О повышении базовых ставок земельного налога и ставок единого земельного налога на не используемые земли сельскохозяйственного назначения
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 1 апреля 2016 года № 15. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 5 мая 2016 года № 6318. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 15 марта 2018 года № 185
Сноска. Утратило силу решением маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 15.03.2018 № 185 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с пунктом 5 статьи 386, пунктом 1 статьи 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет" (Налоговый кодекс) от 10 декабря 2008 года Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить базовые ставки земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
2. Повысить ставки единого земельного налога в десять раз на не используемые в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан земли сельскохозяйственного назначения.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношение, возникшее со 2 марта 2016 года.
Председатель внеочередной
сессии, секретарь
районного маслихата
Д. Койшибаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел земельных
отношений акимата Аулиекольского
района"
___________________ Бекмурзин А.Т.
Руководитель управления
государственных доходов по
Аулиекольскому району
_______________ Нурахметова Г.К.

Пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелерін және бірыңғай жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 1 сәуірдегі № 15 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 5 мамырда № 6318 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2018 жылғы 15 наурыздағы № 185 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 15.03.2018 № 185 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы" (Салық кодексі) 2008 жылғы 10 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Кодексі 386-бабының 5-тармағына, 444-бабының 1-тармағына сәйкес Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланыл-майтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының базалық мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес пайдаланыл-майтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемелері он есеге жоғарылатылсын.
3. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылғы 2 наурыздан бастап туындаған қатынастарға қолданылады.
Кезектен тыс сессияның
төрағасы, аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д. Қойшыбаев
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
жер қатынастары бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің басшысы
_________________ Бекмурзин А.Т.
Әулиекөл ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер
басқармасының басшысы
_______________ Нұрахметова Г.К.