О внесении изменения в решение маслихата от 5 мая 2015 года №241 "О корректировке базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога"
Решение маслихата города Аркалыка Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 12. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 4 мая 2016 года № 6315. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20 марта 2018 года № 166
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Аркалыка Костанайской области от 20.03.2018 № 166 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 387, со статьями 379, 381, 383 и пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:
1.Внести в решение маслихата от 5 мая 2015 года №241 "О корректировке базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №5660, опубликовано 26 июня 2015 года в газете "Торгай") следующее изменение:
преамбулу указанного решения изложить в новой редакции:
"В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 387, со статьями 379, 381, 383 и пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан от 10 декабря 2008 года "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс), Аркалыкский городской маслихат РЕШИЛ:".
2. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь Аркалыкского
городского маслихата
С. Тасмаганбет
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата города
Аркалыка"
____________________ А. Стюф
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по городу Аркалыку
департамента государственных
доходов по Костанайской области
комитета государственных доходов
Министерства финансов
Республики Казахстан"
_______________ Б. Алмагамбетов

Мәслихаттың 2015 жылғы 5 мамырдағы № 241 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 12 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 4 мамырда № 6315 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 2018 жылғы 20 наурыздағы № 166 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Арқалық қаласы мәслихатының 20.03.2018 № 166 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386-бабының 5-тармағына, 387-бабының 1-тармағына, 379, 381, 383–баптарына және 444-бабының 1-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 5 мамырдағы №241 "Жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін түзету туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5660 тіркелген, 2015 жылғы 26 маусымда "Торғай" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген шешімнің кіріспесі жаңа редакцияда жазылсын:
""Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық Кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386-бабының 5-тармағына, 387-бабының 1-тармағына, 379, 381, 383–баптарына және 444-бабының 1-тармағына сәйкес Арқалық қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:".
2.Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейiн күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Кезектен тыс сессия төрағасы,
Арқалық қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Тасмағанбет
"Арқалық қаласы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің
басшысы
_________________ А. Стюф
"Қазақстан Республикасы Қаржы
Министрлігінің мемлекеттік
кірістер комитеті Қостанай
облысы бойынша мемлекеттік
кірістер Департаментінің
Арқалық қаласы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________ Б. Әлмағамбетов