О корректировании средней урожайности (продуктивности), приведенных в нормативных карточках, а также цен, представляемых органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет
Постановление акимата Джангельдинского района Костанайской области от 13 сентября 2016 года № 97. Зарегистрировано Департаментом юстиции Костанайской области 6 октября 2016 года № 6635. Утратило силу постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 2 февраля 2018 года № 11
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Джангельдинского района Костанайской области от 02.02.2018 № 11 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 31 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, статьей 9 Закона Республики Казахстан от 28 июня 2005 года "О государственных пособиях семьям, имеющим детей". Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 5 мая 2015 года № 319 "О некоторых мерах по реализации Закона Республики Казахстан "О государственных пособиях семьям, имеющим детей", (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 11507) акимат Джангельдинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Уменьшить на 70% среднюю урожайность (продуктивность), приведенных в нормативных карточках, а также цены представляемые органами статистики для исчисления доходов от личного подсобного хозяйства, при назначении ежемесячного государственного пособия на детей до 18 лет.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района по социальным вопросам.
3. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования и распространяется на отношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким района А. Кенжегарин

18 жасқа дейенгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдем ақылар тағайындағанда нормативтік карточкада келтірілген орташа түсімді (өнімділікті), сондай-ақ жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары ұсынатын бағаларды түзету туралы
Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 13 қыркүйектегі № 97 қаулысы. Қостанай облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 6 қазанда № 6635 болып тіркелді. Күші жойылды - Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 2 ақпандағы № 11 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – Қостанай облысы Жангелдин ауданы әкімдігінің 02.02.2018 № 11 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қантардағы Қазақстан Республикасы Заңының 31-бабына, "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" 2005 жылғы 28 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабына, "Балалы отбасыларға берілетін мемлекеттік жәрдемақылар туралы" Қазақстан Республикасының Заңын іске асыру жөніндегі кейбір шаралар туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 5 мамырдағы №319 бұйрығына (Нормативтік құқықтык актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №11507 болып тіркелген) сәйкес, Жангелдин ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Нормативтік карточкаларда келтірілген орташа түсімді (өнімділікті), сондай - ақ жеке қосалқы шаруашылықтан түскен табысты есептеу үшін статистика органдары ұсынған бағаларды 18 жасқа дейінгі балаларға арналған ай сайынғы мемлекеттік жәрдемақыны тағайындағанда 70 % азайту жолымен түзетілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің әлеуметтік мәселелер жөніндегі орынбасарына жүктелсін.
3. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтардан бастап туындаған қатынастарға таратылады.
Аудан әкімі А. Кенжегарин