О внесении изменений в решение маслихата от 21 декабря 2015 года № 289 "О бюджете Аулиекольского района на 2016-2018 годы"
Решение маслихата Аулиекольского района Костанайской области от 7 июня 2016 года № 38. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 14 июня 2016 года № 6454
Аулиекольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата "О бюджете Аулиекольского района на 2016-2018 годы" от 21 декабря 2015 года № 289 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6098, опубликовано 14 января 2016 года в газете "Әулиекөл") следующие изменения:
пункт 1 указанного решения изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет района на 2016-2018 годы согласно приложениям 1, 2, 3 и 4 соответственно, в том числе на 2016 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 828 896,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 827 247,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 8 180,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 2 312,0 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов –2 991 157,8 тысяч тенге;
2) затраты – 3 845 914,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 43 227,3 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 57 432,3 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 205,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 60 245,3 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 60 245,3 тысячи тенге.";
подпункт 6) пункта 3 указанного решения изложить в новой редакции:
"6) реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов в Республике Казахстан на 2012-2018 годы в сумме 4 228,8 тысячи тенге.";
подпункт 2) пункта 5 указанного решения изложить в новой редакции:
"2) развитие транспортной инфраструктуры в сумме 133 000,0 тысячи тенге.";
приложения 125 и 6 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 123 и 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2016 года.
Председатель внеочередной сессии
Ю. Волков
Секретарь районного маслихата
Д. Койшибаев
Руководитель государственного
учреждения "Отдел экономики
и бюджетного планирования акимата
Аулиекольского района"
_____________________ Т. И. Печникова
7 июня 2016 года
Приложение 1
к решению маслихата
от 7 июня 2016 года № 38
Приложение 1
к решению маслихата
от 21 декабря 2015 года № 289
Бюджет Аулиекольского района на 2016 год
Категория
Сумма,
тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 "Әулиекөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы мәслихатының 2016 жылғы 7 маусымдағы № 38 шешімі. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 14 маусымда № 6454 болып тіркелді
Әулиекөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Мәслихаттың 2015 жылғы 21 желтоқсандағы № 289 "Әулиекөл ауданының 2016-2018 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6098 тіркелген, 2016 жылғы 14 қаңтарда "Әулиекөл" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 1-тармағы жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ауданның 2016 -2018 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 және 4-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2016 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 828 896,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 827 247,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 8 180,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 2 312, 0 мың теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 2 991 157,8 мың теңге;
2) шығындар – 3 845 914,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 43 227,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 57 432,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 205,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -60 245,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 60 245,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 3-тармағының 6) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"6) Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі 2012 - 2018 жылдарға арналған іс-шаралар жоспарын іске асыруға 4 228,8 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 5-тармағының 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) көлік инфрақұрылымын дамытуға 133 000,0 мың теңге сомасында.";
көрсетілген шешімнің 125 және 6-қосымшалары осы шешімнің 123 және 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2016 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс сессияның төрағасы
Ю. Волков
Аудандық
мәслихаттың хатшысы
Д. Қойшыбаев
"Әулиекөл ауданы әкімдігінің
экономика және бюджеттік
жоспарлау бөлімі" мемлекеттік
мекемесінің басшысы
_____________________ Печникова Т. И.
2016 жылғы 7 маусым
Мәслихаттың
2016 жылғы 7 маусымдағы
№ 38 шешіміне1-қосымша
Мәслихаттың
2015 жылғы 21 желтоқсандағы
№ 289 шешіміне1–қосымша
Әулиекөл ауданының 2016 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы,
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
I. Кірістер