Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата города Рудного Костанайской области от 7 ноября 2016 года № 1422. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 декабря 2016 года № 6740
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Методикой расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 (зарегистрирована в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7232), акимат города Рудного ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Рудного по коммунальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Рудного Б. Гаязов
Приложение
к постановлению акимата
города Рудного
от 7 ноября 2016 года № 1422
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
1. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 134, в размере 93 (девяносто три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
2. Город Рудный, улица Парковая, дом 102, в размере 76 (семьдесят шесть) тенге 19 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
3. Город Рудный, улица Ленина, дом 187, в размере 83 (восемьдесят три) тенге за один квадратный метр общей площади в месяц;
4. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 15, в размере 65 (шестьдесят пять) тенге 20 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
5. Город Рудный, улица 40 лет Октября, дом 21, квартира 7, в размере 47 (сорок семь) тенге 37 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
6. Город Рудный, улица 40 лет Октября, дом 33, квартира 5, в размере 46 (сорок шесть) тенге 31 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
7. Город Рудный, улица 40 лет Октября, дом 33, квартира 6, в размере 46 (сорок шесть) тенге 31 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
8. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 102, квартира 231, в размере 88 (восемьдесят восемь) тенге 67 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Рудный қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 7 қарашадағы № 1422 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 желтоқсанда № 6740 болып тіркелді
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 97-бабы 1-тармағына, Қазақстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесіне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 тіркелген) сәйкес Рудный қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Рудный қаласы әкімінің коммуналдық мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Рудный қаласының әкімі Б. Ғаязов
Рудный қаласы әкімдігінің
2016 жылғы 7 қарашадағы
№ 1422 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорынан тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
1. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 134-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 93 (тоқсан үш) теңге мөлшерінде;
2. Рудный қаласы, Парк көшесі, 102-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 76 (жетпіс алты) теңге 19 тиын мөлшерінде;
3. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 187-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге мөлшерінде;
4. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы көшесі, 15-үй, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 65 (алпыс бес) теңге 20 тиын мөлшерінде;
5. Рудный қаласы, 40 лет Октября көшесі, 21-үй, 7-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 37 тиын мөлшерінде;
6. Рудный қаласы, 40 лет Октября көшесі, 33-үй, 5-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 31 тиын мөлшерінде;
7. Рудный қаласы, 40 лет Октября көшесі, 33-үй, 6-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 31 тиын мөлшерінде;
8. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 102-үй, 231-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 88 (сексен сегіз) теңге 67 тиын мөлшерінде;

9. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 114, квартира 111, в размере 93 (девяносто три) тенге 24 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
10. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 84, квартира 239, в размере 71 (семьдесят один) тенге 63 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
11. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 96, квартира 86, в размере 63 (шестьдесят три) тенге 18 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
12. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 106, квартира 2, в размере 57 (пятьдесят семь) тенге 93 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
13. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 1, квартира 13, в размере 39 (тридцать девять) тенге 44 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
14. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 128, квартира 19, в размере 44 (сорок четыре) тенге 90 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
15. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 128, квартира 41, в размере 47 (сорок семь) тенге 27 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
16. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 128, квартира 54, в размере 60 (шестьдесят) тенге 13 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
17. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 128, квартира 64, в размере 47 (сорок семь) тенге 85 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
18. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 132, квартира 19, в размере 45 (сорок пять) тенге 30 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
19. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 14, квартира 31, в размере 68 (шестьдесят восемь) тенге 77 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
20. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 17, квартира 112, в размере 44 (сорок четыре) тенге 16 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
21. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 22, квартира 38 в размере 43 (сорок три) тенге 40 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
22. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 23, квартира 9, в размере 60 (шестьдесят) тенге 30 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
23. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 25, квартира 78, в размере 40 (сорок) тенге 75 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
24. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 27, квартира 127, в размере 64 (шестьдесят четыре) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
25. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 2, квартира 80, в размере 53 (пятьдесят три) тенге 35 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

9. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 114-үй, 111-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 93 (тоқсан үш) теңге 24 тиын мөлшерінде;
10. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 84-үй, 239-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 71 (жетпіс бір) теңге 63 тиын мөлшерінде;
11. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 96-үй, 86-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 63 (алпыс үш) теңге 18 тиын мөлшерінде;
12. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 106-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 57 (елу жеті) теңге 93 тиын мөлшерінде;
13. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 1-үй, 13-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 44 тиын мөлшерінде;
14. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 128-үй, 19-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 90 тиын мөлшерінде;
15. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 128-үй, 41-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 27 тиын мөлшерінде;
16. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 128-үй, 54-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 13 тиын мөлшерінде;
17. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 128-үй, 64-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 85 тиын мөлшерінде;
18. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 132-үй, 19-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 30 тиын мөлшерінде;
19. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 14-үй, 31-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 68 (алпыс сегіз) теңге 77 тиын мөлшерінде;
20. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 17-үй, 112-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 16 тиын мөлшерінде;
21. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 22-үй, 38-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 40 тиын мөлшерінде;
22. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 23-үй, 9-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 30 тиын мөлшерінде;
23. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 25-үй, 78-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40 (қырық) теңге 75 тиын мөлшерінде;
24. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 27-үй, 127-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 64 (алпыс төрт) теңге 56 тиын мөлшерінде;
25. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 2-үй, 80-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 53 (елу үш) теңге 35 тиын мөлшерінде;

26. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 2, квартира 90, в размере 39 (тридцать девять) тенге 40 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
27. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 29, квартира 141, в размере 56 (пятьдесят шесть) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
28. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 29, квартира 143, в размере 50 (пятьдесят) тенге 65 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
29. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 29, квартира 75, в размере 67 (шестьдесят семь) тенге 87 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
30. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 31, квартира 110, в размере 50 (пятьдесят) тенге 39 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
31. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 31, квартира 35, в размере 50 (пятьдесят) тенге 40 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
32. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 37, квартира 88, в размере 47 (сорок семь) тенге 14 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
33. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 39, квартира 9, в размере 47 (сорок семь) тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
34. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 40, квартира 12, в размере 48 (сорок восемь) тенге 25 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
35. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 57, в размере 44 (сорок четыре) тенге 34 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
36. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 45, квартира 66 в размере 43 (сорок три) тенге 98 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
37. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 72, квартира 34, в размере 93 (девяносто три) тенге 03 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
38. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 72, квартира 62, в размере 39 (тридцать девять) тенге 28 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
39. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 7, квартира 34, в размере 44 (сорок четыре) тенге 16 за один квадратный метр общей площади в месяц;
40. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 80, квартира 39, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 47 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
41. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 84, квартира 232, в размере 39 (тридцать девять) тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
42. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 84, квартира 34, в размере 41 (сорок один) тенге 53 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

26. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 2-үй, 90-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 40 тиын мөлшерінде;
27. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 29-үй, 141-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 56 (елу алты) теңге 11 тиын мөлшерінде;
28. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 29-үй, 143-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 65 тиын мөлшерінде;
29. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 29-үй, 75-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 67 (алпыс жеті) теңге 87 тиын мөлшерінде;
30. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 31-үй, 110-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 39 тиын мөлшерінде;
31. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 31-үй, 35-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 40 тиын мөлшерінде;
32. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 37-үй, 88-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 14 тиын мөлшерінде;
33. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 39-үй, 9-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 78 тиын мөлшерінде;
34. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 40-үй, 12-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 25 тиын мөлшерінде;
35. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 57-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 34 тиын мөлшерінде;
36. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 45-үй, 66-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 98 тиын мөлшерінде;
37. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 72-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 93 (тоқсан үш) теңге 03 тиын мөлшерінде;
38. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 72-үй, 62-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 28 тиын мөлшерінде;
39. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 7-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 16 тиын мөлшерінде;
40. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 80-үй, 39-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 47 тиын мөлшерінде;
41. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 84-үй, 232-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 26 тиын мөлшерінде;
42. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 84-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 41 (қырық бір) теңге 53 тиын мөлшерінде;

43. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 86А, квартира 89, в размере 46 (сорок шесть) тенге 83 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
44. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 96, квартира 37, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 24 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
45. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 15, квартира 62, в размере 43 (сорок три) тенге 90 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
46. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 42, в размере 44 (сорок четыре) тенге 08 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
47. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 52, в размере 44 (сорок четыре) тенге 59 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
48. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 60, в размере 43 (сорок три) тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
49. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 62, в размере 43 (сорок три) тенге 82 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
50. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 7, в размере 44 (сорок четыре) тенге 53 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
51. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 27, в размере 44 (сорок четыре) тенге 01 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
52. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 32, в размере 44 (сорок четыре) тенге 43 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
53. Город Рудный, улица 50 лет Октября, дом 44, квартира 36, в размере 57 (пятьдесят семь) тенге 74 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
54. Город Рудный, улица Восточная, дом 18, квартира 6, в размере 53 (пятьдесят три) тенге 85 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
55. Город Рудный, улица Гагарина, дом 6, квартира 43, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге 04 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
56. Город Рудный, улица Гагарина, дом 6, квартира 9, в размере 86 (восемьдесят шесть) тенге 46 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
57. Город Рудный, улица Гагарина, дом 8, квартира 17, в размере 85 (восемьдесят пять) тенге 21 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
58. Город Рудный, улица Гагарина, дом 13, квартира 10, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 90 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
59. Город Рудный, улица Гагарина, дом 17, квартира 28, в размере 84 (восемдесят четыре) тенге 39 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

43. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 86А-үй, 89-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 83 тиын мөлшерінде;
44. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 96-үй, 37-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 24 тиын мөлшерінде;
45. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 15-үй, 62-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 90 тиын мөлшерінде;
46. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 42-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 08 тиын мөлшерінде;
47. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 52-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 59 тиын мөлшерінде;
48. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 60-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 78 тиын мөлшерінде;
49. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 62-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 82 тиын мөлшерінде;
50. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 7-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 53 тиын мөлшерінде;
51. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 27-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 01 тиын мөлшерінде;
52. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 32-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 43 тиын мөлшерінде;
53. Рудный қаласы, 50 лет Октября көшесі, 44-үй, 36-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 57 (елу жеті) теңге 74 тиын мөлшерінде;
54. Рудный қаласы, Восточная көшесі, 18-үй, 6-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 53 (елу үш) теңге 85 тиын мөлшерінде;
55. Рудный қаласы, Гагарин көшесі, 6-үй, 43-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 59 (елу тоғыз) теңге 04 тиын мөлшерінде;
56. Рудный қаласы, Гагарин көшесі, 6-үй, 9-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 86 (сексен алты) теңге 46 тиын мөлшерінде;
57. Рудный қаласы, Гагарин көшесі, 8-үй, 17-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 85 (сексен бес) теңге 21 тиын мөлшерінде;
58. Рудный қаласы, Гагарин көшесі, 13-үй, 10-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 90 тиын мөлшерінде;
59. Рудный қаласы, Гагарин көшесі, 17-үй, 28-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 84 (сексен төрт) теңге 39 тиын мөлшерінде;

60. Город Рудный, улица Гагарина, дом 4А, квартира 41, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 38 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
61. Город Рудный, улица Гагарина, дом 6, квартира 58, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 93 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
62. Город Рудный, улица Гагарина, дом 8, квартира 2, в размере 37 (тридцать семь) тенге 06 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
63. Город Рудный, улица Горняков, дом 15, квартира 15, в размере 37 (тридцать семь) тенге 46 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
64. Город Рудный, улица Горняков, дом 15, квартира 16, в размере 35 (тридцать пять) тенге 73 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
65. Город Рудный, улица Горняков, дом 15, квартира 20, в размере 35 (тридцать пять) тенге 71 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
66. Город Рудный, улица Горняков, дом 25, квартира 32, в размере 79 (семьдесят девять) тенге 89 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
67. Город Рудный, улица Горняков, дом 26, квартира 14, в размере 35 (тридцать пять) тенге 73 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
68. Город Рудный, улица Горняков, дом 33, квартира 8, в размере 95 (девяносто пять) тенге 91 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
69. Город Рудный, улица Горняков, дом 53А, квартира 74, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 39 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
70. Город Рудный, улица Горняков, дом 54, квартира 20, в размере 45 (сорок пять) тенге 70 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
71. Город Рудный, улица Горняков, дом 68, квартира 4, в размере 36 (тридцать шесть) тенге 07 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
72. Город Рудный, улица Горняков, дом 82, квартира 4, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 39 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
73. Город Рудный, улица Горняков, дом 82, квартира 78, в размере 39 (тридцать девять) тенге 05 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
74. Город Рудный, поселок Горняцкий, улица Академика Сатпаева, дом 20, квартира 5, в размере 32 (тридцать два) тенге 92 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
75. Город Рудный, поселок Горняцкий, улица Геологоразведчиков, дом 20, квартира 13, в размере 35 (тридцать пять) тенге 38 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
76. Город Рудный, поселок Горняцкий, улица Мичурина И.П., дом 11, квартира 10, в размере 55 (пятьдесят пять) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

60. Рудный қаласы, Гагарин көшесі, 4А-үй, 41-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 38 тиын мөлшерінде;
61. Рудный қаласы, Гагарин көшесі 6-үй, 58-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 93 тиын мөлшерінде;
62. Рудный қаласы, Гагарин көшесі, 8-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 37 (отыз жеті) теңге 06 тиын мөлшерінде;
63. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 15-үй, 15-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 37 (отыз жеті) теңге 46 тиын мөлшерінде;
64. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 15-үй, 16-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 73 тиын мөлшерінде;
65. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 15-үй, 20-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 71 тиын мөлшерінде;
66. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 25-үй, 32-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 79 (жетпіс тоғыз) теңге 89 тиын мөлшерінде;
67. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 26-үй, 14-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 73 тиын мөлшерінде;
68. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 33-үй, 8-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 95 (тоқсан бес) теңге 91 тиын мөлшерінде;
69. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 53А-үй, 74-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 39 тиын мөлшерінде;
70. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 54-үй, 20-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 70 тиын мөлшерінде;
71. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 68-үй, 4-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 36 (отыз алты) теңге 07 тиын мөлшерінде;
72. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 82-үй, 4-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 39 тиын мөлшерінде;
73. Рудный қаласы, Горняков көшесі, 82-үй, 78-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 05 тиын мөлшерінде;
74. Рудный қаласы, Горняцк кенті, Академик Сәтпаев көшесі, 20-үй, 5-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 32 (отыз екі) теңге 92 тиын мөлшерінде;
75. Рудный қаласы, Горняцк кенті, Геологоразведчиков көшесі, 20-үй, 13-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 38 тиын мөлшерінде;
76. Рудный қаласы, Горняцк кенті, И.П. Мичурин көшесі, 11-үй, 10-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 55 (елу бес) теңге 56 тиын мөлшерінде;

77. Город Рудный, поселок Горняцкий, улица Академика Сатпаева, дом 20, квартира 17, в размере 35 (тридцать пять) тенге 13 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
78. Город Рудный, улица Горького, дом 70, квартира 38, в размере 74 (семьдесят четыре) тенге 15 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
79. Город Рудный, улица Горького, дом 53, квартира 20, в размере 45 (сорок пять) тенге 66 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
80. Город Рудный, улица Горького, дом 56, квартира 57, в размере 39 (тридцать девять) тенге 12 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
81. Город Рудный, улица Горького, дом 56, квартира 58, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 47 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
82. Город Рудный, улица Горького, дом 69, квартира 2, в размере 47 (сорок семь) тенге 36 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
83. Город Рудный, улица Дзержинского, дом 20, квартира 2, в размере 78 (семьдесят восемь) тенге 82 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
84. Город Рудный, улица Дзержинского, дом 21, квартира 23, в размере 48 (сорок восемь) тенге 17 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
85. Город Рудный, улица Дзержинского, дом 8, квартира 14, в размере 46 (сорок шесть) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
86. Город Рудный, улица И. Франко, дом 18 а, квартира 33, в размере 73 (семьдесят три) тенге 19 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
87. Город Рудный, улица И. Франко, дом 21, квартира 43, в размере 45 (сорок пять) тенге 43 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
88. Город Рудный, улица И. Франко, дом 21, квартира 49, в размере 45 (сорок пять) тенге 52 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
89. Город Рудный, улица И. Франко, дом 2, квартира 82, в размере 62 (шестьдесят два) тенге 30 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
90. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 42, квартира 79, в размере 67 (шестьдесят семь) тенге 25 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
91. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 10, в размере 52 (пятьдесят два) тенге 44 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
92. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 125, в размере 60 (шестьдесят) тенге 19 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
93. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 135, в размере 60 (шестьдесят) тенге 19 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

77. Рудный қаласы, Горняцк кенті, Академик Сәтпаев көшесі, 20-үй, 17-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 13 тиын мөлшерінде;
78. Рудный қаласы, Горький көшесі, 70-үй, 38-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 74 (жетпіс төрт) теңге 15 тиын мөлшерінде;
79. Рудный қаласы, Горький көшесі, 53-үй, 20-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 66 тиын мөлшерінде;
80. Рудный қаласы, Горький көшесі, 56-үй, 57-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 12 тиын мөлшерінде;
81. Рудный қаласы, Горький көшесі, 56-үй, 58-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 47 тиын мөлшерінде;
82. Рудный қаласы, Горький көшесі, 69-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 36 тиын мөлшерінде;
83. Рудный қаласы, Дзержинский көшесі, 20-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 78 (жетпіс сегіз) теңге 82 тиын мөлшерінде;
84. Рудный қаласы, Дзержинский көшесі, 21-үй, 23-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 17 тиын мөлшерінде;
85. Рудный қаласы, Дзержинский көшесі, 8-үй, 14-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 56 тиын мөлшерінде;
86. Рудный қаласы, И.Франко көшесі, 18 а-үй, 33-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 73 (жетпіс үш) теңге 19 тиын мөлшерінде;
87. Рудный қаласы, И.Франко көшесі, 21-үй, 43-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 43 тиын мөлшерінде;
88. Рудный қаласы, И.Франко көшесі, 21-үй, 49-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 52 тиын мөлшерінде;
89. Рудный қаласы, И.Франко көшесі, 2-үй, 82-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге 30 тиын мөлшерінде;
90. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 42-үй, 79-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 67 (алпыс жеті) теңге 25 тиын мөлшерінде;
91. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 10-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 52 (елу екі) теңге 44 тиын мөлшерінде;
92. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 125-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 19 тиын мөлшерінде;
93. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 135-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 19 тиын мөлшерінде;

94. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 59, в размере 50 (пятьдесят) тенге 46 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
95. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 48, квартира 51, в размере 43 (сорок три) тенге 41 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
96. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 1, квартира 10, в размере 52 (пятьдесят два) тенге 85 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
97. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 1, квартира 16, в размере 50 (пятьдесят) тенге 07 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
98. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 1, квартира 17, в размере 43 (сорок три) тенге 97 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
99. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 1, квартира 33, в размере 63 (шестьдесят три) тенге 66 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
100. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 14, квартира 100, в размере 50 (пятьдесят) тенге 55 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
101. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 14, квартира 31, в размере 44 (сорок четыре) тенге 03 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
102. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 14, квартира 34, в размере 34 (тридцать четыре) тенге 44 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
103. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 14, квартира 45, в размере 44 (сорок четыре) тенге 35 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
104. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 14, квартира 53, в размере 47 (сорок семь) тенге 88 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
105. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 14, квартира 88, в размере 43 (сорок три) тенге 41 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
106. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 15, квартира 20, в размере 44 (сорок четыре) тенге 01 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
107. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 15, квартира 24, в размере 44 (сорок четыре) тенге 03 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
108. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 15, квартира 29, в размере 49 (сорок девять) тенге 29 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
109. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 15, квартира 66, в размере 44 (сорок четыре) тенге 04 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
110. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 1, квартира 62, в размере 43 (сорок три) тенге 42 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

94. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 59-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 46 тиын мөлшерінде;
95. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 48-үй, 51-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 41 тиын мөлшерінде;
96. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 1-үй, 10-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 52 (елу екі) теңге 85 тиын мөлшерінде;
97. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 1-үй, 16-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 07 тиын мөлшерінде;
98. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 1-үй, 17-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 97 тиын мөлшерінде;
99. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 1-үй, 33-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 63 (алпыс үш) теңге 66 тиын мөлшерінде;
100. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 14-үй, 100-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 55 тиын мөлшерінде;
101. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 14-үй, 31-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 03 тиын мөлшерінде;
102. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 14-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 34 (отыз төрт) теңге 44 тиын мөлшерінде;
103. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 14-үй, 45-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 35 тиын мөлшерінде;
104. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 14-үй, 53-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 88 тиын мөлшерінде;
105. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 14-үй, 88-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 41 тиын мөлшерінде;
106. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 15-үй, 20-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 01 тиын мөлшерінде;
107. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 15-үй, 24-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 03 тиын мөлшерінде;
108. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 15-үй, 29-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 49 (қырық тоғыз) теңге 29 тиын мөлшерінде;
109. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 15-үй, 66-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 04 тиын мөлшерінде;
110. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 1-үй, 62-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 42 тиын мөлшерінде;

160. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 131, в размере 60 (шестьдесят) тенге 18 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
161. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 132, в размере 60 (шестьдесят) тенге 19 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
162. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 133, в размере 60 (шестьдесят) тенге 18 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
163. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 146, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
164. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 147, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
165. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 148, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
166. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 149, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
167. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 152, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 13 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
168. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 154, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
169. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 155, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 30 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
170. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 156, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 30 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
171. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 157, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 13 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
172. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 158, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 30 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
173. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 160, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 30 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
174. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 162, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 16 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
175. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 46, квартира 163, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 16 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

160. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 131-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 18 тиын мөлшерінде;
161. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 132-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 19 тиын мөлшерінде;
162. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 133-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 18 тиын мөлшерінде;
163. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 146-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 11 тиын мөлшерінде;
164. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 147-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 11 тиын мөлшерінде;
165. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 148-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 11 тиын мөлшерінде;
166. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 149-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 11 тиын мөлшерінде;
167. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 152-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 13 тиын мөлшерінде;
168. Рудный қаласы, Қашар кенті. 1 шағынаудан, 46-үй, 154-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 11 тиын мөлшерінде;
169. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 155-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 30 тиын мөлшерінде;
170. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 156-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 30 тиын мөлшерінде;
171. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 157-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 13 тиын мөлшерінде;
172. Рудный қаласы, Қашар кенті. 1 шағынаудан, 46-үй, 158-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 30 тиын мөлшерінде;
173. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 160-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 30 тиын мөлшерінде;
174. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 162-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 16 тиын мөлшерінде;
175. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 46-үй, 163-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 16 тиын мөлшерінде;

242. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 9, квартира 81, в размере 42 (сорок два) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
243. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 1, дом 9, квартира 89, в размере 41 (сорок один) тенге 01 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
244. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 69"б", квартира 22, в размере 43 (сорок три) тенге 40 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
245. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 69"а", квартира 62, в размере 44 (сорок четыре) тенге 31 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
246. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 69 "а", квартира 13, в размере 44 (сорок четыре) тенге 04 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
247. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 69 "а", квартира 7, в размере 43 (сорок три) тенге 84 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
248. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 70 "б", квартира 81, в размере 43 (сорок три) тенге 43 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
249. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 70 "а", квартира 31, в размере 44 (сорок четыре) тенге 33 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
250. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 70 "б", квартира 55, в размере 48 (сорок восемь) тенге 76 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
251. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 70 "а", квартира 37, в размере 44 (сорок четыре) тенге 35 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
252. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 70 "б", квартира 107, в размере 62 (шестьдесят два) тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
253. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 71, квартира 2, в размере 43 (сорок три) тенге 42 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
254. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 71, квартира 37, в размере 44 (сорок четыре) тенге 02 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
255. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 72, квартира 67, в размере 46 (сорок шесть) тенге 35 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
256. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 72, квартира 68, в размере 43 (сорок три) тенге 03 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
257. Город Рудный, поселок Качар, микрорайон 2, дом 73, квартира 19, в размере 48 (сорок восемь) тенге 42 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

242. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 9-үй, 81-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 11 тиын мөлшерінде;
243. Рудный қаласы, Қашар кенті, 1 шағынаудан, 9-үй, 89-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 41 (қырық бір) теңге 01 тиын мөлшерінде;
244. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 69 "б"-үй, 22-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 40 тиын мөлшерінде;
245. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 69 "а"-үй, 62-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 31 тиын мөлшерінде;
246. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 69 "а"-үй, 13-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 04 тиын мөлшерінде;
247. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 69 "а"-үй, 7-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 84 тиын мөлшерінде;
248. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 70 "б"-үй, 81-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 43 тиын мөлшерінде;
249. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 70 "а"-үй, 31-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 33 тиын мөлшерінде;
250. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 70 "б"-үй, 55-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 76 тиын мөлшерінде;
251. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 70 "а"-үй, 37-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 35 тиын мөлшерінде;
252. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 70 "б"-үй, 107-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге 78 тиын мөлшерінде;
253. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 71-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 42 тиын мөлшерінде;
254. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 71-үй, 37-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 02 тиын мөлшерінде;
255. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 72-үй, 67-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 35 тиын мөлшерінде;
256. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 72-үй, 68-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 03 тиын мөлшерінде;
257. Рудный қаласы, Қашар кенті, 2 шағынаудан, 73-үй, 19-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 42 тиын мөлшерінде;

275. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 13, квартира 21, в размере 40 (сорок) тенге 40 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
276. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 16, квартира 64, в размере 49 (сорок девять) тенге 59 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
277. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 25, квартира 3, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 02 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
278. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 27, квартира 60, в размере 37 (тридцать семь) тенге 96 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
279. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 3, квартира 4, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 04 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
280. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 35, квартира 19, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 01 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
281. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 36, квартира 198, в размере 48 (сорок восемь) тенге 02 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
282. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 5, квартира 34, в размере 66 (шестьдесят шесть) тенге 11 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
283. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 5, квартира 40, в размере 37 (тридцать семь) тенге 90 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
284. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 6, квартира 75, в размере 45 (сорок пять) тенге 60 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
285. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 7, квартира 1, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 05 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
286. Город Рудный, проспект Комсомольский, дом 8, квартира 82, в размере 45 (сорок пять) тенге 74 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
287. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 109, квартира 21, в размере 79 (семьдесят девять) тенге 61 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
288. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 105, квартира 1, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 07 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
289. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 106, квартира 42, в размере 46 (сорок шесть) тенге 14 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
290. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 106, квартира 48, в размере 55 (пятьдесят пять) тенге 97 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
291. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 106, квартира 94, в размере 74 (семьдесят четыре) тенге 85 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

275. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 13-үй, 21-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40 (қырық) теңге 40 тиын мөлшерінде;
276. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 16-үй, 64-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 49 (қырық тоғыз) теңге 59 тиын мөлшерінде;
277. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 25-үй, 3-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 02 тиын мөлшерінде;
278. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 27-үй, 60-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 37 (отыз жеті) теңге 96 тиын мөлшерінде;
279. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 3-үй, 4-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 04 тиын мөлшерінде;
280. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 35-үй, 19-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 01 тиын мөлшерінде;
281. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 36-үй, 198-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 02 тиын мөлшерінде;
282. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 5-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 66 (алпыс алты) теңге 11 тиын мөлшерінде;
283. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 5-үй, 40-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 37 (отыз жеті) теңге 90 тиын мөлшерінде;
284. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 6-үй, 75-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 60 тиын мөлшерінде;
285. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 7-үй, 1-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 05 тиын мөлшерінде;
286. Рудный қаласы, Комсомол даңғылы, 8-үй, 82-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 74 тиын мөлшерінде;
287. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 109-үй, 21-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 79 (жетпіс тоғыз) теңге 61 тиын мөлшерінде;
288. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 105-үй, 1-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 07 тиын мөлшерінде;
289. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 106-үй, 42-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 14 тиын мөлшерінде;
290. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 106-үй, 48-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 55 (елу бес) теңге 97 тиын мөлшерінде;
291. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 106-үй, 94-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 74 (жетпіс төрт) теңге 85 тиын мөлшерінде;

292. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 107, квартира 38, в размере 61 (шестьдесят один) тенге 14 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
293. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 109, квартира 22, в размере 70 (семьдесят) тенге 20 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
294. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 109, квартира 54, в размере 63 (шестьдесят три) тенге 25 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
295. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 112, квартира 61, в размере 44 (сорок четыре) тенге 20 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
296. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 118, квартира 45, в размере 81 (восемдесят один) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
297. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 129, квартира 1, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
298. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 129, квартира 19, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
299. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 129, квартира 21, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
300. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 129, квартира 54, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
301. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 129, квартира 58, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
302. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 129, квартира 63, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
303. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 129, квартира 9, в размере 58 (пятьдесят восемь) тенге 95 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
304. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 136, квартира 82, в размере 40 (сорок) тенге 35 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
305. Город Рудный, улица П. Корчагина дом 141, квартира 6, в размере 66 (шестьдесят шесть) тенге 76 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
306. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 160, квартира 33, в размере 39 (тридцать девять) тенге 21 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
307. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 178, квартира 78, в размере 39 (тридцать девять) тенге 10 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
308. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 80, квартира 37, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 04 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

292. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 107-үй, 38-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 61 (алпыс бір) теңге 14 тиын мөлшерінде;
293. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 109-үй, 22-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 70 (жетпіс) теңге 20 тиын мөлшерінде;
294. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 109-үй, 54-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 63 (алпыс үш) теңге 25 тиын мөлшерінде;
295. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 112-үй, 61-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 20 тиын мөлшерінде;
296. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 118-үй, 45-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 81 (сексен бір) теңге 95 тиын мөлшерінде;
297. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 129-үй, 1-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 95 тиын мөлшерінде;
298. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 129-үй, 19-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 95 тиын мөлшерінде;
299. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 129-үй, 21-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 95 тиын мөлшерінде;
300. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 129-үй, 54-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 95 тиын мөлшерінде;
301. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 129-үй, 58-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 95 тиын мөлшерінде;
302. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 129-үй, 63-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 95 тиын мөлшерінде;
303. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 129-үй, 9-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 58 (елу сегіз) теңге 95 тиын мөлшерінде;
304. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 136-үй, 82-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40 (қырық) теңге 35 тиын мөлшерінде;
305. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 141-үй, 6-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 66 (алпыс алты) теңге 76 тиын мөлшерінде;
306. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 160-үй, 33-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 21 тиын мөлшерінде;
307. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 178-үй, 78-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 10 тиын мөлшерінде;
308. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 80-үй, 37-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 04 тиын мөлшерінде;

309. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 80, квартира 63, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 06 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
310. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 84, квартира 87, в размере 66 (шестьдесят шесть) тенге 91 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
311. Город Рудный, улица П. Корчагина,дом 84, квартира 98, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 06 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
312. Город Рудный, улица П. Корчагина, дом 92, квартира 65, в размере 47 (сорок семь) тенге 66 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
313. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 11, квартира 15, в размере 39 (тридцать девять) тенге 31 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
314. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 25, квартира 23, в размере 39 (тридцать девять) тенге 34 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
315. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 25, квартира 28, в размере 72 (семьдесят два) тенге 90 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
316. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 25, квартира 48, в размере 39 (тридцать девять) тенге 31 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
317. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 26, квартира 15, в размере 79 (семьдесят девять) тенге 55 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
318. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 28, квартира 53, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
319. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 3, квартира 16, в размере 62 (шестьдесят два) тенге 63 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
320. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 5, квартира 51, в размере 63 (шестьдесят три) тенге 42 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
321. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 6, квартира 33, в размере 39 (тридцать девять) тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
322. Город Рудный, проспект Космонавтов, дом 7, квартира 36, в размере 70 (семьдесят) тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
323. Город Рудный, улица Костанайская, дом 8, квартира 10, в размере 45 (сорок пять) тенге 91 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
324. Город Рудный, улица Ленина, дом 50, квартира 25, в размере 81 (восемьдесят один) тенге 99 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
325. Город Рудный, улица Ленина, дом 111, квартира 30, в размере 73 (семьдесят три) тенге 12 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

309. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 80-үй, 63-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 06 тиын мөлшерінде;
310. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 84-үй, 87-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 66 (алпыс алты) теңге 91 тиын мөлшерінде;
311. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 84-үй, 98-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 06 тиын мөлшерінде;
312. Рудный қаласы, П. Корчагин көшесі, 92-үй, 65-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 66 тиын мөлшерінде;
313. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 11-үй, 15-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 31 тиын мөлшерінде;
314. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 25-үй, 23-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 34 тиын мөлшерінде;
315. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 25-үй, 28-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 72 (жетпіс екі) теңге 90 тиын мөлшерінде;
316. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 25-үй, 48-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 31 тиын мөлшерінде;
317. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 26-үй, 15-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 79 (жетпіс тоғыз) теңге 55 тиын мөлшерінде;
318. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 28-үй, 53-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 78 тиын мөлшерінде;
319. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 3-үй, 16-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге 63 тиын мөлшерінде;
320. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 5-үй, 51-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 63 (алпыс үш) теңге 42 тиын мөлшерінде;
321. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 6-үй, 33-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 26 тиын мөлшерінде;
322. Рудный қаласы, Космонавтов даңғылы, 7-үй, 36-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 70 (жетпіс) теңге 78 тиын мөлшерінде;
323. Рудный қаласы, Қостанай көшесі, 8-үй, 10-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 91 тиын мөлшерінде;
324. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 50-үй, 25-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 81 (сексен бір) теңге 99 тиын мөлшерінде;
325. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 111-үй, 30-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 73 (жетпіс үш) теңге 12 тиын мөлшерінде;

326. Город Рудный, улица Ленина, дом 111, квартира 36, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 24 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
327. Город Рудный, улица Ленина, дом 129, квартира 1, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 41 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
328. Город Рудный, улица Ленина, дом 129, квартира 35, в размере 62 (шестьдесят два) тенге 65 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
329. Город Рудный, улица Ленина, дом 131, квартира 5, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
330. Город Рудный, улица Ленина, дом 141, квартира 42, в размере 62 (шестьдесят два) тенге 14 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
331. Город Рудный, улица Ленина, дом 14, квартира 32, в размере 33 (тридцать три) тенге 99 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
332. Город Рудный, улица Ленина, дом 149, квартира 79, в размере 53 (пятьдесят три) тенге 35 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
333. Город Рудный, улица Ленина, дом 157, квартира 78, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 39 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
334. Город Рудный, улица Ленина, дом 163, квартира 1, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 39 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
335. Город Рудный, улица Ленина, дом 163, квартира 37, в размере 92 (девяносто два) тенге 19 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
336. Город Рудный, улица Ленина, дом 163, квартира 53, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 41 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
337. Город Рудный, улица Ленина, дом 165, квартира 71, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 77 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
338. Город Рудный, улица Ленина, дом 169, квартира 39, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 74 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
339. Город Рудный, улица Ленина, дом 169, квартира 46, в размере 39 (тридцать девять) тенге 25 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
340. Город Рудный, улица Ленина, дом 183, квартира 24, в размере 62 (шестьдесят два) тенге 15 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
341. Город Рудный, улица Ленина, дом 185, квартира 24, в размере 35 (тридцать пять) тенге 70 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
342. Город Рудный, улица Ленина, дом 191, квартира 75, в размере 43 (сорок три) тенге 24 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
343. Город Рудный, улица Ленина, дом 22, квартира 2, в размере 48 (сорок восемь) тенге 38 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

326. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 111-үй, 36-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 24 тиын мөлшерінде;
327. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 129-үй, 1-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 41 тиын мөлшерінде;
328. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 129-үй, 35-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге 65 тиын мөлшерінде;
329. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 131-үй, 5-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 59 (елу тоғыз) теңге 56 тиын мөлшерінде;
330. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 141-үй, 42-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге 14 тиын мөлшерінде;
331. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 14-үй, 32-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 33 (отыз үш) теңге 99 тиын мөлшерінде;
332. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 149-үй, 79-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 53 (елу үш) теңге 35 тиын мөлшерінде;
333. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 157-үй, 78-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 39 тиын мөлшерінде;
334. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 163-үй, 1-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 39 тиын мөлшерінде;
335. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 163-үй, 37-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 92 (тоқсан екі) теңге 19 тиын мөлшерінде;
336. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 163-үй, 53-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 41 тиын мөлшерінде;
337. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 165-үй, 71-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 77 тиын мөлшерінде;
338. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 169-үй, 39-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 74 тиын мөлшерінде;
339. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 169-үй, 46-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 25 тиын мөлшерінде;
340. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 183-үй, 24-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 62 (алпыс екі) теңге 15 тиын мөлшерінде;
341. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 185-үй, 24-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 70 тиын мөлшерінде;
342. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 191-үй, 75-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 43 (қырық үш) теңге 24 тиын мөлшерінде;
343. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 22-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 38 тиын мөлшерінде;

344. Город Рудный, улица Ленина, дом 22, квартира 38, в размере 72 (семьдесят два) тенге 14 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
345. Город Рудный, улица Ленина, дом 38, квартира 15, в размере 80 (восемьдесят) тенге 85 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
346. Город Рудный, улица Ленина, дом 41, квартира 1, ½ доля в размере 42 (сорок два) тенге 86 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
347. Город Рудный, улица Ленина, дом 41, квартира 40, в размере 44 (сорок четыре) тенге 91 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
348. Город Рудный, улица Ленина, дом 41, квартира 46, в размере 48 (сорок восемь) тенге 53 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
349. Город Рудный, улица Ленина, дом 42, квартира 34, в размере 48 (сорок восемь) тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
350. Город Рудный, улица Ленина, дом 42, квартира 46, в размере 48 (сорок восемь) тенге 25 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
351. Город Рудный, улица Ленина, дом 57, квартира 26, в размере 46 (сорок шесть) тенге 94 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
352. Город Рудный, улица Ленина, дом 69, квартира 10, в размере 46 (сорок шесть) тенге 81 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
353. Город Рудный, улица Ленина, дом 69, квартира 14, в размере 54 (пятьдесят четыре) тенге 16 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
354. Город Рудный, улица Ленина, дом 70 "а", квартира 71, в размере 42 (сорок два) тенге 67 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
355. Город Рудный, улица Ленина, дом 70 "а", квартира 70, в размере 42 (сорок два) тенге 63 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
356. Город Рудный, улица Ленина, дом 70 А, квартира 69, в размере 105 (сто пять) тенге 22 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
357. Город Рудный, улица Ленина, дом 78, квартира 53, в размере 42 (сорок два) тенге 93 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
358. Город Рудный, улица Ленина, дом 8, квартира 11, в размере 34 (тридцать четыре) тенге 02 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
359. Город Рудный, улица Ленина, дом 8, квартира 22, в размере 33 (тридцать три) тенге 99 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
360. Город Рудный, улица Ленина дом 91, квартира 37, в размере 90 (девяносто) тенге 09 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
361. Город Рудный, улица Ленина, дом 91, квартира 43, в размере 36 (тридцать шесть) тенге 29 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

344. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 22-үй, 38-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 72 (жетпіс екі) теңге 14 тиын мөлшерінде;
345. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 38-үй, 15-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 80 (сексен) теңге 85 тиын мөлшерінде;
346. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 41-үй, 1-пәтер, ½-үлесі, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 86 тиын мөлшерінде;
347. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 41-үй, 40-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 44 (қырық төрт) теңге 91 тиын мөлшерінде;
348. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 41-үй, 46-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 53 тиын мөлшерінде;
349. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 42-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 26 тиын мөлшерінде;
350. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 42-үй, 46-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 25 тиын мөлшерінде;
351. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 57-үй, 26-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 94 тиын мөлшерінде;
352. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 69-үй, 10-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 81 тиын мөлшерінде;
353. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 69-үй, 14-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 54 (елу төрт) теңге 16 тиын мөлшерінде;
354. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 70 "а"-үй, 71-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 67 тиын мөлшерінде;
355. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 70 "а"-үй, 70-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 63 тиын мөлшерінде;
356. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 70 А-үй, 69-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына105 (жүз бес) теңге 22 тиын мөлшерінде;
357. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 78-үй, 53-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 93 тиын мөлшерінде;
358. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 8-үй, 11-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 34 (отыз төрт) теңге 02 тиын мөлшерінде;
359. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 8-үй, 22-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 33 (отыз үш) теңге 99 тиын мөлшерінде;
360. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 91-үй, 37-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 90 (тоқсан) теңге 09 тиын мөлшерінде;
361. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 91-үй, 43-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 36 (отыз алты) теңге 29 тиын мөлшерінде;

362. Город Рудный, улица Ленина, дом 91, квартира 50, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 97 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
363. Город Рудный, улица имени Марите-Бежите, дом 13, квартира 8, в размере 47 (сорок семь) тенге 37 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
364. Город Рудный, улица имени Марите-Бежите, дом 19, квартира 1, в размере 68 (шестьдесят восемь) тенге 71 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
365. Город Рудный, улица имени Марите-Бежите, дом 23, квартира 41, в размере 46 (сорок шесть) тенге 27 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
366. Город Рудный, улица имени Марите-Бежите, дом 25, квартира 42, в размере 46 (сорок шесть) тенге 89 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
367. Город Рудный, улица имени Марите-Бежите, дом 46, квартира 1, в размере 35 (тридцать пять) тенге 81 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
368. Город Рудный, улица Мира, дом 18, квартира 3, в размере 69 (шестьдесят девять) тенге 60 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
369. Город Рудный, улица Мира, дом 18, квартира 31, в размере 85 (восемьдесят пять) тенге 07 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
370. Город Рудный, улица Мира, дом 6, квартира 45, в размере 63 (шестьдесят три) тенге 85 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
371. Город Рудный, улица Парковая, дом 100, квартира 33, в размере 69 (шестьдесят девять) тенге 37 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
372. Город Рудный, улица Парковая, дом 106, квартира 51, в размере 42 (сорок два) тенге 81 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
373. Город Рудный, улица Парковая, дом 108, квартира 47, в размере 39 (тридцать девять) тенге 14 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
374. Город Рудный, улица Парковая, дом 108, квартира 69, в размере 40 (сорок) тенге 72 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
375. Город Рудный, улица Парковая, дом 114 "а", квартира 15, в размере 41 (сорок один) тенге 05 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
376. Город Рудный, улица Парковая, дом 114, квартира 37, в размере 68 (шестьдесят восемь) тенге 70 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
377. Город Рудный, улица Парковая, дом 114, квартира 45, в размере 60 (шестьдесят) тенге 07 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
378. Город Рудный, улица Парковая, дом 120, квартира 15, в размере 45 (сорок пять) тенге 41 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

362. Рудный қаласы, Ленин көшесі, 91-үй, 50-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 97 тиын мөлшерінде;
363. Рудный қаласы, им. Марите-Бежите көшесі, 13-үй, 8-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 37 тиын мөлшерінде;
364. Рудный қаласы, им. Марите-Бежите көшесі, 19-үй, 1-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 68 (алпыс сегіз) теңге 71тиын мөлшерінде;
365. Рудный қаласы, им. Марите-Бежите көшесі, 23-үй, 41-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 27 тиын мөлшерінде;
366. Рудный қаласы, им. Марите-Бежите көшесі, 25-үй, 42-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 89 тиын мөлшерінде;
367. Рудный қаласы, им. Марите-Бежите көшесі, 46-үй, 1-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 81 тиын мөлшерінде;
368. Рудный қаласы, Мир көшесі, 18-үй, 3-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 69 (алпыс тоғыз) теңге 60 тиын мөлшерінде;
369. Рудный қаласы, Мир көшесі, 18-үй, 31-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 85 (сексен бес) теңге 07 тиын мөлшерінде;
370. Рудный қаласы, Мир көшесі, 6-үй, 45-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 63 (алпыс үш) теңге 85 тиын мөлшерінде;
371. Рудный қаласы, Парк көшесі, 100-үй, 33-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 69 (алпыс тоғыз) теңге 37 тиын мөлшерінде;
372. Рудный қаласы, Парк көшесі, 106-үй, 51-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 42 (қырық екі) теңге 81 тиын мөлшерінде;
373. Рудный қаласы, Парк көшесі, 108-үй, 47-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 14 тиын мөлшерінде;
374. Рудный қаласы, Парк көшесі, 108-үй, 69-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40 (қырық) теңге 72 тиын мөлшерінде;
375. Рудный қаласы, Парк көшесі, 114 "а"-үй, 15-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 41 (қырық бір) теңге 05 тиын мөлшерінде;
376. Рудный қаласы, Парк көшесі, 114-үй, 37-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 68 (алпыс сегіз) теңге 70 тиын мөлшерінде;
377. Рудный қаласы, Парк көшесі, 114-үй, 45-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 60 (алпыс) теңге 07 тиын мөлшерінде;
378. Рудный қаласы, Парк көшесі, 120-үй, 15-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 41 тиын мөлшерінде;

379. Город Рудный, улица Парковая, дом 128, квартира 3, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 82 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
380. Город Рудный, улица Парковая, дом 36, квартира 5, в размере 35 (тридцать пять) тенге 96 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
381. Город Рудный, улица Парковая, дом 38, квартира 38, в размере 86 (восемьдесят шесть) тенге 48 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
382. Город Рудный, улица Парковая, дом 42, квартира 42, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 09 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
383. Город Рудный, улица Парковая, дом 48, квартира 56, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 83 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
384. Город Рудный, улица Парковая, дом 68, квартира 42, в размере 39 (тридцать девять) тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
385. Город Рудный, улица Парковая, дом 72, квартира 5, в размере 41 (сорок один) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
386. Город Рудный, улица Парковая, дом 74, квартира 7, в размере 40 (сорок) тенге 72 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
387. Город Рудный, улица Парковая дом 76, квартира 26, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 90 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
388. Город Рудный, улица Парковая, дом 92, квартира 67, в размере 89 (восемьдесят девять) тенге 96 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
389. Город Рудный, улица Парковая, дом 94, квартира 47, в размере 41 (сорок один) тенге 57 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
390. Город Рудный, улица Парковая, дом 98, квартира 45, в размере 77 (семьдесят семь) тенге 66 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
391. Город Рудный, улица Пионерская, дом 10, квартира 3, в размере 74 (семьдесят четыре) тенге 27 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
392. Город Рудный, улица Пионерская, дом 5, квартира 7, в размере 63 (шестьдесят три) тенге 53 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
393. Город Рудный, Район Автовокзала, дом 10, квартира 34, в размере 104 (сто четыре) тенге 45 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
394. Город Рудный, Район Автовокзала, дом 12, квартира 51, в размере 77 (семьдесят семь) тенге 37 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
395. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 60, квартира 11, в размере 39 (тридцать девять) тенге 70 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
396. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 74, квартира 109, в размере 49 (сорок девять) тенге 40 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

379. Рудный қаласы, Парк көшесі, 128-үй, 3-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 82 тиын мөлшерінде;
380. Рудный қаласы, Парк көшесі, 36-үй, 5-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 96 тиын мөлшерінде;
381. Рудный қаласы, Парк көшесі, 38-үй, 38-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 86 (сексен алты) теңге 48 тиын мөлшерінде;
382. Рудный қаласы, Парк көшесі, 42-үй, 42-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 09 тиын мөлшерінде;
383. Рудный қаласы, Парк көшесі, 48-үй, 56-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 83 тиын мөлшерінде;
384. Рудный қаласы, Парк көшесі, 68-үй, 42-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 26 тиын мөлшерінде;
385. Рудный қаласы, Парк көшесі, 72-үй, 5-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 41 (қырық бір) теңге 56 тиын мөлшерінде;
386. Рудный қаласы, Парк көшесі, 74-үй, 7-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 40 (қырық) теңге 72 тиын мөлшерінде;
387. Рудный қаласы, Парк көшесі, 76-үй, 26-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 90 тиын мөлшерінде;
388. Рудный қаласы, Парк көшесі, 92-үй, 67-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 89 (сексен тоғыз) теңге 96 тиын мөлшерінде;
389. Рудный қаласы, Парк көшесі, 94-үй, 47-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 41 (қырық бір) теңге 57 тиын мөлшерінде;
390. Рудный қаласы, Парк көшесі, 98-үй, 45-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 77 (жетпіс жеті) теңге 66 тиын мөлшерінде;
391. Рудный қаласы, Пионерская көшесі, 10-үй, 3-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 74 (жетпіс төрт) теңге 27 тиын мөлшерінде;
392. Рудный қаласы, Пионерская көшесі, 5-үй, 7-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 63 (алпыс үш) теңге 53 тиын мөлшерінде;
393. Рудный қаласы, Район Автовокзала ауданы көшесі, 10-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 104 (жүз төрт) теңге 45 тиын мөлшерінде;
394. Рудный қаласы, Район Автовокзала көшесі, 12-үй, 51-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 77 (жетпіс жеті) теңге 37 тиын мөлшерінде;
395. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 60-үй, 11-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 39 (отыз тоғыз) теңге 70 тиын мөлшерінде;
396. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 74-үй, 109-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 49 (қырық тоғыз) теңге 40 тиын мөлшерінде;

397. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 72, квартира 128, в размере 45 (сорок пять) тенге 22 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
398. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 62, квартира 14, в размере 49 (сорок девять) тенге 44 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
399. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 65, квартира 65, в размере 53 (пятьдесят три) тенге 78 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
400. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 66, квартира 23, в размере 46 (сорок шесть) тенге 92 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
401. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 67, квартира 103, в размере 51 (пятьдесят один) тенге 50 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
402. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 67, квартира 2, в размере 50 (пятьдесят) тенге 48 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
403. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 72, квартира 13, в размере 78 (семьдесят восемь) тенге 17 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
404. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 90, квартира 34, в размере 50 (пятьдесят) тенге 27 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
405. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 72, квартира 32, в размере 45 (сорок пять) тенге 26 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
406. Город Рудный, улица Сандригайло НФ, дом 72, квартира 9, в размере 45 (сорок пять) тенге 24 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
407. Город Рудный, улица Свердлова, дом 3, квартира 7, в размере 86 (восемьдесят шесть) тенге 51 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
408. Город Рудный, станция Железорудная, улица Привокзальная, дом 7, квартира 23, в размере 35 (тридцать пять) тенге 17 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
409. Город Рудный, улица Строительная, дом 26, квартира 7, в размере 72 (семьдесят два) тенге 37 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
410. Город Рудный, улица Строительная, дом 52, квартира 32, в размере 45 (сорок пять) тенге 70 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
411. Город Рудный, улица Строительная, дом 54, квартира 6, в размере 46 (сорок шесть) тенге 29 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
412. Город Рудный, улица Строительная, дом 56, квартира 3, в размере 83 (восемьдесят три) тенге 66 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
413. Город Рудный, улица Строительная, дом 59, квартира 3, в размере 82 (восемьдесят два) тенге 68 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;

397. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 72-үй, 128-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45(қырық бес) теңге 22 тиын мөлшерінде;
398. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 62-үй, 14-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 49 (қырық тоғыз) теңге 44 тиын мөлшерінде;
399. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 65-үй, 65-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 53 (елу үш) теңге 78 тиын мөлшерінде;
400. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 66-үй, 23-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 92 тиын мөлшерінде;
401. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 67-үй, 103-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 51 (елу бір) теңге 50 тиын мөлшерінде;
402. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 67-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 48 тиын мөлшерінде;
403. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 72-үй, 13-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 78 (жетпіс сегіз) теңге 17 тиын мөлшерінде;
404. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 90-үй, 34-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 50 (елу) теңге 27 тиын мөлшерінде;
405. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 72-үй, 32-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 26 тиын мөлшерінде;
406. Рудный қаласы, Н.Ф. Сандригайло көшесі, 72-үй, 9-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 24 тиын мөлшерінде;
407. Рудный қаласы, Свердлов көшесі, 3-үй, 7-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 86 (сексен алты) теңге 51 тиын мөлшерінде;
408. Рудный қаласы, Железорудная станциясы, Привокзальная көшесі, 7-үй, 23-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 35 (отыз бес) теңге 17 тиын мөлшерінде;
409. Рудный қаласы, Строительная көшесі, 26-үй, 7-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 72 (жетпіс екі) теңге 37 тиын мөлшерінде;
410. Рудный қаласы, Строительная көшесі, 52-үй, 32-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 45 (қырық бес) теңге 70 тиын мөлшерінде;
411. Рудный қаласы, Строительная көшесі, 54-үй, 6-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 29 тиын мөлшерінде;
412. Рудный қаласы, Строительная көшесі, 56-үй, 3-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 83 (сексен үш) теңге 66 тиын мөлшерінде;
413. Рудный қаласы, Строительная көшесі, 59-үй, 3-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 82 (сексен екі) теңге 68 тиын мөлшерінде;

414. Город Рудный, улица Строительная, дом 56, квартира 2, в размере 48 (сорок восемь) тенге 79 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
415. Город Рудный, улица Тобольская, дом 6, квартира 6, в размере 65 (шестьдесят пять) тенге 53 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
416. Город Рудный, улица Тобольская, дом 9, квартира 6, в размере 63 (шестьдесят три) тенге 10 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
417. Город Рудный, улица Топоркова, дом 42, квартира 3, в размере 46 (сорок шесть) тенге 32 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
418. Город Рудный, улица Топоркова, дом 36, квартира 4, в размере 47 (сорок семь) тенге 28 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
419. Город Рудный, улица И. Франко, дом 21, квартира 67, в размере 49 (сорок девять) тенге 16 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
420. Город Рудный, улица И. Франко, дом 17, квартира 50, в размере 48 (сорок восемь) тенге 53 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
421. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 19, квартира 41, ½ доля в размере 51 (пятьдесят один) тенге 15 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
422. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 10, квартира 80, в размере 59 (пятьдесят девять) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
423. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 13, квартира 39, в размере 70 (семьдесят) тенге 03 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
424. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 19, квартира 10, в размере 61 (шестьдесят один) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
425. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 22, квартира 40, в размере 65 (шестьдесят пять) тенге 56 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
426. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 24, квартира 5, в размере 110 (сто десят) тенге 27 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
427. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 3, квартира 39, в размере 38 (тридцать восемь) тенге 41 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
428. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 7, квартира 68, в размере 87 (восемьдесят семь) тенге 14 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц;
429. Город Рудный, улица Фрунзе, дом 8, квартира 18, в размере 49 (сорок девять) тенге 54 тиын за один квадратный метр общей площади в месяц.

414. Рудный қаласы, Строительная көшесі, 56-үй, 2-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 79 тиын мөлшерінде;
415. Рудный қаласы, Тобыл көшесі, 6-үй, 6-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 65 (алпыс бес) теңге 53 тиын мөлшерінде;
416. Рудный қаласы, Тобыл көшесі, 9-үй, 6-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 63 (алпыс үш) теңге 10 тиын мөлшерінде;
417. Рудный қаласы, Топорков көшесі, 42-үй, 3-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 46 (қырық алты) теңге 32 тиын мөлшерінде;
418. Рудный қаласы, Топорков көшесі, 36-үй, 4-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 47 (қырық жеті) теңге 28 тиын мөлшерінде;
419. Рудный қаласы, И. Франко көшесі, 21-үй, 67-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 49 (қырық тоғыз) теңге 16 тиын мөлшерінде;
420. Рудный қаласы, И. Франко көшесі, 17-үй, 50-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 48 (қырық сегіз) теңге 53 тиын мөлшерінде;
421. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 19-үй, 41-пәтер, ½-үлесі, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 51 (елу бір) теңге 15 тиын мөлшерінде;
422. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 10-үй, 80-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 59 (елу тоғыз) теңге 56 тиын мөлшерінде;
423. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 13-үй, 39-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 70 (жетпіс) теңге 03 тиын мөлшерінде;
424. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 19-үй, 10-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 61 (алпыс бір) теңге 56 тиын мөлшерінде;
425. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 22-үй, 40-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 65 (алпыс бес) теңге 56 тиын мөлшерінде;
426. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 24-үй, 5-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 110 (жүз он) теңге 27 тиын мөлшерінде;
427. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 3-үй, 39-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 38 (отыз сегіз) теңге 41 тиын мөлшерінде;
428. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 7-үй, 68-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 87(сексен жеті) теңге 14 тиын мөлшерінде;
429. Рудный қаласы, Фрунзе көшесі, 8-үй, 18-пәтер, жалпы алаңның бір шаршы метрі үшін айына 49 (қырық тоғыз) теңге 54 тиын мөлшерінде.