы 17 қыркүйектегі № 1267 "Ақтау қаласы әкімдігінің 2006 жылғы 30 қарашадағы № 1406 "1 адамға тәулігіне ащы, ыстық және ауыз судың тұтыну қалыптарын (нормаларын) бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысының (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 11-1-68 болып тіркелген, 2007 жылғы 8 қарашадағы "Маңғыстау" газетінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақтау қаласы әкімінің орынбасары Ө.С.Бисақаевқа жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қала әкімі С. Трұмов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақтау қалалық тұрғын-үй
коммуналдық шаруашылығы
бөлімі" мемлекеттік мекемесінің
басшысы
Б.Қ.Ізғалиев
"15" желтоқсан 2016 ж.