Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Аулиекольского района Костанайской области от 24 мая 2016 года № 115. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 1 июля 2016 года № 6517.
В соответствии с пунктом 1 статьи 97 Закона Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", Методикой расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, утвержденной приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 7232), акимат Аулиекольского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін белгілеу туралы
Қостанай облысы Әулиекөл ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 24 мамырдағы № 115 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 1 шілдеде № 6517 болып тіркелді.
"Тұрғын үй қатынастары туралы" 1997 жылғы 16 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңы 97-бабының 1-тармағына, Қазакстан Республикасы Құрылыс және Тұрғын үй–коммуналдық шаруашылык істері агенттігі төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7232 тіркелген), Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесіне сәйкес, Әулиекөл ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда, согласно приложению.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по жилищно-коммунальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким района А. Балгарин
Приложение
к постановлению акимата
от 24 мая 2016 года № 115
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда

1. Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау тұрғын үй – коммуналдық мәселелері бойынша аудан әкімінің орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А. Балғарин
Әкімдіктің
2016 жылғы 24 мамырдағы
№ 115 қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері