О внесении изменения в решение маслихата от 31 июля 2015 года № 420 "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Костанайской области"
Решение маслихата Костанайской области от 27 июня 2016 года № 41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 июля 2016 года № 6553
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 31 июля 2015 года № 420 "Об утверждении Правил содержания животных на территории населенных пунктов Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5870, опубликовано 22 сентября 2015 года в газете "Костанайские новости") следующее изменение:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии с пунктом 2-2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Костанайский областной маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии Д. Космухамбетова
Секретарь Костанайского
областного маслихата
С. Ещанов
Руководитель государственного учреждения
"Управление ветеринарии акимата
Костанайской области"
________________ Б. Кайыпбай
27 июня 2016 года

Мәслихаттың 2015 жылғы 31 шілдедегі № 420 "Қостанай облысының елді мекендері аумағында жануарларды асырау қағидасын бекіту туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы мәслихатының 2016 жылғы 27 маусымдағы № 41 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 шілдеде № 6553 болып тіркелді
"Құқықтық актiлер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қостанай облыстық мәслихатының 2015 жылғы 31 шілдедегі № 420 "Қостанай облысының елді мекендері аумағында жануарларды асырау қағидасын бекіту туралы" шешіміне (Нормативтiк құқықтық актiлердi мемлекеттiк тiркеу тiзiлiмiнде № 5870 тіркелген, 2015 жылғы 22 қыркүйекте "Костанайские новости" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
кіріспе мынадай редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабы 2-2-тармағына сәйкес Қостанай облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы Д. Космухамбетова
Қостанай облыстық
мәслихатының хатшысы
С. Ещанов
"Қостанай облысы әкімдігінің ветеринария
басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы
___________________ Б. Қайыпбай
2016 жылғы 27 маусым