О признании утратившим силу некоторых постановлений акимата области
Постановление акимата Костанайской области от 7 ноября 2016 года № 502. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 21 ноября 2016 года № 6708
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", акимат Костанайской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Признать утратившим силу некоторые постановления акимата Костанайской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким области А. Мухамбетов
Приложение
к постановлению акимата
от 7 ноября 2016 года
№ 502
Перечень
некоторых постановлений акимата Костанайской области,
подлежащих признанию утратившими силу
1. Постановление акимата Костанайской области от 27 октября 2014 года № 528 "Об утверждении Положения государственного учреждения "Управление образования акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 5178, опубликовано 9 декабря 2014 года в газете "Қостанай таңы")
2. Постановление акимата Костанайской области от 9 апреля 2015 года № 143 "О внесении изменений в постановление акимата от 27 октября 2014 года № 528 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 5607, опубликовано 27 мая 2015 года в газете "Қостанай таңы".
3. Постановление акимата Костанайской области от 4 марта 2016 года № 102 "О внесении дополнения в постановление акимата от 27 октября 2014 года № 528 "Об утверждении Положения о государственном учреждении "Управление образования акимата Костанайской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером № 6251, опубликовано в информационно-правовой системе "Әділет" 12 апреля 2016 года).

Облыс әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп тану туралы
Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 502 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 21 қарашада № 6708 болып тіркелді
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Қостанай облысының әкiмдiгi ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Қостанай облысы әкімдігінің кейбір қаулыларының күші жойылды деп танылсын.
2. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі А. Мұхамбетов
Әкімдіктің
2016 жылғы 7 қарашадағы
№ 502 қаулысына қосымша
Қостанай облысы әкімдігінің күші жойылды
деп тануға жататын кейбір қаулыларының тізбесі
1. Қостанай облысы әкімдігінің 2014 жылғы 27 қазандағы № 528 "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5178 болып тіркелген, 2014 жылғы 9 желтоқсанда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
2. Қостанай облысы әкімдігінің 2015 жылғы 9 сәуірдегі № 143 "Әкімдіктің 2014 жылғы 27 қазандағы № 528 "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5607 болып тіркелген, 2015 жылғы 27 мамырда "Қостанай таңы" газетінде жарияланған);
3. Қостанай облысы әкімдігінің 2016 жылғы 4 наурыздағы № 102 "Әкімдіктің 2014 жылғы 27 қазандағы № 528 "Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасы" мемлекеттік мекемесі туралы ережені бекіту туралы" қаулысына толықтыру енгізу туралы" қаулысы (Нормативтік құқыктық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6251 болып тіркелген, 2016 жылғы 12 сәуірде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).