О внесении изменений в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Рудного Костанайской области от 2 декабря 2016 года № 63. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 7 декабря 2016 года № 6722
В соответствии со статьями 106 и 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 22 декабря 2015 года № 482 "О городском бюджете города Рудного на 2016-2018 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 6092, опубликованное 22 января 2016 года в городской газете "Рудненский рабочий") следующие изменения:
в пункте 1 указанного решения:
подпункты 1), 2) изложить в новой редакции:
"1) доходы – 17130118,8 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 10635820,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 30389,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 459341,4 тысячи тенге;
поступлениям трансфертов – 6004568,4 тысячи тенге;
2) затраты – 17387989,1 тысячи тенге;";
приложения 1, 2, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии городского маслихата
Р. Исмухамбетов
Секретарь городского маслихата В. Лощинин
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного учреждения
"Рудненский городской отдел экономики
и бюджетного планирования" акимата
города Рудного
_______________________ З. Жигунова
2 декабря 2016 г.
Приложение 1
к решению маслихата
от 2 декабря 2016 года
№ 63
Приложение 1
к решению маслихата

Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы мәслихатының 2016 жылғы 2 желтоқсандағы № 63 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 7 желтоқсанда № 6722 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 және 109-баптарына сәйкес мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 22 желтоқсандағы № 482 "Рудный қаласының 2016-2018 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6092 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 22 қаңтарда "Рудненский рабочий" қалалық газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағында:
1), 2) тармақшалар жаңа редакцияда жазылсын:
"1) кірістер – 17130118,8 мың теңге, оның ішінде мыналар бойынша:
салықтық түсімдер – 10635820,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 30389,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 459341,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 6004568,4 мың теңге;
2) шығындар – 17387989,1 мың теңге;";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Қалалық мәслихаттың кезектен
тыс сессиясының төрағасы
Р. Исмухамбетов
Қалалық мәслихат хатшысы В. Лощинин
"КЕЛІСІЛДІ"
Рудный қаласы әкімдігінің "Рудный
қалалық экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
____________________ З. Жигунова
2 декабря 2016 ж.
Мәслихаттың
2016 жылғы 2 желтоқсандағы
№ 63 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың