О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Костанайской области от 24 марта 2016 года № 8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 28 марта 2016 года № 6246
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 11 декабря 2015 года № 467 "Об областном бюджете Костанайской области на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6061, опубликовано 29 декабря 2015 года в газете "Костанайские новости") следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Костанайской области на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 153400676,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 6299428,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 269796,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9780,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 146809672,8 тысячи тенге;
2) затраты – 153905493,2 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5084166,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 5983418,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 899252,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5588982,4 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5588982,4 тысячи тенге.";
пункт 6 дополнить подпунктами 27), 28), 29) следующего содержания:
"27) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на субсидирование процентной ставки по кредитам и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса;
28) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на поддержку частного предпринимательства в регионах;
29) распределение сумм целевых текущих трансфертов областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на содержание штатной численности местных исполнительных органов, осуществляющих контроль за безопасной эксплуатацией опасных технических устройств объектов жилищно-коммунального хозяйства.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 24 наурыздағы № 8 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 28 наурызда № 6246 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 11 желтоқсандағы № 467 "Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған облыстық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6061 тіркелген, 2015 жылғы 29 желтоқсанда "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Қостанай облысының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 153400676,8 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсімдер бойынша – 6299428,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 269796,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер бойынша – 9780,0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 146809672,8 мың теңге;
2) шығындар – 153905493,2 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 5084166,0 мың теңге, оның iшiнде:
бюджеттiк кредиттер – 5983418,0 мың теңге;
бюджеттiк кредиттердi өтеу – 899252,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның iшiнде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5588982,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5588982,4 мың теңге.";
6-тармақ мынадай мазмұндағы 27), 28), 29)-тармақшалармен толықтырылсын:
"27) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялауға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
28) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне өңiрлерде жеке кәсiпкерлiктi қолдауға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
29) облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттерiне жергілікті атқарушы органдардың тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық объектілерінің қауіпті техникалық құрылғыларының қауіпсіз пайдаланылуын бақылауды жүзеге асыратын штат санын ұстауға ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу;
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

25403,0
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
23194,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3830,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
202952,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
14898,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1300,0
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
1198,0
263
Управление внутренней политики области
35792,0
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
35792,0
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
11385,0
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012 – 2018 годы
11385,0
270
Управление по инспекции труда области
62580,1
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
61480,1
003
Капитальные расходы государственного органа
1100,0
07
0
0
0
Жилищно-коммунальное хозяйство
6447139,1
07
1
0
0
Жилищное хозяйство
3271457,0
253
Управление здравоохранения области
7116,0
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
7116,0
256
Управление координации занятости и социальных программ области
6380,0
042
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
6380,0
261
Управление образования области
116590,0
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020
113828,0
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по Дорожной карте занятости 2020
2762,0
262
Управление культуры области
39921,0
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках Дорожной карты занятости 2020

25403,0
018
Үкіметтік емес ұйымдарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
23194,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3830,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
202952,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
14898,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1300,0
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысалы трансферттер
1198,0
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
35792,0
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыру
35792,0
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
11385,0
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
11385,0
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
62580,1
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
61480,1
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1100,0
07
0
0
0
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
6447139,1
07
1
0
0
Тұрғын үй шаруашылығы
3271457,0
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
7116,0
047
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
7116,0
07
1
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6380,0
042
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6380,0
261
Облыстың білім басқармасы
116590,0
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
113828,0
064
Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
2762,0
262
Облыстың мәдениет басқармасы
39921,0
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Жұмыспен қамту 2020 жол картасы шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер