О внесении изменений и дополнения в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковскана 2016-2018 годы"
Решение маслихата города Лисаковска Костанайской области от 1 марта 2016 года № 415. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 марта 2016 года № 6211
В соответствии со статьями 106109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Лисаковский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 381 "О бюджете города Лисаковска на 2016-2018 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 6109, опубликовано 14, 21, 28 января 2016 года в газете "Лисаковская новь") следующие изменения и дополнение:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Лисаковска на 2016-2018 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3836830,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2746643,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 16569,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 17688,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 1055930,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3881558,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -107,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов –107,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета –- 44621,7 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 44621,7 тысяча тенге.";
приложения 1,2 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1,2 к настоящему решению;
дополнить указанное решение пунктом 8-1 следующего содержания:
"8-1. Учесть, что в бюджете города Лисаковска на 2016 год предусмотрен возврат целевых трансфертов в республиканский и областной бюджеты в сумме 4337,7тысяч тенге.".
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель
внеочередной сессии
И. Неявко
Исполняющий обязанности
секретаря городского маслихата
В. Сычева
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования
акимата города Лисаковска"
__________________ Н. Турлубекова
Приложение 1
к решению маслихата
от 1 марта 2016 года № 415
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 381
Бюджет города Лисаковска на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч
тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қостанай облысы Лисаков қаласы мәслихатының 2016 жылғы 1 наурыздағы № 415 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 наурызда № 6211 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106109-баптарына сәйкес Лисаков қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1.Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 381 "Лисаков қаласының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 6109 нөмірімен тіркелген, 2016 жылғы 14, 21,28 қаңтарда "Лисаковская новь" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Лисаков қаласының 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3836830,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2746643,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 16569,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 17688,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша – 1055930,0 мың теңге;
2) шығындар – 3881558,7 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу –-107,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер –0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 107,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -44621,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 44621,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 12-қосымшалары осы шешімнің 12-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 8-1-тармағымен толықтырылсын:
"8-1. 2016 жылға арналған Лисаков қаласының бюджетінде республикалық және облыстық бюджеттерге 4337,7 мың теңге сомасында нысаналы трансферттерді қайтару көзделгені ескерілсін.".
2. Осы шешім2016жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен
тыссессияның төрағасы
И. Неявко
Қалалық мәслихат
хатшысының міндетін атқарушы
В. Сычева
"Лисаков қаласы әкімдігінің экономика
және бюджеттік жоспарлау бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
________________Н. Турлубекова
Мәслихаттың
2016 жылғы 1 наурыздағы
№ 415 шешіміне 1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 381 шешіміне 1-қосымша
Лисаков қаласының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың
теңге
Сыныбы
Iшкi сыныбы
Атауы
І. Кірістер