О внесении изменений в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 17 февраля 2016 года № 500. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 22 февраля 2016 года № 6195
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6061, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 136826400,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6299428,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 269796,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9780,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 130247396,8 тысячи тенге;
2) затраты – 137105369,3 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 663020,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 1562272,0 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 899252,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -941988,5 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 941988,5 тысяча тенге.";
приложения 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель сессии
И. Вечтейн
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
Исполняющий обязанности руководителя
государственного учреждения
"Управление экономики и бюджетного
планирования акимата Костанайской области"
_________________ А. Бекбаева

Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 500 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 22 ақпанда № 6195 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 6061 тiркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Костанайские новости" газетiнде жарияланған) мынадай өзгерiстер енгiзiлсiн:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136826400,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6299428,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 269796,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9780,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 130247396,8 мың теңге;
2) шығындар – 137105369,3 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 663020,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 1562272,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 899252,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -941988,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 941988,5 мың теңге.";
көрсетiлген шешiмнiң 12-қосымшалары осы шешiмнiң 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы
И. Вечтейн
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
"Қостанай облысы әкімдігінің
экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы" мемлекеттік мекемесі
басшысының міндетін атқарушы
_________________ А. Бекбаева

200925,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
119354,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
119354,0
261
Управление образования области
4363037,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
4363037,0
262
Управление культуры области
797012,5
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
692862,5
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
104150,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
381767,0
021
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
381767,0
07
1
271
0
Управление строительства области
1338727,0
07
1
271
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
599918,0
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
738809,0
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
10000,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
10000,0
285
Управление физической культуры и спорта области
331532,0
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
331532,0
07
2
0
0
Коммунальное хозяйство
2843350,0
07
2
271
0
Управление строительства области
484392,0
058
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
484392,0
2
279
00
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
2358958,0
2
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области энергетики и жилищно-коммунального хозяйства

200925,0
07
1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
119354,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
119354,0
261
Облыстың білім басқармасы
4363037,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4363037,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
797012,5
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
692862,5
016
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
104150,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
381767,0
021
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
381767,0
07
1
271
0
Облыстың құрылыс басқармасы
1338727,0
07
1
271
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
599918,0
07
1
271
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
738809,0
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
10000,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10000,0
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
331532,0
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331532,0
07
2
0
0
Коммуналдық шаруашылық
2843350,0
07
2
271
0
Облыстың құрылыс басқармасы
484392,0
058
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне елді мекендерді сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
484392,0
2
279
00
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
2358958,0
2
001
Жергілікті деңгейде энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер