О внесении изменений и дополнений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 1 марта 2016 года № 507. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2016 года № 6210
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2016 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6092, опубликованное 22 января 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункт 2) изложить в новой редакции:
"2) затраты – 16630451,0 тысяча тенге;";
подпункты 5), 6) изложить в новой редакции:
"5) дефицит (профицит) бюджета – -94965,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 94965,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 5, 6 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению;
дополнить указанное решение пунктом 6-1:
"6-1. Утвердить распределение трансфертов органам местного самоуправления между городами районного значения, селами, поселками, сельскими округами на 2016 год согласно приложению 7.";
дополнить указанное решение приложением 7 согласно приложению 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата А. Макаренко
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
Руководитель государственного
учреждения "Рудненский городской
отдел экономики и бюджетного планирования"
акимата города Рудного
_______________________ З. Жигунова
1 марта 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 марта 2016 года
№ 507
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 507 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 6210 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6092 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
2) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"2) шығындар – 16630451,0 мың теңге;";
5), 6) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"5) бюджет тапшылығы (профициті) – -94965,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 94965,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5, 6-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім 6-1-тармағымен толықтырылсын:
"6-1. 2016 жылға жергілікті өзін-өзі басқару органдарына берілетін трансферттерді аудандық маңызы бар қалалар ауылдар, кенттер, ауылдық округтер арасында бөлу 7-қосымшаға сәйкес бекітілсін.";
көрсетілген шешім осы шешімнің 5-қосымшасына сәйкес 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы А. Макаренко
Қалалық мәслихат хатшысы В. Лощинин
Рудный қаласы әкімдігінің
"Рудный қалалық экономика және
бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
1 наурыз 2016 жылғы
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 наурыздағы
№ 507 шешіміне
1-қосымша
Мәслихаттың