Об установлении зоны санитарной охраны на участке скважин № 450309а, № 1п и № 450313ц для хозяйственно-питьевого водозабора села Озерное Костанайского района
Постановление акимата Костанайской области от 12 апреля 2016 года № 173. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 19 мая 2016 года № 6388. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28 апреля 2022 года № 181
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Костанайской области от 28.04.2022 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьями 39, 117 Водного кодекса Республики Казахстан от 9 июля 2003 года, статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зону санитарной охраны на участке скважин № 450309а, № 1п и № 450313ц для хозяйственно-питьевого водозабора села Озерное Костанайского района согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на курирующего заместителя акима Костанайской области.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Тобол-Торгайская бассейновая
инспекция по регулированию
использования и охране водных
ресурсов Комитета по водным
ресурсам Министерства сельского
хозяйства Республики Казахстан"
_______________ Г. Оспанбекова
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Департамент по защите прав
потребителей Костанайской
области Комитета по защите прав
потребителей Министерства
национальной экономики
Республики Казахстан"
____________ В. Нечитайло
Приложение
к постановлению акимата
от 12 апреля 2016 года № 173
Зона санитарной охраны на участке скважин № 450309а, № 1п и № 450313ц для хозяйственно-питьевого водозабора села Озерное Костанайского района
Наименование источника водозабора
Размеры зоны санитарной охраны
I пояс
II пояс
III пояс
граница
площадь
граница
площадь
граница
площадь
Скважины № 450309а;
Радиус – 50 метров вокруг каждой скважины
3,0 гектара
Радиус – 113 метров вокруг каждой скважины
9,0 гектар
Радиус – 1384 метра
589,5 гектара
№ 1п;
№ 450313ц
Примечание: граница зоны санитарной охраны отражены в картографическом материале проекта "Зоны санитарной охраны водозабора для водозабора села Озерное". Санитарно-гидрогеологическое обоснования зоны санитарной охраны водозаборных скважин № 450309а, № 1п, № 450313ц Озерного участка подземных вод в Костанайском районе (заказчик – Северо-Казахстанский филиал акционерного общества "Академия минеральных ресурсов Республики Казахстан").

Қостанай ауданының Озерное ауылының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 450309а, № 1п және № 450313ц ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағын белгілеу туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 12 сәуірдегі № 173 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 мамырда № 6388 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 2022 жылғы 28 сәуірдегі № 181 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы әкімдігінің 28.04.2022 № 181 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
2003 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Су Кодексінің 39, 117-баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына сәйкес Қостанай облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қосымшаға сәйкес Қостанай ауданындағы Озерное ауылының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 450309а, № 1п және № 450313ц ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағы белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Қостанай облысы әкімінің жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
"Қазақстан Республикасы Ауыл
шаруашылығы министрлігі Су
ресурстары комитетінің Су
ресурстарын пайдалануды реттеу
және қорғау жөніндегі Тобыл-Торғай
бассейндік инспекциясы" республикалық
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________ Г. Оспанбекова
"Қазақстан Республикасы Денсаулық
сақтау министрлігі Мемлекеттік
санитарлық-эпидемиологиялық
қадағалау комитетінің Қостанай
облысы бойынша департаменті"
мемлекеттік мекемесі басшысының
міндетін атқарушы
__________________ В. Нечитайло
Әкімдіктің
2016 жылғы 12 сауірдегі № 173
қаулысына қосымша
Қостанай ауданындағы Озерное ауылының шаруашылық-ауыз су тартуы үшін № 450309а, № 1п және № 450313ц ұңғымалары учаскесінде санитарлық қорғау аймағы
Су тарту көзінің атауы
Санитарлық қорғау аймағының мөлшерлері
I белдеу
II белдеу
III белдеу
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
Шекарасы
Ауданы
№ 450309а ұңғымалар;
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 50 метр
3,0 гектар
Радиусы – әр ұңғыманың айналасында 113 метр
9,0 гектар
Радиус – 1384 метр
589,5 гектар
№ 1п;
№ 450313ц
Ескерту: санитарлық қорғау аймағының шекаралары "Озерное ауылының су тартуы үшін су тартуының санитарлық қорғау аймағы" Қостанай ауданындағы Озерный жер асты сулары учаскесінің № 450309а, № 1п, № 450313ц су тарту ұңғымаларының санитарлық қорғау аймағының шекаралары көрсетілген (Тапсырыс беруші "Қазақстан Республикасының минералдық ресурстар академиясы" акционерлік қоғамының Солтүстік Қазақстан филиалы).